Antradienio horoskopas – balandžio 7 d.

2015-04-07, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Tekapo ežeras Naujojoje Zelandijoje
Fotolia nuotr. / Tekapo ežeras Naujojoje Zelandijoje

Pradedame trumpesnę darbo savaitę. Nepabėkite nuo žvaigždžių kalbų!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų noras pasikalbėti ir apie savo planus papasakoti šiandien gali atsisukti prieš jus, nes kai kas pasinaudos tuo, kad išgautų iš jūsų reikalingą informaciją. Todėl būti šiek tiek įtariems ir nepasitikintiems – jokia nuodėmė. Be to, norėdami kam nors įsiteikti vakare, įteiksite jam ar jai dovanėlę. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nežinosite, kuo pasitikėti, tačiau intensyviai ieškosite tokių asmenų ir iš tiesų rasite. Dalis iš jų tikrai parodys kelrodžius, tačiau ne visi. Ir vakarėjant visaip stiprinsite savo charizmą tam, kad kažkam kažką įrodytumėte. Be to, verčiau venkite diskusijų įsitikinimų tema, nes bandydami įrodyti savo tiesą, galite nusvilti nagus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite ką veikti ir visa galva pasinersite į įvairius dienos rūpesčius. Gali tekti pasirūpinti savo ar kitų asmenų sveikata, naminiais gyvūnais ar kolegomis. Dienai baigiantis ieškosite vietų, kur būtų galima pasislėpti ir tyliai pasvajoti ar rasti pramogą, apie kurią niekas nežino. Kalbėdamiesi su draugais nedarykite jiems spaudimo, norėdami išgauti informaciją.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite tinkamas sąlygas saviraiškai, o kiek tuo pasinaudosite – tiek turėsite. Kai kam atrodys, kad nepakankamai stengiatės, o kitiems – jog persistengiate. Bandymai ieškoti pasiteisinimo tarp draugų ar kolegų, jūsų nenuramins. Dėl savo neapsisprendimo ar kitų priežasčių, siekdami kažką įteigti kitiems asmenims, prarastumėte jų pasitikėjimą. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje namų ir šeimos rūpesčiai bus svarbesni už profesinius. O kol įsivažiuosite ir suprasite, kiek daug reikšmingų užduočių turite atlikti darbe, diena bus beveik prabėgusi. Tai gali sukelti trintį tarp jūsų ir kolegų, iškelti į paviršių paslėptus povandenines sroves ar priminti apie pamirštus sveikatos negalavimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu su kuo daugiau asmenų pasikalbėti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Vakarop pasijusite lyg būtumėte bėgę maratoną. Svarbu, kad vieta, į kurią atbėgote, jums būtų miela. Antraip turėsite ieškoti kitos. O jei kažkas pakvies jus sužaisti rizikingą partiją, visų pirma pagalvokite ar tai nepakenks jūsų artimiems. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įsitvirtinimo, uždarbio ar, priešingai, išlaidų tema šią dieną taps vyraujančia. Jei kažkokių su tuo susijusių lūkesčių per dieną neišpildysite, vakare bandysite tai kompensuoti žvalgydamiesi po kito asmens finansus. Beje, kažkas iš šeimos narių ar jūsų pačių prisiminimai, trukdys tinkamai pasikalbėti su artimu žmogumi ar pranešti žinią platesnei auditorijai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena būtų tinkamai pritaikyta jums, jei ne keletas smulkmenų, kurios jums atrodys toli gražu ne menkniekiai. Pavyzdžiui, informacija susijusi su darbu ar sveikata gali patekti ne į tas rankas, į kurias reikia. Jūsų antroji pusė vakare atliks kažką, dėl ko jūs liksite be žado ir suprasite, kad praradote situacijos kontrolę. Gal verčiau pasidžiaukite?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Manysite, kad geriau nekelti kojos ten, kur jūs nekviečia ir pasiliksite jums saugioje aplinkoje. O jei išdrįsite surizikuoti (kažkas dės visas pastangas, kad tai įvyktų), jūsų piniginėje įvyks ne džiugūs perversmai. Lyg kompensaciją (o gal kai norą save apsaugoti), vakare sugalvosite sau kokią patrauklią  buities užduotį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Komandinis darbas eisis it sviestu pateptas, tačiau jums vis tiek bus maža. Kažkur kišite savo nosį ir kažko iš kitų reikalausite. Labiausiai tai nepatiks jūsų šeimos nariams, bet jūs nenorėsite pasiduoti. Vakare, kad ir kaip tingėsite tuo užsiimti, savo dėmesį nukreipkite į savo vaikus ir atlikite su jais ar jiems ką nors mielo ir gražaus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Po švenčių įnikti į darbus jums bus visai smagu. Ir tokiu būdu, negalvodami apie ką nors kita, o tik apie savo pastangų rezultatus, būsite pasiruošę praleisti visą dieną. Tai būtų įmanoma, jei kažkokie praeityje neišspręsti klausimai visko nesupainiotų. Pasistenkite apsaugoti nuo viešumos tai, kas yra vien jūsų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums pavyks išlikti optimistiškiems, bet tik iš dalies. Nerimauti imsite tuomet, kai kolegos ar tie, kuriuos vadinate savo draugais, kaišios nosį į jūsų finansinius reikalus. Jūsų atlapaširdiškumas čia visai nereikalingas. Tačiau tai ne priežastis atsisakyti mielo ir nuoširdaus pokalbio neįpareigojančia tema dienos pabaigoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?