Seimo nario padėjėjos gyvenimas ir darbai Pagėgiuose

2015-04-18, Stasys BIELSKIS
Seimo nario Artūro Skardžiaus visuomeninė padėjėja Pagėgių krašte Vilija Kriučokovienė.
Seimo nario Artūro Skardžiaus visuomeninė padėjėja Pagėgių krašte Vilija Kriučokovienė.

Seimo nario, socialdemokrato Artūro Skardžiaus visuomeninė padėjėja Pagėgių krašte Vilija Kriučokovienė „Šilokarčemai“ papasakojo apie savo darbą ir apie tai, dėl kokių problemų žmonės dažniausiai kreipiasi į Seimo narį ir į ją.

Rinkimuose į Seimą Pagėgių savivaldybėje, kurios Tarybos daugumą sudaro partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai, socialdemokratas A. Skardžius gavo beveik tūkstantį balsų, tai yra gana daug. V. Kriučokovienė buvo A. Skardžiaus rinkimų štabo vadove, o vėliau tapo jo padėjėja.

Jos paskutinė darbovietė - Pagėgių socialinių paslaugų centras, kuriame triūsė socialine darbuotoja. Yra dirbusi ir vaistinėje konsultante bei apskaitininke. Vyras Jonas dirba užsienyje, Danijoje. Sūnus Andrius, sukūręs šeimą, dirba taip pat Danijoje. Dukra Aušrinė irgi darbuojasi Danijoje bei kartu ten studijuoja jau trečiojoje aukštojoje mokykloje.

Paklausta, dėl kokių problemų pas ją, kaip pas Seimo nario padėjėją, dažniausiai ateina žmonės, moteris pirmiausia prakalbo apie tai, kad ši Seimo kadencija jau eina į pabaigą, o ji tebedirba neturėdama kabineto. Seimo narys A. Skardžius kreipėsi į Pagėgių savivaldybės vadovus su prašymu skirti kabinetą, kuriame ir ji galėtų dirbti, ir Seimo narys priiminėti rinkėjus. Deja, gavo atsakymą, kad skirti kabinetą nėra galimybės.

Šiuo metu rinkėjus ji priiminėja Pagėgių socialdemokratų būstinėje, esančioje Vytauto g. 18, yra LSDP Pagėgių skyriaus pirmininko pavaduotoja.

Dar V. Kriučokovienė pastebėjo, jog dėl kokių nors problemų į ją besikreipiantys žmonės kažkodėl vengia tai išdėstyti raštu.

Pasak Seimo nario A. Skardžiaus padėjėjos, daugiausia būna su žemės ūkiu susijusių skundų. Paradoksalu, bet pasitaiko skundų ir dėl eismo įvykių.

„Neseniai įvyko avarija, o kaltininkas pabėgo į užsienį, - pasakojo V. Kriučokovienė. – Nukentėjusysis klausė, kaip būtų galima sugrąžinti tą žmogų į Lietuvą, kad šis atlygintų žalą. Šiuo atveju aš ėmiausi iniciatyvos, kad jis rašytų prašymą policijai, prokuratūrai tarptautiniam orderiui išduoti. Kreipiasi žmonės ir dėl sveikatos problemų. Vienas vaikinukas norėjo stoti į policijos mokyklą, bet gydytojų komisija rado kažkokią dėmelę ant jo smegenų. Bet ji yra įgimta, vyriškis nei sirgo, nei ką... Taip jam užkirto kelią į policijos mokyklą. Dėl to kreipėmės į Seimo narį, į Sveikatos apsaugos ministrą Vytenį Endriukaitį, deja, tos problemos neišsprendėme“.

V. Kriučokovienė papasakojo dar ir apie ūkininko problemą. Iš to ūkininko buvo atimta žemė ir nebeleista jos nuomotis, lyg tai teismus jis laimėjo, bet vis tiek jam daromi visokie trukdžiai. Dėl to Seimo narys A. Skardžius kreipėsi į žemės ūkio viceministrą Albiną Ežerskį.

A. Skardžius ir toliau ruošiasi intensyviai dirbti Pagėgių krašto žmonių labui, kelti savo kandidatūrą būsimuosiuose Seimo rinkimuose Šilutės–Pagėgių rinkimų apygardoje.

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!