Paminėta saugaus eismo diena

2015-04-07, Tauragės AVPK informacija
Šilutėje.
Šilutėje.

Kasmet balandžio 6-ąją Lietuvoje minima saugaus eismo diena. Kaip ir kiekvienais metais, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje pareigūnai eismo dalyviams priminė, kaip svarbu laikytis Kelių eismo taisyklių ir kokių veiksmų imtis, kad visi jaustųsi saugūs kelyje.

Penktadienį, balandžio 3-ąją, pareigūnai, minėdami Saugaus eismo dieną, kalbino Tauragės, Šilalės ir Pagėgių miesto gyventojus, dalino jiems įvairius patarimus, susijusius su pėsčiųjų ir dviratininkų pareigomis. Praeiviams buvo įteikti lankstinukai apie saugaus eismo dieną ir tai, kaip reikėtų elgtis kelyje. Prie prevencinės priemonės prisijungę VĮ „Tauragės regiono keliai“ kartu su pareigūnais dalino šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus. Gyventojai buvo mokomi kaip teisingai užsidėti liemenę ir taisyklingai nešioti su savimi atšvaitus.

Šilutėje šios dienos minėjimas vyko seniūnijos salėje, kur susirinko 6 miesto darželių auklėtiniai. Renginį pareigūnams padėjo organizuoti visuomenės sveikatos biuras ir regiono keliai. Šio minėjimo metu vaikai galėjo pabendrauti su policijos bičiuliu – Amsiumi. Taip pat jiems buvo rodomi  trumpametražiai filmukai saugaus eismo tema. Po minėjimo kiekvienam darželiui buvo įteikta po pliušinį šuniuką Amsį.

Pareigūnai gyventojams linki sėkmės keliuose, pagarbos vieni kitiems, saugoti save ir kitus eismo dalyvius bei laikytis Kelių eismo taisyklių.


Foto galerija

Pagėgiuose.Šilalėje.Šilutėje.Tauragėje.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?