Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 9 d.

2015-04-09, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Lesyklėlė
„Fotolia“ nuotr. / Lesyklėlė

Širdis dainuoja – mažasis savaitgalis atėjo. Žinoma, su kasdienėmis astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo jūsų šiandien sklis džiugesio ir optimizmo bangos, kurios suteiks daugiau galimybių ir progų parodyti savo stiprybes. Todėl, jei laukėte dienos, kurios metu išsispręstų koks nors užstrigęs reikalas ar išsipildytų jūsų noras, ji yra šiandien. Viskas, ko tam reikia, tai būti atviriems, geranoriškiems, pasiruošusiems stebėtis ir stebinti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte suskubę su namiškiais kai ką aptarti, tinkamai įžengsite į šią dieną. Svarbiausi šios dienos įvykiai vyks jūsų viduje arba asmeniniame gyvenime. Dalies jų prognozuoti ar patiems juos kontroliuoti nepavyks. Kažkas už jus, sujaukę jūsų planus, juos išdėlios savaip, bet palankiai jums. Ką galite padaryti? Nestatyti sienų tarp savęs ir kitų žmonių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums kaip oro reikės buvimo komandoje ir bendravimo su jos nariais. Grupėje pavyks būti gerais kalbėtojais ir atidžiais klausytojais, žavinčiais ir besižavinčiais, siūlančiais idėjas ir jas noriai priimančiais. Gaudykite aplink sklandančias galimybes užmegzti naujų pažinčių, gauti vertingos informacijos ir rasti neįprastų sprendimo būdų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien save tinkamai išreikšti darbo vietoje jums bus svarbu, todėl ten nevengsite iniciatyvos ir visų įmanomų būdų pranešti apie save ir savo įdirbį. Originaliais būdais spręsite problemas, nevengdami išreikšti savo pozicijos tam tikra tema. Be to, galite atlikti ką nors reikšminga dėl savo geros savijautos ir dėl sklandesnės kasdienybės. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite tokie žavūs ir taip puikiai gebantys save išreikšti, kad visiems kitiems nebus jokio kito pasirinkimo, kaip klausytis jūsų ir jums pritarti. Bet ne tik tai. Kadangi būsite patys šauniausi šilumos ir šviesos ir optimizmo skleidėjai, dėl to ir patys į savo gyvenimą pritrauksite trokštamos šviesos ir sėkmės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ne viską, kuo šiandien gyvensite, norėsite kitiems atskleisti. Tačiau patys noriai įniksite į įvairiausiais paslaptis, ir tai jums bus pats ryškiausias šios dienos nuotykis. O tuo remdamiesi, namuose įvykdysite vieną kitą perversmą ar paraginsite šeimos narius tai atlikti. Jei taip nepasielgsite, vis tiek būsite įtraukti į asmeninio ar namų gyvenimo pokyčius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Aktyvus visuomenins gyvenimas ar bendravimas su vienu jums svarbiu asmeniu bus pagrindinė jūsų šios dienos tema. Jei turite čia neišspręstų problemų, pats laikas ryžtis pokyčiams. Būkite pasiruošę pasiklausyti, ką kalba šie jums svarbūs žmonės, ir priimti jų pasiūlymus, kurie gali pakeisti įprastą jūsų gyvenimo ritmą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite darbštūs, turėdami vieną motyvą – įsitvirtinti. Nors visi jūsų dabartiniai ir ankstesni sumanymai dabar gali be kliūčių išsispręsti, ruoškitės laikiniems netikėtumams. Atminkite viena, kad jų dėka viskas gali įgauti reikalingą formą ar atsidurti jums reikalingoje vietoje. Ko reikia iš jūsų? Šiek tiek pastangų ir ryžto taikyti naujoves.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums tereikia džiaugtis, o visa kita ateis. Džiaugtis tuo, kad galite patirti iki šiol nepatirtų įspūdžių. Džiaugtis dėmesiu ir galimybe įkvėpti tuos, kurie jus pastebi ir kurie jumis žavisi. Džiaugtis darbu, kurį galite atlikti kūrybiškai – kitaip, nei kiti žmonės, ir kitaip, nei būtumėte atlikę esant kitoms aplinkybėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Didžiąją savo šios dienos laiko dalį skirdami praeities įvykiams, su praeitimi ar su šeima susijusia veikla, tikrai nesijausite išbraukti iš kokio itin svarbaus žaidėjų sąrašo. Dėl šeimos narių ar namuose vykstančių įvykių jus turėsite pakeisti ankstesnes savo nuostatas ar koreguoti planus. Tam pravartu nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti su namiškiais. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums bus su kuo ir apie ką šiandien pasikalbėti, todėl, šiukštu, neatsiskirkite nuo savo komandos. Idėjų, pasiūlymų ir minčių gausa – pagrindinės jūsų dienos temos, kurios išspręs daugelį ankstesnių ir dabartinių jūsų rūpesčių. Viena, ką turite atminti, – jokio plano ar nuostatos. Antraip dažniau teks nusivilti, užuot pasidžiaugus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums prieš akis bus jūsų tikslai (veikiausiai materialūs ir susiję su jūsų profesine veikla), kurių sieksite ir džiaugdamiesi, ir nerimaudami. Nerimas tegul jums nesutrukdo išgirsti vertingų pasiūlymų, susijusių su jūsų finansine situacija. Nepraraskite pasitikėjimo net tuomet, kai situacija nesutaps su jūsų ankstesnėmis vizijomis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?