„Pamariškės“ krepšininkės „A“ lygos čempionate – ketvirtos

2014-05-27, Indrė VAITKUVIENĖ
Krepšinio komandos „Pamarys“ narės aktyvios ne tik krepšinio aikštelėje, bet noriai dalyvauja ir kitose rajone organizuojamuose sporto renginiuose.
Krepšinio komandos „Pamarys“ narės aktyvios ne tik krepšinio aikštelėje, bet noriai dalyvauja ir kitose rajone organizuojamuose sporto renginiuose.

Baigėsi Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos čempionatas, kuriame šilutiškės „Pamario“ krepšininkės užėmė garbingą IV vietą. Vilniuje vykusiuose finaluose joms nepavyko įveikti varžovių bei iškovoti medalių, tačiau kaip pasakojo merginos, „būti čempionate ketvirtoms – iššūkis ir didžiulė pergalė, prisiminus, su kokiomis komandomis teko susitikti ir kovoti“.

Pusfinalis

Pusfinalio kovoje  „Pamario“ krepšininkės susitiko su Alytaus RKL komanda. Šis susitikimas nulėmė, kuri komanda kovos dėl trečios, o kuri dėl pirmos vietų. Šilutiškėms nepavyko pasipriešinti varžovėms ir teko pripažinti jų pranašumą rezultatu 48:71.
 
Kitas pusfinalio susitikimas tarp Vilniaus „Svaja“ ir Vilniaus kolegijos baigėsi 79:49 „Svajos“ naudai. Tad dėl trečios vietos mūsiškės stojo į kova su Vilniaus kolegijos krepšininkėmis.
 
Kova dėl III vietos
 
Šioje kovoje dėl bronzos „Pamario“ krepšininkės aikštelėje atidavė visas turimas jėgas, tačiau pergalės pasiekti nepavyko. Vis dėlto IV vieta krepšininkių nenuliūdino. Mūsiškės labai nenusiminė, jų manymų ketvirta vieta, su tuo, ką komanda turėjo ir pasiekė – yra geriau nei galima pasvajoti.  Dėl neužkabintų medalių nei viena krepšininkė neliūdi, atvirkščiai, džiaugiasi nauja sportine apranga, nes už patekimą į finalinį ketvertą joms buvo įteiktas čekis.

Kovoje dėl bronzos dvigubą dublį rungtynėse pavyko padaryti Viktorijai Vaitkutei. Ji pelnė 20 taškų bei atkovojo 18 kamuolių. Dviguba dublį atliko ir Renata Radišauskaitė – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Taip pat dviženklį skaičių komandai pelnė Livija Kaktaitė (12).
 
Renata Radišauskaitė buvo išrinkta į simbolinį finalinio ketverto penketuką.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?