Siautėjo laikino sulaikymo kameroje

2015-04-17, Stasys BIELSKIS
15min.lt nuotrauka
15min.lt nuotrauka

Šilutiškis Virginijus Pukelis, nevedęs, nedirbantis, teistas, neseniai vėl buvo teisiamas pagal LR baudžiamojo kodekso 187 straipsnio 3 dalį (Turto sunaikinimas ar sugadinimas).

Teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nustatė, kad V. Pukelis sugadino nedidelės vertės svetimą turtą. Jis 2014 metų birželio 21-osios vakarą, apie 23 val., Tauragės apskrities VPK Šilutės rajono PK laikino sulaikymo kameroje Nr. 5, būdamas sulaikytas už administracinės teisės pažeidimą pagal Lietuvos Respublikos administracinės teisės pažeidimų kodekso 178 str. 2 d., spardydamas tyčia sulaužė  spintelę 131,99 litų (38,23 eurų) vertės.                                

Kaltinamasis dėl jam pareikšto kaltinimo kaltu prisipažino visiškai ir paaiškino, kad minėtąją dieną susipyko su sugyventine. Ji iškvietė policijos pareigūnus, kurie jį išsivežė į policijos komisariatą ir uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Toje kameroje buvo vienas. Todėl supykęs ir ėmęs kameroje kojomis spardyti spintelę. Jis spardydamas išlaužė spintelės duris. Civilinį ieškinį pripažino.

Liudytojas A. O. teisme teigė, kad  jis dirba Šilutės rajono policijos komisariate. Tą dieną dėl padaryto administracinio teisės pažeidimo buvo pristatytas V. Pukelis ir uždarytas į laikino sulaikymo patalpą. Stebėdamas vaizdo kamera apie 23 val. jis pastebėjo, kad V. Pukelis spardo  kameroje esančią spintelę. Nuėjęs į kamerą Nr. 5, pamatė, jog sulaikytasis spardydamas  sulaužė spintelės dureles.

Kaltinamojo V. Pukelio atsakomybę lengvinančių ir sunkinančių aplinkybių nenustatyta.

Skiriant bausmę kaltinamajam V. Pukeliui atsižvelgta į tai, kad jis teisiamas ne pirmą kartą, nes praeityje yra teistas, baustas administracine tvarka, todėl jis dar gali būti pataisytas ir perauklėtas neizoliuojant jo nuo visuomenės, sąžiningai ir dorai dirbdamas. Jam skirtini viešieji darbai.

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Irena Vilkienė nusprendė V. Pukelį pripažinti kaltu ir nubausti jį viešaisiais darbais šešiems mėnesiams, įpareigojant neatlygintinai dirbti 20 valandų per mėnesį visuomenės labui. Taip pat priteista iš V. Pukelio 131,99 litų (38,23 eurų)  žala Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.


Straipsnio komentarai

silute2015-04-18
taip visada turetu buti tai nors tvarka butu o tai laksto kaip kosmose su raketom be galvu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?