Trečiadienio horoskopas – balandžio 15 d.

2015-04-15, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite stiprūs, radę atsakymus kuo toliau nuo kasdienio šurmulio. Jei kas apkaltintų jus tuo, kad sapnuojate dienos metu – numokite į tai ranka. Vidines įžvalgas naudokite kaip priemonę, padėsiančią bet kurioje situacijoje. Tai ypač pravers stiprinant savo materialinę padėtį ir profesines pozicijas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite patikimi ir atsidavę komandos nariai, pasiruošę daug ką atlikti ir net kai ką prarasti dėl kitų gerovės. Kolegos ar draugai dienos pradžioje gebės įvertinti jūsų dosnumą ir geranoriškumą jų atžvilgiu. Popietę savo iniciatyva paskatinsite kitus veiksmui, o vakare turėsite savo nuomonę bet kuria diskutuojama tema ir ją ginsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Darbas bus ir džiaugsmas, ir liūdesys, ir abejonių šaltinis, ir priežastis nesustoti pusiaukelėje. Būsite linkę paaukoti kažką jums svarbaus dėl gerų darbo rezultatų ir nesiliausite svajoję bei siekę idealių rezultatų. Prie jų priartėsite, jei neįsikibsite per stipriai į tai, ką galima apčiuopti ir paaiškinti. Vakare ruoškitės nuoširdžioms dalyboms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žinosite, kaip viskas turi būti ir nesileisite išvedami iš savo pasirinkto kelio. Tiesa, ne viską pavyks paaiškinti, o jūs gal net ir nesistengsite. Manysite, kad ir taip visi turi jumis tikėti. Popietę gausite pastiprinimą iš draugų. Vakare daug ką pavyks be žodžių paaiškinti ir dėl kažko susitarti su antrąja puse.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Plaukdami pasroviui ir atsižvelgdami į tuos, nuo kurių esate kokiu nors būdu priklausomi, nepriekaištingai prisitaikysite prie dienos ritmo. Tokiu būdu ir jūsų pareigos bus nepriekaištingai įvykdytos. Tačiau nusprendę išlipti į krantą, suprasite, kad po to, kai pradėjote šią kelionę, viskas šiek tiek pasikeitė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Apsidairykite. Esate ne vieni? Vadinasi, viskas puiku. Dar reiktų, kad pasistengtumėte išgirsti. Visų pirma tuos, kurie jums svarbūs. Klausykitės ne ausimis, o širdimi. Pasitikėkite, tačiau tikrinkite, ar tas pasitikėjimas turi pagrindą. Jei viskas, ką šiandien statote kartu su kitu žmogumi, turi tvirtus pamatus, leiskite vaizduotei įsisiūbuoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien šeštasis jausmas labiausiai pravers susidorojant su kasdienėmis pareigomis. Jis bus svarbus ir tada, kai reikės nuspręsti, kokiais būdais pasitarnauti kitiems, kokias užduotis patikėti jiems, o kurias patiems atlikti. Šeimos nariai pažers jums krūvas patarimų, kurie jums bus konkreti ir vertinga parama šios dienos vakarą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Būsite geri ir vertingi žaidėjai, jei neprarasite žaidėjo dvasios, o kūrybiškus sprendimus naudosite, paklusę savo vidiniam balsui. Stipresni būsite individualioje veikloje, o ne komandoje, tačiau realiems darbams jus įkvėps vienas svarbus žmogus. Vakaro pokalbis ar susitikimas jus šio to išmokys ar kai ką svarbaus atskleis.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors didžiąją dalį dienos būsite priversti dirbti išsijuosę, paliksite sau šiek tiek erdvės, į kurią nieko nenorėsite įsileisti. Kai kurie trumpam nugrims į prisiminimus, o kiti – tyliai kai ką atliks savo šeimos labui. Vakare kažkokie pokyčiai vyks jūsų vertybių sistemoje ar materialiame gyvenime. Dėl šeimos narių teks paaukoti kai kurias nesvarbias figūras.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus lengva suspėti ten, kur esate pakviesti. Būsite linkę užsimerkti matydami tai, kas jums nepatinka, nes žinosite, kad tik tokiu būdu išsaugosite ryšius su reikalingais žmonėmis. Popietę jus veiklai motyvuos noras laimėti, o vakare pakluskite savo asmeninėmis nuostatomis, kai pokalbių metu prarasite siūlo galą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite dosnūs ir geranoriški, kai kas nors prie jūsų atskubės su prašymais padėti jiems ar juos paremti. Kai ką nuspręsite paaukoti ir dėl tų, kurie gyvena su jumis po vienu stogu ar tiesiog siekdami pagražinti namus. Kai kas iš namiškių jus nukreips konkretesne linkme. Vakare būsite stiprūs tiek, kiek giliai nersite, ieškodami atsakymų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šitą pasaulį, kuris šiandien jums labai patinka arba kurio nekenčiate, sugalvojote patys. Todėl nesvajokite, kad jį kažkas kitas už jus pakeis. Kiek patys išdrįsite jį koreguoti, tokius ir rezultatus pamatysite. O čia pravers ir jūsų gebėjimas matyti nematoma, ir jūsų mokėjimas klausytis, ir noras bent šiek tiek paklusti kitų valiai.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?