Raštvedė gerina seniūnijos įvaizdį

2015-04-19, Stasys BIELSKIS
Sabina Brokorienė Pagėgių seniūnijos raštvede dirba nuo pat seniūnijos susikūrimo – 2000-ųjų.
Sabina Brokorienė Pagėgių seniūnijos raštvede dirba nuo pat seniūnijos susikūrimo – 2000-ųjų.

Sabina Brokorienė, Pagėgių seniūnijos raštvedė, šį darbą atlieka nuo pat seniūnijos susikūrimo – 2000 metų.

Ji yra baigusi tuometį Klaipėdos pedagoginį universitetą, dirbusi 10 metų pradinių klasių mokytoja Šilgaliuose, Katyčiuose ir Stoniškiuose.

„Šilokarčemai“ pasidomėjus, koks gi yra tas raštvedės darbas seniūnijoje, S. Brokorienė atsakė: „Darbas įvairus, su daug sričių – tai visokiausių pažymų rašymas, leidimai laidoti kapinėse, pažymos apie žemės ūkio veiklą, seniūno atliekamų notarinių veiksmų dokumentų ruošimas, susirašinėjimas su visomis įstaigomis ir pan. Daugiausia darbo laiko tenka skirti gyvenamosios vietos deklaravimui, tai yra gyventojų atvykimai, išvykimai, rašymas pažymų apie gyvenamosios vietos deklaravimą“.

Dar pridūrė, kad raštvedei darbo Pagėgiuose tikrai netrūksta, pavyzdžiui, Lumpėnų ir Natkiškių seniūnijos pagal gyventojų skaičių yra keturis–penkis kartus mažesnės.

Pakalbėjome ir apie šeimą. Sabina sakė, kad su būsimuoju savo vyru Arūnu susipažino dirbdama tuometėje Katyčių vidurinėje mokykloje. Augina dukrą Robertą, kuri mokosi Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje.

Į pokalbį įsiterpė ir Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius: „Aš galiu pasakyti taip – kaip Europos Sąjunga prasideda nuo pasienio, nes atvažiavę žmonės pirmiausia žiūri, kaip tie pasieniečiai atrodo, taip ir seniūnijoje – čia atvykę žmonės pirmiausia eina pas raštvedę. Kaip raštvedė juos pasitinka, kaip nuteikia, tokią nuomonę ir susidaro seniūnijoje apsilankiusieji. Sabina visus žmones konsultuoja kompetentingai, jie gauna tikslius atsakymus. Visada mandagi, sakoma, ar varge, ar džiaugsme – ji visada pasiruošusi padėti žmonėms. Nuo to seniūnijos įvaizdis tik gerėja, atitinkamai – ir jos pačios“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!