Su čempiono titulu jaunimo kategorija „uždaryta“

2014-09-30, „Šilokarčemos" informacija
O. Ringys per tris sezonus tarp jaunimo iškovojo net devynias pirmąsias vietas skirtingose varžybose ir du kartus tapo absoliučiu Lietuvos jaunimo čempionu.
O. Ringys per tris sezonus tarp jaunimo iškovojo net devynias pirmąsias vietas skirtingose varžybose ir du kartus tapo absoliučiu Lietuvos jaunimo čempionu.

Po beveik pusantrų metų pertraukos, tradiciniame tarptautiniame IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyre „Norwayopen 2014“ Norvegijoje, pirmą vietą jaunimo kultūrizmo kategorijoje iškovojo šilutiškis Ovidijus Ringys (Šilutės „Oazis“). Vaikinas varžėsi ir kultūrizmo iki 80 kg kategorijoje, kurioje iškovojo bronzą.

Priešvaržybinis rėžimas, ore tvyrantis ryžių kvapas ir pergalės skonis
 
Likus aštuonioms savaitėms iki tarptautinio turnyro starto, 2013 m. Europos jaunimo čempionas laiką skyrė raumeninės masės auginimui ir proporcijų gerinimui. Vaikino  meniu toli gražu nepriminė karališko valgiaraščio. Pasiruošimo laikotarpiu iš raciono teko išmesti maistą, kuriame yra cukraus, riebalų ir liko tik siauras pasirinkimas iš ryžių, grikių, avižų, kiaušinio batymų, liesos vištienos ar kalakutienos bei baltos žuvies. Prie griežtai subalansuotos dietos prisidėjo treniruotės, kurios artėjant turnyrui vis sunkėjo ir ilgėjo.

Tačiau sunkus darbas veltui nenuėjo. Sugrįžęs ant scenos Ovidijus nesunkiai įrodė savo pranašumą neabejotina pirma vieta jaunimo kategorijoje ir III vieta varžantis su vyrais kultūrizmo iki 80 kg kategorijoje. Būtent pastaroji kategorija Ovidijui buvo debiutas. Joje sportininkų svoris ir metų įdirbis, lyginant su varžovais, kur kas mažesnis, tad patekimas į finalą ir jame iškovota prizinė vieta Ovidijui – didžiulė paskata sportuoti ir tobulėti.

Užtarnautas poilsis
 
O. Ringys per tris sezonus tarp jaunimo iškovojo net devynias pirmąsias vietas skirtingose varžybose ir du kartus tapo absoliučiu Lietuvos jaunimo čempionu, tad pasitaręs su treneriu M. Vilku („Oazis")  nusprendė, kad dalyvauti jaunimo varžybose nebėra prasmės, o varžytis su vyrais – dar ankstoka, mat sportininkas kol kas neturi tinkamų duomenų, trūksta apimčių ir raumeninės masės. „Esu be galo dėkingas treneriui Mindaugui. Be šio žmogaus noro, atsidavimo, darbo, pasiaukojimo ir atiduoto laiko man, tikrai nebūčiau tiek pasiekęs. Jo pamokymai, suteiktos žinios, išsakytos pastabos, išlietas prakaitas vardan aukščiausių tikslų, nuolatinis palaikymas, paskatinimas, suteiktos sąlygos ruoštis varžyboms padėjo įgyvendinti visus mano kaip sportininko troškimus. Šiandien jaunimo kategoriją galime uždaryti jausdami pergalės skonį, o aš asmeniškai čempiono vardą dalinu perpus – vieną man, kitą treneriui", - sakė O. Ringys.
 
 


Straipsnio komentarai

valdas cikanas 2014-10-15
Gražu ir daug darbo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?