Tinklinio turnyras J. Balandžio taurei laimėti

2015-04-14, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Balandžio 3 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Juozapo Balandžio taurei laimėti. Kiekvienais metais vykstančiame turnyre savo jėgas aikštelėje išbando vyrai veteranai tinklinio mėgėjai. Susirinkę visi žaidėjai paskirstė vadovus, o likusieji buvo suskirstyti į komandas burtų keliu. Taip šiais metais susidarė 4 komandos: „Margučiai“ (vadovas Remigijus Špečkauskas, žaidėjai Gintaras Milkintas, Vaidas Jončas, Alvydas Balčėnas, Albinas Kriščiūnas), „Centras“ (vadovas Dainius Maciukevičius, žaidėjai Vytas Genys, Gintautas Stančaitis, Emilis Betingis, Darius Rumšas, Pranas Juodis), „Gėgė“ (vadovas Antanas Musvydas, žaidėjai Petras Ubartas, Georgijus Drožeanu, Algis Gudavičius, Rimas Petrauskas, Edmundas Šeputis), „Sėkmė“ (vadovas Stasys Šeputis, žaidėjai Valdas Vytuvis, Renatas Serapinas, Vidas Austynas, Zigmas Gaubys, Vaidas Šeputis).

Dainiaus Maciukevičiaus vadovaujamai komandai „Centras“, susitikusiai su trimis komandomis, nepavyko pelnyti taškų ir ji liko 4-oji turnyre. Trečiąją vietą užėmė komanda „Sėkmė“ (S. Šeputis), pelniusi 3 taškus iš 6 galimų. Dėl 1–2 vietų susikovė komandos „Margučiai“ (R. Špečkauskas) ir „Gėgė“ (A. Musvydas). „Margučiai“ užleido 1-ąją vietą komandai „Gėgė“ ir liko 2-oje vietoje.

Turnyrą stebėjo ilgametis sporto propaguotojas Juozapas Balandis, kuris su R. Špečkausku komandas apdovanojo taurėmis, medaliais ir savo įsteigtomis dovanėlėmis.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?