Panemunės punkte sulaikyti, įtariama, Rusijoje pavogti mikroautobusas ir automobilis

2015-04-13, VSAT Pagėgių rinktinės inf.

Pasienyje Rusija VSAT pareigūnai sulaikė dvi, įtariama, vogtas transporto priemones. Mikroautobuso „Volkswagen Caravele“ ir automobilio „BMW X1“ ieškojo Rusijos teisėsaugininkai.

VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai Panemunės punkte penktadienį tikrino iš  Rusijos į Lietuvą  vykusio 47-erių Izraelio piliečio ir jo vairuoto mikroautobuso „Volkswagen Caravele“ dokumentus. Ant 2010 m. laidos mašinos buvo rusiški numeriai. VSAT pareigūnai nustatė, kad šio automobilio kaip vogto paiešką šių metų  kovo 15 d. paskelbė  Rusijos teisėsaugininkai.

Vairuotoją po apklausos pasieniečiai paleido, o „Volkswagen Caravele“ saugomas VSAT Pagėgių rinktinėje. Šio padalinio pareigūnai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pagėgių rinktinės sulaikytų transporto priemonių aikštelėje atsidūrė ir šeštadienį  Panemunės punkte tikrintas automobilis „BMW X1“ su rusiškais numeriais. Juo iš Kaliningrado srities į Lietuvą per Panemunės punktą važiavo 34-erių Rusijos pilietis.

VSAT pareigūnai nustatė, kad šios mašinos kaip vogtos nuo 2010 m.  kovo  ieško Rusijos teisėsauga.  Ir šiuo atveju Pagėgių rinktinėje  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o  „BMW X1“ vairuotojas po apklausos paleistas.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 44, įtariama, vogtus automobilius, kuriais bandyta vykti per Lietuvos sieną.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!