Garbingo jubiliejaus sulaukusi Ona Mauricienė: „Gyvenimas mane užgrūdino“
90-ąjį jubiliejų švenčianti Laučių gyventoja Ona Mauricienė ir šiandien spinduliuoja gyvenimo džiaugsmą. Nors vaikystėje teko išgyventi tremtį ir skaudžius likimo išbandymus, senjorė sako, kad sunkumai jos nepalaužė, o užgrūdino. Dabar didžiausias jos džiaugsmas – gausi ir mylinti šeima, kurios apsuptyje ji pasitiko garbingą sukaktį.
Žvelgiant į plačiai besišypsančią jubiliatę, sunku patikėti, kad jos gyvenimo kelyje netrūko skaudžių išbandymų. Dar visai maža mergaitė Ona kartu su broliais ir seserimis buvo ištremta iš gimtųjų namų. Vaikai tremtyje atsidūrė be tėvų, todėl anksti teko pažinti ne tik ilgesį, bet ir sunkią kasdienybės naštą.
Tremties metai nebuvo lengvi. Tačiau pati Ona šiandien į savo gyvenimo istoriją žvelgia su išmintimi ir ramybe. Pasak jos, visi patirti sunkumai jos nepalaužė, o užgrūdino. Išbandymai išmokė stiprybės ir kantrybės.
Jubiliejaus proga O. Mauricienę aplankė ir pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Edvardas Jurjonas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Audra Barauskienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bei socialinio darbo organizatorė Lina Ozgirdaitė. Svečiai jubiliatei linkėjo stiprios sveikatos, artimųjų meilės ir dar daug gražių gyvenimo akimirkų.
Šiandien didžiausias senjorės turtas – gausi ir darni šeima. Jubiliejų ji pasitiko apsupta vaikų, anūkų ir kitų artimųjų dėmesio. Būtent šeimos artumas, rūpestis ir palaikymas suteikia daugiausia laimės bei jėgų.
Ona Mauricienė ir sulaukusi garbingo amžiaus išsaugojo optimizmą, nuoširdumą ir gebėjimą džiaugtis kiekviena diena. Jos akys švyti laime, o veidą puošia šilta šypsena. Artimieji neabejoja, kad ilgaamžiškumo paslaptis slypi stipriame charakteryje, darbštume ir gebėjime net sunkiausiomis akimirkomis neprarasti tikėjimo gyvenimu.














