Penktadienio horoskopas – balandžio 10 d.

2015-04-10, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Pora bučiuojasi
Shutterstock nuotr. / Pora bučiuojasi

Astrologinės prognozės paskutinei šios savaitės darbo dienai, tikimės, nuteiks optimistiškai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pusę dienos nestokosite entuziazmo, didelių lūkesčių ir optimistinių nuotaikų, būsite pasiruošę jas paskleisti tarp visų, su kuriais susidursite. Tačiau būsite ir ne mažiau išsiblaškę, linkę pervertinti esamas aplinkybes. Popietę sieksite tobulybės savo darbe ir visa kame, prie ko tik tuo metu prisileisite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Didelių jūsų pastangų įveikti dienos pradžios slenksčius nereikės, tik noro atsižvelgti į galimybes ir požiūrį tų asmenų, kurie šalia jūsų. Tačiau nešokite į ugnį, vos jie jus ten pakviestų. Vėliau būsite labiau susitelkę, įgausite daugiau galių įvertinti savo ir kitų jėgas. Bus paprasta jas tinkamai panaudoti ir paskirstyti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dalį dienos netrūks entuziazmo, kurį jumyse įkvėps aplinkiniai. Tačiau nepraraskite sveiko proto pernelyg jais pasitikėdami, ypač jei jie jus kviečia rizikingiems poelgiams. Popietę būsite įtarūs, niekuo nepasitikintys ir nenorintys artyn savęs nieko prisileisti. Pabandę pasielgti priešingai, labai nustebsite rezultatais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šios dienos popietės netrūks optimistinių nuotaikų, atliekant kasdienes užduotis. Tačiau jei būsite pakviesti atlikti šį tą, ko iki šiol nebandėte, nebūkite tikri šio sumanymo sėkme. Paskutinėmis darbo valandomis ir penktadienio vakarą su nepasitikėjimu žvelgsite į kiekvieną, kuris nekukliai peržengs jiems nustatytą ribą. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje verta tęsti tai, ką pradėjote šią savaitę ar ankstėliau, tačiau į naujas avantiūras nesivelti ir viliojančiomis perspektyvomis nepasitikėti. Popietę raskite pasitenkinimą dalykuose, iš kurių susideda jūsų kasdienybė, nepamiršdami apie tvarką, taisyklės, planus ir jums iškeltus reikalavimus. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte jūsų mintys ar žvilgsnis klaidžios po namus ir šeimos gyvenimą. Ten rasite to, kas žadins entuziazmą nuveikti kai ką svarbaus ir stulbinančio. Kiek tai jums pavyks, paaiškės vėliau, tačiau jau popietę matysite, kur perlenkėte lazdą. Būkite tikri, kad kurdami, žaisdami ar būdami su vaikais, laikotės nustatytų taisyklių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kol diena neįpusės, būsite kiek per daug išsiblaškę, nors kažin ar tai pripažinsite, net jei kur nors, nežinia dėl ko, pavėluosite ar net pamiršite nueiti. Po pietų pajausite, ką reiškia būti ten, kurių jūsų nestebi krūva smalsių akių: namuose, kitoje jums pažįstamoje aplinkoje ar privačioje erdvėje. Čia kursite savas taisykles ir joms paklusite. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje daug tikėsite iš veiklos, kuria užsiimate, ir pirkinių, kuriuos ketinate įsigyti. Tačiau nei nauji sumanymai, nei nauji daiktai ilgainiui jūsų nedžiugins. Todėl jokia nuodėmė kiek pasyviau reaguoti į visus, kurie jus bando kuo nors sužavėti ir kur nors įtraukti. Vakarėjant metas rimtiems pokalbiams ir reikšmingiems susitikimams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kur iki šios dienos popietės eisite, visur būsite pastebėti. O tai jums žadins viltis, kurių niekas nebus pajėgus išpildyti. Dažniau žvilgtelkite į veidrodį, kad neužsimirštumėte, ir į laikrodį, kad neprarastumėte ryšio su realybe. Vėliau tai taps savaime suprantama – žinosite, kaip, kas ir kur turi būti, ir nei vienam reikalavimui nenusižengsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei ryte nerasite sau vietos, tai ir neieškokite. Užuot skubėję ką nors prasmingo nuveikti, nekukliai patinginiaukite ar pasvajokite. O dar geriau – užbaikite kokius nors pradėtus įprastus darbus. Popietę būsite susikaupę ir disciplinuoti, bet kurioje situacijoje visiems primenantys, kad „taip reikia“, „tokios taisyklės“ ir pan. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kol diena įpusės, jums bus nejauku siekiant sutalpinti reikšmingus dalykus į ankštas lentynas. Todėl tinkamai pasielgsite pasitelkdami savo komandą, siekdami tas lentynas praplatinti. Vėliau viskas atrodys priešingai – laikinai tapsite kuklumo pavyzdžiais. Turėdami ribotas pasirinkimo galimybes, nuspręskite, kaip išgyventi esant tokioms sąlygoms. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Didžiąją dalį dienos rinktis nebus iš ko – turėsite įtemptai dirbti. Geroji žinia ta, kad turėsite parako įrodyti kitiems, jog esate ne iš kelmo spirti. Blogoji – daugelis pagražinimų, kuriais apdėliosite savo darbo rezultatus, darbdaviui ar klientui nepatiks. Nosies nenukabinkite. Verčiau popietę peržiūrėkite savo kolektyvo ar draugų jums pateiktas taisykles.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?