Paplūdimio tinklinio pirmenybėse – atkaklios kovos

2014-09-16, Indrė VAITKUVIENĖ
Čempionės – Fausta Bagdonaite su mama Danguole Černeckyte.
Čempionės – Fausta Bagdonaite su mama Danguole Černeckyte.

Pasibaigus IV Šilutės rajono moterų paplūdimio tinklinio pirmenybėms apdovanotos ir pasveikintos čempionės. Visą vasarą paplūdimio aikštelėje galėjome stebėti atkaklias, gražias ir azarto pilnas kovas, kurių metu savo jėgas bandė neabejingos tinklinio sporto šakai moterys.

Pirmenybės tinklinio aikštelėje startavo dar liepos mėnesį ir tęsėsi iki rugpjūčio. Iš viso varžėsi 7 komandos: R. Kutkaitė ir D. Skiudulaitė (Šilutė), D. Černeckytė ir F. Bagdonaitė (Traksėdžiai), V. Parnarauskienė ir J. Ruškienė (Šyliai), R. Zaksaitė ir R. Žičkutė (Vilkyčiai), J. Kazlauskienė ir E. Kazlauskaitė (Saugos), D. Bagdonaitė ir D. Bagočiūtė (Traksėdžiai) ir  P. Kazlauskaitė bei I. Rimkutė (Saugos). 
 
Sužaidus pirmenybių susitikimus be konkurencijos ir tik su pergalėmis į pusfinalį pateko mamos ir dukros duetas – Fausta ir Danguolė.
 
Patyrusios tik vieną pralaimėjimą į pusfinalį taip pat pateko dar vienas  mamos ir dukros duetas – Evelina Kazlauskaitė ir Jurgita Kazlauskienė.

Trečios liko  Rita Zakaraitė ir Rūta Žitkutė, ketvirtos – Rita Kutkaitė su dukra Deimante Skiudulaite.

Pusfinalių kovos

Pirmoje pusfinalio kovoje  susitiko: Evelina su mama ir Ritos bei Rūtos duetas. Po labai atkaklios kovos 2:1 pergalę šventė mama su dukra.
 
Antrame pusfinalyje – šeimų duetai. Nuolatinėse moterų mėgėjų varžybose dalyvaujančios ir prizines vietas laiminčios Fausta ir Danguolė bei Deimantė ir Rita visų pirmenybių metu demonstravo stiprų žaidimą. Iki pusfinalio ėjusios be pralaimėjimų ir šioje kovojo, rezultatu 2:0, laimėjo Danguolė ir Fausta. 
 
Finale – šeimyniniai duetai

Šie metai buvo pavadinti ,,Šeimos metais“, mat visos prizines vietos atiteko šeimų komandoms.  Dėl trečios vietos susitiko Ritos ir Rūtos komanda prieš Ritą ir Deimantę, kur rezultatu 2:1 trečiąją vietą iškovojo bei bronzos medalius pelnė Šilutės atstovės – Deimantė ir Rita.
 
Didžiajame finale susitiko:  Danguolė su dukra Fausta bei Evelina ir jos mama. Kaip ir kely iki finalo, taip ir paskutiniame susitikime, jau ketvirtus metus iš eilės čemionėmis tapo  Danguolė su  Fausta. Šis duetas gudrumu, tikslesniu žaidimu 2:0 pranoko Jurgitos ir dukros Evelinos duetą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?