Puikūs dviejų savaičių dziudo rezultatai

2015-04-14, „Šilokarčemos“ informacija
Tarptautinis dziudo turnyras „Voru Kevad 2015
Tarptautinis dziudo turnyras „Voru Kevad 2015", kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.
Per praėjusias kelias savaites Šilutės dziudo atstovai buvo išvykę į turnyrus, kuriuose ne tik iškovojo prizinių vietų, bet ir tapo čempionais.

Šių metų balandžio 4 dieną Plungėje ir Šiauliuose vyko tarptautiniai dziudo turnyrai, kuriuose dalyvavo ir Šilutės dziudo klubo auklėtiniai. Plungėje buvo surengtas dziudo turnyras klubo įkūrimo dešimtmečiui paminėti, į kurį išvyko mažieji dziudo atstovai. Mergaičių grupėje čempione tapo Ugnė Štrapėlaitė, berniukų grupėje – Domas Plikšnys ir Mantas Sungaila. Antrąsias vietas užėmė Emilis Stanys, Nedas Jurkevičius, Arnas Galdikas. Trečiąsias vietas iškovojo Aras Plikšnys, Augustinas Goberis, Mantas Keršulis, Arnas Urniežius, Aleksas Statkus ir mergaičių grupėje – Milena Gailiūtė. Berniukai kovojo labai gerai, bet iki medalių pritrūko sportinės sėkmės.

Tuo pačiu metu Šiaulių arenoje kovojo vyresnieji klubo nariai broliai Ernestas ir Edvardas Sagalec, Pijus Strukčinskas suaugusiųjų grupėje – Tomas Poteliūnas. Ernestas ir Edvardas savo svorio kategorijose iškovojo čempiono vardus, Pijus užėmė trečiąją vietą, o Tomas suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg laimėjo antrąją vietą. Visi šaunuoliai garsina Šilutės vardą ant tatamio.

Šių metų balandžio 11–12 dienomis Estijoje, Voru mieste, vyko tarptautinis dziudo turnyras „Voru Kevad 2015“,  kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Į turnyrą taip pat atvyko sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Ukrainos, Suomijos, Rusijos ir Estijos. Svorio kategorijoje iki 55 kg lygių nebuvo Ernestui Sagalec, kuris užtikrintai finale įveikė iš Lieponos atvykusį N. Melničenko. Svorio kategorijoje iki 66 kg finalas buvo lietuviškas. Čia susitiko Edvardas Sagalec ir Dominykas Šatkus. Šįkart Edvardo pranašumas buvo akivaizdus. Jis gražiu metimu kovą laimėjo anksčiau laiko. Neblogai kovojo Rokas Šadzevičius, Justas Pauparis, Pijus Strukčinskas, bet iškovoti medalių nepavyko.