Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 16 d.

2015-04-15, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Orchidėjos žiedai.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Orchidėjos žiedai.

Persiritome į antrą savaitės pusę: galėsime lengviau atikvėpti ar kaip tik turėsime daug ką nuveikti iki savaitgalio?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei šiandien jus ištiktų nesėkmė, būsite linkę ją išpūsti lyg kokį burbulą ir dėl jos savęs šiek tiek per stipriai gailėtis. Iš tiesų kur kas labiau sureikšminsite vieną ar kitą įvykį nei to reikia. Beje, konkurencinės kovos, į kurias įsivelsite, skatins jus sutelkti visą savo kūrybiškumą, o jų priežastis bus paslėpta materialiame pasaulyje. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Svajonių, kurias pildysite kartu su draugu, kolega ar bendraminčiu, šiandien gali būti apstu. Negana to, dar šį tą sugalvosite ir kviesite kitus tame dalyvauti. Kolektyvas ar bičiuliai jus seks, tačiau šeimos nariai elgsis savaip. Todėl į juos didelių vilčių nedėkite. Jų ir jūsų nuomonės dėl kažkokių priežasčių dabar gali būti radikaliai skirtingos. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turite pasirinkimų, kurie leidžia jums tapti gerais darbuotojais. Pavyzdžiui, tokiais, kuriais visi gali pasinaudoti. Arba tokiais, kurie bando kuo plačiau aprėpti, o kremtasi, kai jų pastangos lieka nepastebėtos. O gal tokiais, kurie kūrybiškai ir su meile atlieka viską, kas jų valioje? Rinkitės, bet neperlenkite lazdos, bandydami kitiems kažką išaiškinti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėsite lūkesčių, kurie padės išplaukti į didžiuosius vandenis, jei šiai kelionei esate bent kiek pasiruošę. O jei ne – rizikuoti nėra nei vienos mažiausios priežasties. Tai prisiminkite, pernelyg pasitikėdami ar savo piniginę atverdami kažkam iš draugų ar kolegų. Verčiau kaupkite jėgas ir dėliokite žymeklius vietose, kurias norite aplankyti. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Išaušo nuostabi diena, ir jums šiandien dėl nieko neturėtų kilti jokių abejonių. Todėl nėra prasminga aiškintis, dėl ko jūsų negirdi aukščiau sėdintys. Priežastys gali būti įvairios ir visiškai nesusijusios su jumis. Bet kokios kovos jus silpnintų. Jūsų pareiga – auginti savyje pasitikėjimą jėgomis, kurios dažniausiai be jūsų įsikišimo viską sutvarko teisingai.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nesikrimskite supratę, kad šiandien jūsų niekas negirdi, o kiekvienas jūsų žodis ar iniciatyva nuskęsta nevaldomų emocijų vandenyne. Leiskite joms  jus užvaldyti. Tokiu būdu kitaip pažvelgsite į save. Čia gerąjį darbą atliks ir vienas žmogus. Jis ar ji parodys jums tai, ko iki šiol nepavyko pamatyti ar į ką neišdrįsote pažvelgti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus pakankamai priežasčių ir noro pasislėpti kasdienių rūpesčių gausoje. Net jei jų nebus pakankamai, kažką sau tikrai sugalvosite, kad tik pavyktų apsimesti, įsivaizduoti ar patikėti, kad daug ir sunkiai dirbate. Verčiau pasistenkite užimti patogią vietą, raskite kūrybiškus sprendimus ir plaukite su jais pasroviui. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe gali jums būti per maža erdvės dėl kai kurių asmenų nenoro priimti jūsų pasiūlymus. Jūs tikėsite sėkme, bet vos pabandę tuo įtikinti kitus asmenis, atsitrenksite į sieną. Kylančius gaisrus užgesinsite ne kovos būdu, o įžiebdami savyje kūrybiškumo liepsnas. Jų dėka ne tik sublizgėsite, bet ir kitus sušildysite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pagelbėti kai kam iš namiškių šiandien jums ir svarbu, ir gera. Viena bėda, kad niekaip tam nerasite laiko. Nustūmę į šoną tai, kas svarbiausia, grumsitės už bandymus praplėsti savo įtakos sferas darbe, pakeisti kolegų požiūrį į darbo eigą ir jo rezultatus. Galiausiai supratę, kad kovojate su vėjo malūnais, ieškosite paguodos namuose ir ją ten surasite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nenuostabu, jei į pasaulį šiandien žvelgiate per rožinius akinius. Jie, be abejo, gali kiek trukdyti įžvelgti smulkius punktus pasirašant sutartis, todėl dėl kažko abejojantieji tegu susilaiko. Be to, dar ne pro šalį anksčiau išvykti į svarbius susitikimus, kad nepavėluotumėte, arba liautis trumpam rizikuoti, net jei visi faktai ragina elgtis priešingai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite nemažai vilčių, susijusių su asmeniniais finansais, bet dalis jų pratekės pro šalį ir paliks jūsų laukti kitos svajonių bangos. O tai, ką įsigysite, greitai suges, taps nereikalinga arba išeis iš mados. Čia tik smulkmenos, palyginti su jūsų noru surasti aukso vidurį tarp sėkmingų santykių ir laimingos šeimos. Berods, šįkart jo rasti taip ir nepavyks. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų sielą šiandien galima skaityti lyg kokią knygą, bet jums dėl to nei šilta, nei šalta. Dar labiau atsiversite kiekvienam, kuris stabtels, norėdamas iš jūsų kažką sužinoti. Be abejo, jūs vilsitės, kad kai kas nori jus suprasti, užjausti ar net pabūti petimi, ant kurio galima išsiverkti. Deja, jie turės kitų reikalų ir noriai jus į juos įtrauks.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?