Antradienio horoskopas – balandžio 14 d.

2015-04-14, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Drugelis
„Fotolia“ nuotr. / Drugelis

Nors pavasaris vis dar nedrąsiai tai pradžiugina, tai vėl pasislepia, skubame pasitikti naują dieną su dienos horoskopais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite savo nuomonę kiekviena tema ir neslėpsite jos. Iš tiesų, ir jūsų žodžiai, ir veiksmai leis jums tinkamai pateikti savo poziciją, ją apginti ir to dėka įkvėpti, paskatinti ar suburti aplink save esančius žmones. O kai turėsite komandą, kuri jumis tiki ir pasitiki, pasirūpinkite, kad visi joje galėtų laisvai save išreikšti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbe jums padės jūsų neįprastas požiūris ir pasiryžimas kiekviename žingsnyje, pasiklausius vidinio balso, vadovautis jo nuorodomis. Ne visada pavyks rasti paaiškinimą ar patvirtinimą, kodėl vienaip ar kitaip elgiatės. Tačiau atminkite, kad tikėjimas savo įžvalgomis padės nebijantiems naujovių ir iššūkių.    

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite geri žaidėjai bet kurioje komandoje. Mokėsite ir prisitaikyti, ir lyderiu pabūti. Rasite priemonių paskatinti ir parodyti tolimesnes veiklos perspektyvas. Rasite kelius, kuriais eidami pateksite tiesiai į kiekvieno jums reikalingo asmens širdį. Pasiūlysite naujų idėjų, kurios padės efektyviau siekti grupės tikslų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbe bus pakankamai galimybių saviraiškai, tačiau tik tuomet, kai neatsiribosite nuo kitų žmonių, o jais besąlygiškai pasitikėsite. Taip, lyg be jų pagalbos, patarimo ir palaikymo jūs būtumėte niekas. Šaltiniai, kuriuos pasieksite, gali atrodyti neįprasti, keliantys abejonių ir reikalaujantys iš jūsų keisti savo požiūrį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien neužsisklęskite savo įsitikinimuose ir nepasiribokite vien savo nuomone. Būkite pasiruošę žvelgti į kitus žmones lyg į veidrodį, kuris parodys jus: jūsų ydas ir jūsų privalumus. Tokiu būdu pavyks pamatyti ir suprasti įdomių dalykų apie save. O sutikę tokių, kuriems reikia įkvėpti tikėjimo ateitimi ir parodyti galimybes – pirmyn, jūs tai galite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums darbuotis bus gera. Nepaisant to, kaskart merkdami rankas į nesibaigiančių darbų katilą, svajosite apie išsilaisvinimą ar novatoriškus būdus, kuriuos verta panaudoti tam, kad jūsų našta palengvėtų. Ir su kai kuo mielai tai aptarsite. Vieni gaus realių patarimų, kiti – lėšų, o treti – pagalbą atliekant užduotis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien džiaukitės. Ir tai svarbu dėl kelių priežasčių. Pirmoji: nėra nė vienos priežasties, dėl kurios neturėtumėte taip elgtis. Atroji: džiaugsmas jus išlaisvins ir padės kūrybiškai susidoroti su dienos užduotimis. Tačiau džiaugsmui gauti ir išlieti jums reikės žmogaus ar kelių, kuriuos turite atvira širdimi priimti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmenybę skirsite asmeniniam gyvenimui ir asmeninei erdvei, kurią susikursite visur, kur būsite. Sieksite vaikščioti seniai pramintais takeliais, bet tokiu būdu jausitės ne kažin kaip. Raskite kompromisą: darykite, kas įprasta, siekite pastovumo ir užtikrintų rezultatų, tačiau sena matykite naujai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasikalbėti jums šiandien bus gera. Jūs turėsite, ką papasakoti ir norėsite kitų pasiklausyti. O jei sėsitės prie diskusijų stalo, jums kils idėjų, kaip kūrybiškai, entuziastingai, neįprastai ir taikant naujausius metodus įgyvendinti projektus. Dalį laiko pasiglemš bendravimas su vaikais, bet dėl to tik dar daugiau prasmės įgaus ši diena.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sugalvosite ne vieną būdą, kaip pagerinti ir praturtinti savo šeimos gyvenimą. Ir tai atliksite ne vieni. Pasiūlymai, išgirsti iš šeimos narių, bus ne mažiau vertingi už tuos, kuriuos pateiksite jūs. Laimėsite daugiau, jei nebūsite įsikibę į įprastus ir patikrintus elgesio bei bendravimo būdus, o būsite iniciatyvūs ir pasiruošę iššūkiams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Patylėti, neišsakant savo nuomonės, jums šiandien bus nepaprasta. Visur kaišiosite savo nosį ir barstysite patarimus, kurie kaip kokios sėklos, patekę į derlingą dirvą, tuoj ims dygti. Vos tai pajusite, dar plačiau užsimosite ir dar didesnę klausytojų auditoriją surinksite. Tokiu būdu diena taps nesibaigiančiu nuotykiu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus nelengva suprasti, ko jūs norite. Deja, norai dėl to ne mažės, o didės. Dieną bandysite ką nors atlikti, kad jūsų viena kita užgaida būtų patenkinta. Tam daug pritariančių balsų nesurinkę, vakare vis dėl to išdrįsite apie savo norus su kažkuo pasikalbėti. Ir iš tiesų, bet kokios jūsų iniciatyvos, net keisčiausios, bus vertingos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?