Trečiadienio horoskopas – balandžio 8 d.

2015-04-07, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Pirmieji vaiko žingsniai.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Pirmieji vaiko žingsniai.

Nauja diena – nauji žingsniai. Nesvarbu, kiek kartų klupsite, svarbu, kad norėtumėte vėl bandyti eiti ir jaustumėte, kad šalia yra tų, kurie tiki jūsų sugebėjimais bei laimina jūsų pastangas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų galvoje kirbės idėjų ir įžvalgų, kuriomis noriai dalysitės su aplinkiniais. Be to, žinosite, kam ką pasakyti, kad pavyktų nustebinti jums reikalingus asmenis. Tiesa, kiek per rimtai žvelgsite į kitų žmonių pasiūlymus, nes būsite tikri, kad patys už juos viską geriau žinote. Vakare turėsite svajonių, kurios, tiesą sakant, nerealios.    

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, regis, dėl kažko persigalvosite. Ir net jei tai vyks tik jūsų viduje, tai bus ne mažiau reikšminga. Be to, kažkas iš partnerių jums drums nuotaiką, primesdami savo reikalavimus ir taisykles. Jūsų stiprybė – ne jas atmesti, o su džiaugsmu priimti. Dienos pabaigoje neverta pernelyg daug tikėtis iš savo bičiulių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pokyčiai šiandien gali įvykti tiek jūsų idėjų pasaulyje, tiek jūsų draugų ar komandos narių sąraše. Būkite lankstūs ir ryžtingi, bet neperlenkite lazdos į kurią nors vieną pusę. Artimas žmogus ar kažkas iš jūsų darbo partnerių jus bandys kai ko išmokyti. O ar jūs jiems paklusite, priklausys tik nuo jūsų noro ir to žmogaus pastangų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums gali kilti mintis pasirinkti naują profesinę kryptį, imtis iniciatyvos dėl naujo projekto  ar įdiegti kažką neįtikėtino ir originalaus darbo vietoje. Jūsų mintys skubės greičiau nei kas nors įstengs jus pavyti. Svarbu, kad jūsų neprislėgtų pareigų gausa ir nesustabdytų jūsų kūno signalai, kuriems, tuo atveju, sugaištumėte dalį brangaus laiko. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žinosite viską geriau už kitus ir turėsite tiek optimizmo, kad kitiems teliks jumis stebėtis ir žavėtis. Be to, žinosite kaip visa tai papasakoti kuo platesnei auditorijai. Geriausia, jei jūsų klausytojai kitos tautybės, gyvena toli ar yra jūsų studentai. Tačiau ant šių laurų neužmikite – kūrybiniai pažadai ar pareigos vaikams susiras jus bet kurioje vietoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai šiandien reikės kažką išsiaiškinti, pasidalinti ar dėl kažkokių bendrų veiksmų apsispręsti, jums bus nelengva. Tačiau vos pajudinsite vieną akmenį, pajudės ir kiti. Tuomet vos spėsite viską vykdyti ir niekam neperduosite vairo į rankas. Didžiausia pareigų krūva bus gauta iš namų. Dienos pabaigoje jūsų lūkesčiai artimo žmogaus atžvilgiu nepasiteisins. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus daug priežasčių klausytis ir ne mažiau priežasčių pasikalbėti. Netikėti pokalbiai gali kita linkme pakreipti esamus santykius, praplėsti ar kaip nors juos pakeisti. Tiesa, galite stokoti reikalingos informacijos ar susidurti su trukdžiais trumpose kelionėse. Vakare daugiau ilsėkitės ir atsargiau vartokite vaistus ar svaigalus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe šiandien netrūks pokalbių ir aplink jus rikiuosis nemažai asmenų, norinčių jūsų pasiklausyti. Jus vertins, nes turėsite įdomių minčių. Puiku, jei jas pavyktų pritaikyti atliekant kasdienes užduotis ar geriant savo ar kitų žmonių savijautą. Tiesa, tenkinti savo žemiškas užgaidas bus nelengva dėl lėšų stokos ar kitų su finansais susijusių priežasčių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viena vertus, rasite tokius žodžius, kurie pradžiugins ir nustebins kiekvieną, kuriam jie bus adresuoti. Kita vertus, būsite taip rimtai nusiteikę kam nors suteikti kryptį ir ar ką nors įrodyti, kad jis ar ji pasijus priremti prie sienos. Pusiausvyros nerasite, ypač jei su viltimis vakare žvelgsite į savo namus, kuriuose viskas bus šiek tiek painu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose privalėsite pakeisti įprastą tvarką, ir tokios mintys jau šiandien įsirangys jūsų galvoje. Pasyviai plaukti pasroviui bus neleista – viskas vyks greitai ir nelauks, kol jūs apsispręsite. Tačiau pasikalbėti apie tai su šeimos nariais bus privaloma. O jei nuojauta jums patars ką kita, palaukite, kol ji „pakeis“ savo nuomonę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Keisti susitikimai ir dar keistesni pokalbiai, jus stebinanti ir visiškai pakeičianti jūsų nustatytą dienos planą informacija šiandien neturėtų jūsų stebinti. Pasistenkite, kad tai, kas jus trikdo, būtų impulsas jums atrasti naujų idėjų ir užmegzti reikšmingas pažintis. O jei komanda siūlys savas taisykles, regis, turėsite kol kas joms paklusti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Keistos šiandien jus aplankiusios mintys gali būti priežastis ar akstinas pagerinti savo materialinę padėtį. Tam reikės jūsų ryžto ir įsitikinimo, kad tai, ką darote – jums pravers. O jei viršesnis už jus asmuo jums pateiks ilgą reikalavimų sąrašą, jo neignoruokite, bet jį įgyvendindami neišeikvokite visos savo energijos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?