FK „Šilutė" Panevėžyje sužaidė lygiosiomis

2015-04-14, „Šilokarčemos“ informacija
FK „Šilutė
FK „Šilutė" po trečio turo turi 5 turnyrinius taškus ir yra 6 vietoje (tarp 18 komandų).
LFF I lygos trečiojo turo balandžio 11 dienos rungtynes FK „Šilutė“ žaidė Panevėžyje su vietos FK „Panevėžys“ futbolininkais. Mačas pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Šilutiškiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir trečiąją rungtynių minutę po puikaus tolimo L. Trakšelio smūgio į viršutinį vartų kampą įsiveržė į priekį. Po šalto dušo šeimininkai sukruto ir perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas, o šilutiškiams pradėjo nesisekti. Po vienos atakos panevėžietis Arnas Ribokas pelnė išlyginamąjį įvartį ir rezultatas tampo 1:1.

44 minutę prasidėjo rungtynių teisėjo šou. Aldas Žernys, išspyręs kamuolį iš P. Lukšio kojų, pataikė į žaidėją, pastarasis nugriuvo, o  teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į šilutiškių vartus. To, matyt, pasirodė maža, nes netrukus teisėjas antrą kartą  nubaudė šilutiškius parodydamas raudoną kortelę ir taip sukeldamas didžiulį nepasitenkinimą tarp pamariškių futbolininkų. 11 metrų baudinys nerealizuotas.

FK „Šilutė“ visą antrąjį kėlinį pradėjo rungtyniauti  turėdami vienu žaidėju mažiau ir atsitraukė į savo aikštės pusę, atiduodama Panevėžio komandai iniciatyvą. Panevėžiečiai tuo pasinaudojo ir 62 minutę, po pakelto kampinio, P. Lukšys smūgiu galva pelnė įvartį.

67 minutę Panevėžio komandos žaidėjas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjo skirtas 11metrų baudinys šaltakraujiškai realizuotas Pavel Belanovsky.  Rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

Apie rungtynes paklaustas FK „Šilutė“ treneris Svajūnas Česnulis sakė: „Manau, kad rezultatas dėsningas. Sužaidėme ne geriausias rungtynes. Aišku, kai teisėjas skiria tokius 11 metrų baudinius ir dar negana to išvaro žaidėją iš aikštės, tai trūksta žodžių. Teisėjas pakeičia rungtynių eigą, reikia persiorientuoti, koreguoti žaidimo planą. Taip pat labai trūko D. Surblio, D. Paldausko, M. Lukaševič, M. Kyžio, S. Babiliaus, tačiau pasireikšti atsirado galimybė kitiems žaidėjams, kurie manęs nenuvylė“.

FK „Šilutė“ vardą gynė: L. Valius, M. Lėkis, A. Žernys, E. Lukoševičius (komandos kapitonas), P. Juška, T. Kazlaukas (46 min. M. Golubovskis), S. Pilypas ( 70 min. L.Konaverskis), J. Milius, L. Trakšelis, A. Nausėdas (75 min. S. Babilius), P. Belanovsky (82 min. O. Deringis).