Respublikinė humoro grupių šventė ,,JUOKIS-2015“ Natkiškiuose

2015-04-08, Renginio organizatorė Rasa Armonienė

Clarence Darrow  yra pasakęs: „Jei tu prarandi juoko galią - prarandi gebėjimą mąstyti.”

Pilnut pilnutėlė žiūrovų salė neprarado juoko galios ir balandžio mėn. 3 dieną 19.00 val. Natkiškių kultūros namuose juokėsi net tris valandas.

Baro ,,Juokis – 2015“ lankytojai  galėjo užsisakyti kavos, pyragaičių, aukcione laimėti alaus bokalą, mikso ,,Skardis“ arba ,,paragauti“ šventinių kepsnių su įvairiais padažais.

Baro lankytojus linksmino ir gerą dozę juoko dovanojo humoro grupės iš įvairių Lietuvos kampelių: Klaipėdos raj. Judrėnų kultūros namų ( ,,Skardis“), Telšių raj. Nevarėnų kultūros namų (,,Kanapis“), Šakių raj.  Kudirkos Naumiesčio kultūros namų (,,Kanapa“), Radviliškio raj. Šeduvos kultūros namų (,,Sprandžina“), Pagėgių sav. Natkiškių kultūros namų (,,Viedaras) ir Klaipėdos raj. Žadeikių kultūros namų (,,Gryčia“). Visos humoro grupės stengėsi perteikti visas gyvenimo negeroves, parodyti, kas pas mus Lietuvoje yra blogai. Dėkoju visiems kolektyvams ir jų vadovams už šmaikščias, linksmas ir nuotaikingas programas.

Dėkojame šventės rėmėjams Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių Kredito unijai ir Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei už finansinę paramą. Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Pagėgių Kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai ir seniūnei Vilytai Sirtautienei. Už pagamintus krepšelius kolektyvams dėkojame ,,Moterų seklyčiai“ ir Elvyrai Šulcienei, už suteiktas patalpas arbatėlei dėkoju bendruomenės pirmininkei Nijolei Dargienei. Už darbą ,,bare“ nuoširdų ačiū tariu savo humoro grupės ,,Viedaras“ moterims, Juozui Venckui bei garso – šviesos operatoriui Valdui Armonui.

Juokas yra smagus dalykas – jis ne tik pasaulį paverčia kur kas geresne vieta, bet ir yra labai sveikas mūsų organizmui – juk ne be reikalo sakoma, kad juokas ilgina gyvenimą. Juokimės ir būkime laimingi. Dėkoju visiems ,,baro“ lankytojams už nuoširdų juoką, aplodismentus ir gerą nuotaiką. Iki naujų pasimatymų.

 

 

 

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Nijolė2015-04-11
Labai šauni ir nuotaikinga buvo jumoro šventė. Jau laukiam kitų metų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka