Savaitgalio horoskopas – balandžio 11–12 d.

2015-04-11, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Šokoladas ir braškės.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Šokoladas ir braškės.

Dvi poilsio dienos skirtos kūno ir sielos atgaivai – paskirstykime savo laiką naudingai ir išmintingai.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį laikysite save ir kitus už trumpo pavadėlio, kad emocijos neįsisiūbuotų. Padaugės susitikimų, išvykų, pažinčių ir pokalbių, bet mintys apie jausmus bus nustumtos kuo toliau, dėl ko jūs visai nesikrimsite. Beje, per sapnus ar nuojautas link jūsų atskubės informacija, kokiu būdu galite pagerinti savo materialinę padėtį. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį ir artimiausiu metu meilę sau reikšite dovanomis, o savo vertę matuosite pagal tai, kokius skaičius matysite savo banko sąskaitoje. Nepaisant to, kad taisyklių ir būtinybės joms paklusti bus pakankamai, jūs žinosite, kaip pakelti ūpą sau ir kitiems. Ne gana to, jūsų energijos resursai padidės, kai reikės padėti kai kam iš draugų. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vis dažniau žvalgysitės į veidrodį ir rasite ne vieną būdą paskleisti savo kerus kuo plačiau. Atėjo dienos, kai galite parodyti meilę sau, pakeisti įvaizdį, įsigyti naujų drabužių. Beje, savaitgalį ne viskas bus aišku, bet turėsite įvesti tvarką ir jos laikytis. O jei nerasite sau vietos, nes labai norėsite atlikti kai ką neįtiktino – nevaržykite savęs. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atvirai reikšti jausmus jums šiuo metu nebus leista. Todėl, jei vis dar neprisipažinote savo svajonių objektui, ką jaučiate, kol kas likite nuošalyje ir brandinkite savyje šią svajonę – netrukus ir jums atsivers reikalingos durys. Tiesa, savaitgalį būtų ne pro šalį atsižvelgti į kitų žmonių nuomonę ir kažką atlikti kartu su draugais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį ir dar tris savaites jausitės mylimi draugų ir noriai savo šiltus jausmus jiems dovanosite, dažniausiai tam pasitelkdami žodines priemones. Be to, šiomis dienomis būsite itin atidūs savo sveikatai ir buities reikalavimais. Be to, gerai nesijausite, jei į kažką, kas kitiems labai svarbu, numosite ranka.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo šio savaitgalio jūsų jausmų objektu taps jūsų darbas, visuomenins statusas arba jūsų viršininkas, ir tokios nuotaikos išliks kelias savaites. Ieškosite išraiškos priemonių ir šias dvi dienas, vieni rizikuodami, kiti būdami su vaikais, treti – šiaip besilinksmindami. Vilčių atsiras, kai pažvelgsite antrajai pusei į akis. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jausmų srityje – permainos. Laimei, jums jos džiugios, nes suteiks jums daugiau progų žodžių pagalba išlieti tai, ką jaučiate. Be to, naujos pažintys bus susijusios su tolimais kraštais. Na, bet šiomis dienomis ir namų į antrą planą nenustumsite – sieksite juose įvesti daugiau tvarkos. Kitą dalį jūsų laiko pasiglemš rūpinimasis savo ar kito asmens savijauta. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tapsite įtaresni, kai žvelgsite į mylimą asmenį, o tai žadins konfliktą, nes šiuo metu visiems taip norėsis tiesiog pašėlti. Arba pasikalbėti. O jei tokiu būdu kažkas atskleis paslaptį? Tokias nuotaikas savaitgalį išstums rimti pokalbiai ir dar rimtesni susitikimai. Beje, nestokosite įkvėpimo ir noro skirti jėgų santykiams su antrąja puse ar aktyvesniam socialiniam gyvenimui. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei dairotės artimo žmogaus, nuo šio savaitgalio dairykitės atidžiau. O kai pamatysite tą, kuris ar kuri virpina jūsų širdį, sugalvokite įdomių istorijų. Antraip jums nepavyks prasibrauti pro gerbėjų sieną. O kitose srityse kalbėti bus ne taip svarbu, kaip ką nors konkretaus dėl savo ir kitų laimės atlikti, ypač jei tie svarbūs žmonės, kuriems reikia jūsų pagalbos, yra jūsų šeimos nariai. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tiek šį savaitgalį, tiek vėliau su meile atliksite kasdienes buities užduotis ir daugiau dėmesio skirsite savo kūnui – argi ne puiki idėja artėjant šiltajam metų laikui? Na, bet ne tik tai. Jums dar bus svarbu tapti ramsčiu, pagalbininku, kuris pataria, nurodo ar parodo pavyzdį. O jei dar pavyktų savo istorijomis pralinksminti vaikus – savaitgalio planas būtų tobulai įvykdytas. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Romantikos netrūks, ir tai jūs turbūt užuodžiate sklandant ore. Būkite pasiruošę reikiamus asmenis sužavėti intelektualiomis priemonėmis. Tiesa, šį savaitgalį ne visiškai tvirtai jausitės viešumoje, o dar turėsite ne vieną vidinį galvosūkį išspręsti ir rasti būdą namams atlikti kažką, apie ką iki šiol tik svajojote. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Grožio paieškos ir jo išraiškos vis dažniau bus apribotos jūsų namų sienų. Bet dėl to jausitės puikiai, nes žinosite, kaip padaryti, kad namuose visiems būtų gera. Tiesa, savaitgalį daug laiko skirsite draugams, kuriuos ir trauksite, ir atstumsite savo poelgiais. Bendraudami naudosite tik jums patiems suprantamas priemones, kurios bus išties veiksmingos. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?