Savaitgalį – šilčiausia savaitės diena

2015-04-10, 15min.lt, orai24.lt
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pavasaris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pavasaris

Penktadienį, oro pernašai krypstant vis labiau iš vakarų, atkeliaus dar šiltesni orai. Įdienojus temperatūra daug kur šalyje pasieks 14-15 laipsnių, kai kur pietiniuose rajonuose kils iki 16-17 laipsnių šilumos. Tik Žemaitijos vakaruose bus apie 12-13 laipsnių, o pačiame pajūryje apie 9-11 laipsnių šilumos.

Numatomi sausi, daugiausia saulėti orai, danguje drieksis tik plonų debesų šviesios sruogos.  Ramesnis jau nei vakar bus ir vakarų, pietvakarių vėjas.

Šeštadienio dieną mus pasieks jau pats didžiausias šilumos srautas. Temperatūros skirtumas tarp dar vėsios nakties ir šiltos dienos smarkiai išaugs, viršydamas 15 laipsnių amplitudę. Naktį numatoma 0-5 laipsnių temperatūra, dieną atplūs 15-19 laipsnių šiluma.  Bus saulėta. Ramiai pūs pietvakarių vėjas.

Gaila, bet šis šilumos ir gražių orų proveržis truks trumpai. Jau sekmadienio naktį atkeliaus lietaus debesys, o paskui juos atseks ir gerokai vėsesnis oras. 

Po gana šiltos 5-9 laipsnių nakties temperatūros, dieną vakariniuose rajonuose oras jau beveik nebešils ir temperatūra nebus aukštesnė kaip 10 laipsnių. Tik rytiniuose rajonuose dienos pirmoje pusėje dar gali dar gali siekti 13-15 laipsnių.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?