Orai.lt: bus vėjuota, sulauksime lietaus

2015-04-15, orai.lt, orai24.lt
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Lauke
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Lauke

Trečiadienio dieną iš vakarų plauks drėgmės prisisotinę debesys. Todėl iki vakaro daug kur palis. Dieną lietūs daugiau bus trumpi, o vakare pradės lyti įkyriau ir intensyviau.

Vėjas taip pat dažnai keis kryptį. Šiaurės vakarų kryptį jis pakeis į vakarų, o antroje dienos pusėje papūs iš pietvakarių. Vietomis vėjo gūsiai pasieks 15-17 m/s greitį. Dieną šalia debesų retkarčiais pasirodys saulė. Tada oras skubės šilti. Aukščiausia temperatūra pasieks 9-13 laipsnių šilumos. Ir tik Baltijos pakrantėje vietomis išliks 8 laipsnių šiluma.  

Ketvirtadienio orai vėl bus drėgni ir vėjuoti. Nes juos lems žemo atmosferos slėgio sūkurys. Naktį Lietuvos žemė dosniai palaistys lietus, dieną palis protarpiais. Dar labiau sustiprės vakarinių krypčių vėjas. Daug kur vėjo gūsiai įsismagins iki 15-20 m/s, o kai kur pasieks ir 24 m/s greitį. Malonesnės šilumos taip pat pasigesime. Žemiausia temperatūra naktį pasvyruos tarp 2-7 laipsnių, o aukščiausia dieną pasieks 8-12 laipsnių šilumos. 

Penktadienį vėjas aprims. Jo gūsiai iki 15-17 m/s išliks tik kai kuriose vietovėse. Daug kur iškris trumpi krituliai. Naktį liks vos 0-5 laipsniai šilumos, dieną 7-12 laipsnių šilumos. 

Savaitgalį orai beveik nesikeis. Išliks vėsūs orai. Retkarčiais iškris trumpi krituliai.

 

Orai Šilutėje:

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?