Futbolo veteranai skanavo net gardžios žuvienės

2014-09-30, „Šilokarčemos" informacija
Arūnas Jagminas ir Aidas Ragelis spėjo ir žaisti, ir virti, ir pozuoti.
Arūnas Jagminas ir Aidas Ragelis spėjo ir žaisti, ir virti, ir pozuoti.

Rugsėjo 27 d. Žemaičių Naumiestyje jau antrą kartą šiais metais organizuotas tradicinis futbolo veteranų turnyras „UAB Šilutės polderiai“ taurei laimėti. Turnyro dalyviai ne tik apdovanoti prizais, bet ir gardžia, ant laužo virta žuviene.
 
Vieni vyrai žvejoja, kiti – žaidžia futbolą. Tačiau yra tokių, kurie mėgsta ir vieną, ir kitą. Daugiau nei 10 metų vykstantis ir gilias tradicijas turintis bei populiarus senjorų futbolo turnyras antrą kartą šiemet sukvietė Pagėgių, Rusnės, Šilutės, Skaudvilės, Žemaičių Naumiesčio ir nekonkursine tvarka Žemaičių Naumiesčio gimnazistų komandas. Jos varžėsi ir jėgas bandė dėl „Šilutės polderių“ vadovo A. Jagmino įsteigtos didžiosios taurės. Vėliau vaišinosi gardžia žuviene dalindamiesi įspūdžiais, diskutuodami ne tik apie futbolą, bet ir rimtą vyrišką pomėgį – žvejybą.
 
Finaliniame mače susitiko Pagėgių ir Žemaičių Naumiesčio futbolininkai. Rezultatu 2:1 pergalę šventė Pagėgių futbolininkai. II vieta atiteko Žemaičių Naumiesčio komandai, III – Rusnės veteranams.

Turnyro metu išrinkti ir geriausi komandų žaidėjai: Mantas Baltutis (Žemaičių Naumiestis), Petras Černiauskas (Skaudvilė), Rimas Psiančinas (Pagėgiai), Algimantas Čeponis (Šilutė), Virgis Laurinavičius (Rusnė), Rolandas Savickas (Žemaičių Naumiesčio gimnazija).
 
Tradicinio futbolo senjorų turnyro organizatorius ir vyriausias teisėjas Vitalijus Mockus  už dėmesį dėkoja Šilutės r. savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui, už puikų priėmimą reiškia didžiulę padėką Žemaičių Naumiesčio seniūnui Jonui Budreckui ir gimnazijos direktoriui Liudvikui Geniui.

Futbolo ir žuvienės mėgėjai, dalyvavę veteranų turnyre „UAB Šilutės polderiai“ taurei laimėti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?