Idealių santykių menas: auksiniai patarimai, kurie padės vėl įžiebti meilę

2015-04-17, „Edita“
„Shutterstock“ nuotr. / Pora
„Shutterstock“ nuotr. / Pora
Kad šalia mylimo žmogaus jaustumės laimingi, iš jo mums reikia tik šiek tiek nuoširdaus dėmesio, meilės ir tolerancijos. Deja, daugeliui tai įgyvendinti nelengva. Užtat kviečiame pasikalbėti apie tai, kaip kurti gražius santykius. Juk būtent jie – daugelio mūsų laimingo gyvenimo pagrindas.

Keiskime save – ne vyrą

Sakoma, lengva pamilti naują vyrą – tai sugeba kiekviena, net pati nebrandžiausia asmenybė. Pamėginkite tą patį vyrą pamilti vis iš naujo – dešimtis ar šimtus kartų... Štai kur bus tikrosios dvasinės brandos išraiška.

Deja, šiais laikais esame įpratusios vartoti. Lygiai taip pat kaip daiktus neretai „vartojame“ ir vyrus. Kol įdomus, džiugina, kelia aistrą – puiku. Pradėjo kelti problemas, nepatogumus, iškart grasiname skyrybomis. Šlifuoti aštrius santuokos kampus, ieškoti kompromisų dabar, regis, nelabai madinga.

Įdomi statistika: Statistikos departamento duomenimis, 1945 m. iš viso Lietuvoje išsiskyrė 35 poros – tai yra 0,2 proc., palyginti su visomis tais metais registruotomis santuokomis. Šiandien 100 santuokų tenka daugiau nei 50 ištuokų. Tarp gausiausiai besiskiriančių šalių Lietuva „puikuojasi“ sąrašo viršuje.

Ką laimime vis bėgdami nuo netenkinančių santykių? Ar nauji santykiai visada išsprendžia problemas? Deja, ne. Nuo savęs juk toli nepabėgsi... Mes pernelyg įpratome dėl nesiklostančios santuokos kaltinti kitą žmogų – esą jis visų negandų šaknis. Tačiau iš tiesų santykius kuria du žmonės. Vienas iš tų žmonių esame mes. Ir jei, užuot bandžiusios kaltinti kitą ir mėginusios jį keisti, atsigręžtume į save ir atidžiau paanalizuotume savo elgesį, santykiuose galėtų daug kas pasikeisti į gera.

Gaila, poros santykių meno nemokoma nei mokyklose, nei universitetuose. Tobulėti galime tik pačios. Žinoma, dabar šia tema yra nemažai ir įvairios literatūros, vyksta seminarai, galima kreiptis net į santykių ekspertus. Tai gali būti puiki paspirtis, padėsianti įveikti klaidingus, bet plačiai įsigalėjusius stereotipus apie priešingą lytį. Patikėkite, populiarus posakis „Visi vyrai – kiaulės“ yra labai toli nuo tiesos...

Laimingų santykių formulė

Vienas populiarus Didžiosios Britanijos turizmo organizatorius sumanė atlikti įdomų eksperimentą – išvesti laimingų santykių formulę. Šiuo tikslu buvo apklausta 2 tūkstančiai laimingų sutuoktinių porų. 

Taigi jūsų dėmesiui – minėtoji sėkmės formulė. Kviečiame sužinoti, kokie ir kaip dažnai atliekami dalykai suartina daugelį porų.

  • Atostogos tik dviese – bent kartą per metus.
  • Nedidelės pertraukėlės atskirai – 2 kartus per metus.
  • Sakyti „Aš tave myliu“ – mažiausiai 7 kartus per savaitę.
  • Bučiuotis – mažiausiai 7 kartus per savaitę.
  • Apsikabinti – 2 kartus per dieną.
  • Mylėtis – mažiausiai kartą per savaitę.
  • Sugalvoti romantišką siurprizą ar dovanėlę – kartą per mėnesį.
  • Ilgai, nuoširdžiai pasikalbėti – kartą per savaitę.
  • Dviese išeiti papramogauti ar pavakarieniauti ne namie – mažiausiai 2 kartus per mėnesį.
  • Surengti gero kino vakarą namuose – bent 3 kartus per mėnesį.

Tyrimo rengėjai mano, jog šių išvardytų sąlygų daugeliui porų visiškai pakanka, kad jų santykiai būtų artimi, šilti ir nenuobodūs. Taigi jei savo santuokoje jaučiate sąstingį, galbūt visai neprošal išbandyti šią formulę. Arba, šiek tiek paanalizavusi savo santykius su išrinktuoju, atidžiau pagalvojusi, kas judu labiausiai džiugina ir suartina, nesunkiai galite susidaryti ir asmeninę formulę.

Jis vertas komplimentų!

Santykių psichologai sako, kad, norint kurti laimingus santykius, svarbu sutelkti dėmesį ne į neigiamus, o į teigiamus partnerio bruožus.

Šiuo atveju labai praverčia komplimentų metodas. Jei jūsų santykiai su mylimuoju tapo įtempti ir jums kyla noras jį nuolat kritikuoti, pagalvokite apie jį ką nors gera. Ir kai tik kils kokia gera mintis, pasakykite ją mylimajam kaip komplimentą. Jei ši metodą taikysite kasdien, kaipmat pastebėsite, kaip sąstingio ledai jūsų santykiuose pamažu tirpsta.

Bendra veikla – vaistas nuo skyrybų

Psichologai pastebėjo, kad neretai santykiai byra ne dėl kokių nors ypač rimtų priežasčių – juos nužudo paprasčiausia rutina.

Būtent dėl rutinos gana dažnai kyla ir kitos, daug gilesnės problemos, kaip antai, nesutarimai ir nepakantumas vienas kitam, aistros ir seksualinės traukos stoka, neištikimybė ir pan. Kitaip tariant, vienas kitam tampame ne mylimais žmonėmis, o tarsi padėvėtais ir įkyrėjusiais namų apyvokos daiktais. Patikėkite, tai pavojinga!

Veiksmingiausia šį poroje kylantį slogutį išblaškyti vos tik prasidėjusį, o ne tada, kai jis jau įsigraužė giliai į santykius. Todėl labai svarbu gelbėti santykius nuo rutinos – padės įvairūs nedideli ritualai arba, paprastai sakant, bendra abiem maloni veikla.

Kad ir kiek jūsų lauktų buities darbų, neužbaigtų ataskaitų ar kitokių reikalų, jei norite išlaikyti šiltus, artimus santykius su mylimu vyru, būtiniausiai raskite galimybių bent valandėlę kitą per savaitę bendrai veiklai.

Ypač pavojinga situacija šeimoje gali susidaryti tada, kai vienas iš partnerių yra aktyvus ir siekia nuolat tobulėti, plėsti akiratį, o kitas ne tik pats nenori judėti pirmyn, bet dar ir stabdo aktyvųjį. Kad pora būtų darni, abu turi nuolat augti (arba neaugti) panašiais tempais.

Eksperimentas „Myliu tave“

Per vieną seminarą apie lyčių santykius dalyvių moterų buvo paklausta: „Kada paskutinį kartą vyrui sakėte, kad jį mylite?“ Daugelis neprisiminė. Tada buvo pasiūlyta tuoj pat sutuoktiniams išsiųsti trumpąją SMS žinutę, kurioje būtų parašyta: „Myliu tave!“

Štai keletas vyrų atsakymų: „Aš irgi“; „Kas čia dabar?“, „Sergi?“; „Nesupratau...“; „Ką vėl prisidirbai?“; „Jei nepasakysi, kam iš tikrųjų tą žinutę siuntei, tai...“; „Kiek vyno išgėrei?“; „Jei ruošiesi ko nors prašyti, žinok, atsakymas – ne!“


Straipsnio komentarai

luis2024-05-26
Man pavyko susigrąžinti savo buvusį asmenį su ADU tirpalo šventyklos meilės burtų pagalba per 72 valandas. Jis yra vienas geriausių mano rastų burtų ratų. Susisiekite su juo dėl bet kokių dvasinių problemų, kad greitai išspręstumėte. apsilankykite jo puslapyje ir sužinokite daugiau apie jį ( priestadu**** ) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Benjamin Claude2024-04-16
Esu čia, kad visus apšviesčiau apie gerus daktaro Ilekhojie darbus. Aš ir mano buvusi žmona jau 2 metus turėjome problemų ir bandėme konsultuotis ir kalbėtis su savo tėvais, bet niekas nepadėjo. Mes kovojame dėl visko ir išsiskyrimas buvo neišvengiamas, kol nepamačiau daktaro Ilekhojie apžvalgos. Susisiekiau su juo ir informavau apie savo būklę. Jis pažadėjo atlikti susitaikymo ritualą, kuris užtikrins, kad tarp manęs ir žmonos atkurtas ryšys. Jau praėjo savaitė, kai kreipiausi į jo pagalbą, o mano ir žmonos reikalai pradeda gerėti. Vėl pradėjome gyventi tame pačiame miegamajame ir abu informavome savo advokatus, kad atidėtų skyrybų planus. Dabar esu toks laimingas, kad vėl galiu džiaugtis savo žmona. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštas: gethelp05**** arba WhatsApp/Telegram +2348147400259 Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vilija Rasimaviciene2023-12-15
MANO VAIKINAS GRĄŽO PAS MANE SU DR. ISIKOLO PAGALBA IR AŠ TIKRAI SUVARŽUSI
Sveiki visi, esu Vilija Rasimavičienė. Kai buvo prarasta viltis, kad mano ir mano vaikino santykiai vėl pradės veikti, ieškodamas pagalbos prisijungiau prie interneto, perskaičiau ir susisiekiau su DR ISIKOLO, kuris atėjo ir viską sutvarkė, ir jis liks mano vertinamas visą likusį gyvenimą. Per daug kartų patyriau emocinę traumą dėl nesibaigiančių problemų, kurias turėjau su savo vyru, ir tai lėmė mūsų išsiskyrimą, todėl kreipiausi pagalbos ir sužinojau apie DR ISIKOLO, kuris man atėjo į pagalbą. Jis man papasakojo procedūras ir paragino jų laikytis, ką aš su malonumu padariau ir jis neatidėliojo mano problemų sprendimo proceso, o rezultatą gavau vos per 2 dienas, kaip tikino jis. Nesivaržykite ieškoti pagalbos kitur, nes jis per daug moka padėti žmonėms. Jis yra patikimas ir sąžiningas, todėl rašykite jam dabar per WhatsApp: +234-8133261196 arba el. paštu: isikolosolutionhome****
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Maria Aleksa2023-11-24
Mano vardas Marija Aleksa. Niekada nežinojau, kad žmonės gali būti tokie malonūs, nesavanaudiški ir nuostabūs, kol DR ISIKOLO nepadėjo man išspręsti santuokos problemų. Mano sąjunga su vyru nebuvo iki metų, kai prasidėjo problemos. Tai buvo taip dažnai, kad aš puolu į depresiją ir nuolat su ja kovojau, o tuo pačiu metu mano vyras paliko mane ir pažadėjo niekada negrįžti. Tuo metu aš nežinojau, ką daryti su savo gyvenimu. Teko ieškoti pagalbos, kol mane išgelbėjo gydytojas ISIKOLO. Kai jis tinkamai pasikonsultavo, man buvo aišku, kad buvusi mano vyro meilužė nuolat juo manipuliavo, kad galėtų jį susigrąžinti. Man pasakė, ką daryti, DR ISIKOLO ir, be jokios abejonės, po 2 dienų turiu gauti rezultatą, kurio laikiausi ir jis man padėjo, o rezultatas buvo toks nuostabus. Dabar mano vyras grįžo pas mane ir mes susilaukiame pirmagimio šiltai ir laimingai. Jei turite panašių ar meilės problemų, tiesiog parašykite jam per Viber/WhatsApp +234-8133261196 arba el. paštu: isikolosolutionhome**** Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Raminta Kazragiene2023-11-02
Mano vardas Raminta Kazragienė. Aš išgyvenau sunkius laikus su skirtingais vyrais, atradęs tikrąją meilę ir nuoširdų priėmimą, kol sutikau savo vyrą, kuris atėjo į mano gyvenimą ir mylėjo mane žodžiais. Kartu gyvenome 2 metus ir buvome laimingi, kol kilo per daug ginčų ir išsiskyrėme. Maniau, kad galėčiau judėti toliau, bet supratau, kad esu jį labai įsimylėjęs ir man reikalingas amžinai. Neturėjau kitos išeities, kaip tik ieškoti pagalbos, todėl susisiekiau su daktaru Isikolo, žinodamas, kaip jis galėjo padėti kitiems. Jis skyrė man savo dėmesį ir padarė viską, kad mus vėl sutaikytų, o po 48 valandų rezultatas pasireiškė, jis grįžo pas mane ir mes vėl susitarėme. Dabar meilė ir laimė sugrįžo ir galiu pasakyti tik tiek, kad aš tikrai vertinu daktarą Isikolo už nesavanaudišką pagalbą man ir kitiems. Jo el. pašto adresas: isikolosolutionhome**** Taip pat galite jį naudoti WhatsApp telefonu +2348133261196 Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Brianna Segers2023-09-01
Aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti greitai susigrąžinti buvusįjį. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis padarė man susitaikymo ritualą. Po 48 valandų mano vyras grįžo namo po tiek daug mėnesių išvykęs iš mūsų namų, taip nuostabu!! Jis atsiprašė už savo klaidą, už skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Mūsų santuokinis ryšys dabar stipresnis ir toks, koks buvo anksčiau. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad sugrąžinote mano vyrą. Rekomenduoju Dr Ilekhojie visiems, kurie turi problemų santuokoje / santykiuose. Štai jo kontaktas skambinkite / Whats-app: (+2348147400259) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Denisa Florin2023-08-07
Tai atsitiko taip greitai ir aš neturėjau jokios nuomonės apie situaciją. Jis mane tiesiog išmetė po 3 metų be jokio paaiškinimo. Kreipiuosi į daktarą Ilekhojie, kad padėtų mums susitaikyti, nes buvo aišku, kad jis vis dar mane myli, bet bijojo įsipareigojimo. Praėjus mažiau nei 3 dienoms po to, kai jis atliko susitaikymo ritualą, sužadėtinis grįžo ir pradėjo maldauti to, ką jis man padarė. Jis pasakė, kad aš buvau svarbiausias žmogus jo gyvenime ir dabar tai žino. Mūsų santykiai dabar stiprūs ir stabilūs. Ačiū, pone, jūs esate Dievas, pasiųstas atkurti nutrūkusius santykius. Rekomenduoju Dr Ilekhojie visiems, kuriems reikia pagalbos. Jo el. paštas: gethelp05**** Komentaras patinka Komentaras nepatinka
saraferreira2023-06-06
Niekada negaliu tau pakankamai padėkoti Ozalogbo už nuostabų darbą, kurį atlikote dėl manęs ir mano vaikų, kad sugrąžintumėte savo vyrą. Turėjau rimtų santykių su vyru problemų ir jis nebebuvo įsipareigojęs man ir mūsų vaikams, kai paklausiau, ką problema buvo ta, kad jis man pasakė, kad mane pamilo ir norėjo skyrybų, o aš buvau taip sudaužyta, kad verkiau visą dieną ir naktį, todėl jis išsikraustė į savo draugo butą. Viskas pablogėjo, nes jis pradėjo su draugu dažnai lankytis baruose ir striptizo klubuose, girtuokliauti ir apalpti. Jis visada grasina man telefonu, kai jam skambinu dėl visų blogų patarimų, kuriuos jam davė jo draugas. Aš jį labai myliu ir mes buvome susituokę 8 metus, todėl mums gimė graži dukra ir sūnus. Taip pat praradau daug pinigų terapeutams, kol su Ozalogbo mane supažindino draugas, kuriam jis padėjo susituokti su jos vaikystės vaikinu, tai suteikė man visiško pasitikėjimo ir jėgų susigrąžinti jį. Aš padariau viską, ko Ozalogbo prašė, ir taip pat vykdžiau visus Ozalogbo man duotas instrukcijas, mano didžiausiai nuostabai po 48 valandų, mano vyras paskambino man ir išskubėjo namo su nauju rudu automobiliu man ir mūsų vaikams... viskas tiesiog pasikeitė. Tarp mūsų emociškai tą dieną buvau laimingiausia moteris žemėje. mano vyras dabar turi gerą darbą ir nustojo gerti, o nelaikyti nesusijusių draugų. Stebuklas, kurio niekada netikėjau, kad įmanomas, nes buvau praradęs viltį, kol radau Ozalogbo...susisiekite su juo šiandien ir susisiekite su meile, galiu jus užtikrinti... susisiekite su juo jo el. paštu;ozalogboshrine**** arba WHATSAPP +2348162562991 daugiau apie jį skaitykite jo Facebook puslapyje;https://www.facebook.com/Drozalogbo/ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Brigita Lukjancukas2023-04-20
Mano vardas Brigita Lukjancukas ir viskas gerai, aš dėkoju daktarui Isikolo, kuris savo didžiosiomis galiomis padėjo atkurti mano namus ir laimę, kurią dalinausi su vyru, ir tai tikrai yra tai, už ką esu amžinai dėkingas. Taip atsitiko, kad beveik metus buvau bejėgė ir prislėgta, kai vyras paliko mane dėl santuokinių problemų, su kuriomis susidūrėme. Dariau viską, ką galėjau, kad išgelbėčiau savo santuoką ir niekas nepasiteisino, kol DR ISIKOLO neatėjo į pagalbą. Jis man padėjo, o meilė ir laimė, kuria dalinausi su savo vyru, sugrįžo ir dar nuostabiau. Žinau, kad skamba keistai, jei jis tikrai gali kam nors padėti, bet 100% garantuoja, kad jis jūsų nenuvils, kai tikina, kad po 48 valandų pasieksite norimų rezultatų. Jis taip pat gali jums padėti, jei norite suteikti jam galimybę tai padaryti. parašykite jam dabar šiuo adresu: isikolosolutionhome**** arba rašykite jam per WhatsApp telefonu +2348133261196 Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Florence Hooper2023-03-10
PRIVALOMA PERSKAITYTI DĖKINIMO ĮRAŠAS.
Mano vardas Florence Hooper, esu gero daktaro Ogundele darbo ir sąžiningumo liudininkas. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužį, atkurti nutrūkusius santykius? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Jo „WhatsApp“ pokalbis, „Viber“ pokalbis arba telegrama: +27638836445. Galite jam padėkoti ir už mane, šis vyras atnešė ramybę mano santuokoje ir jo burtai nekenksmingi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
cynthia2023-02-21
ačiū kunigui Adui už taikos sugrąžinimą mano šeimai po to, kai mano vyras pateikė skyrybų prašymą ir išbraukė mane ir vaikus, susitikimas su kunigu Adu buvo proveržis, kuris sugebėjo sugrąžinti jį namo ir atkurti taiką mūsų gyvenime . Labai vertinu už tai, ką padarėte. priimk mano tkanks tai ką galiu duoti dabar, lik palaimink. čia yra kontaktas su juo susisiekti... priestadu**** (solutiontemple.info) ačiū ponia Cynthia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Sarafina2022-12-06
Tai yra vienintelio patikimo burtininko, su kuriuo man teko susidurti, adresatas yra puikus chuby, galite per WhatsApp jam pranešti jo telefono duomenis arba paskambinti +23456504566 ir parašyti el. paštu chubygreat**** ir jis padės išspręsti jūsų problemą. problema. Tiesiog susisiekite su juo dėl bet kokios jūsų melo problemos: 1. jums reikia vaiko 2. jums reikia susigrąžinti mylimąjį arba buvusį meilužį, jis yra ten 3. jums reikia paaukštinimo jūsų darbo vietoje 4. kelionės apsaugos ir tiek daug daugiau jis dabar su juo susisiekia ir dainuoja pagyrimus. chubygreat**** Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Issabella Tommaso2022-12-06
Telaimina Dievas tą dieną, kai radau šį nuostabų pagalbininką, gyvenimo keitėją, laimės davėją, vadinu jį tokiais vardais dėl to, ką jis padarė dėl manęs ir daugelio kitų.
Mano santuoka krito dėl to, kad mano vyras padavė man skyrybų dokumentą, ir aš buvau tokia susikausčiusi, nes niekada to nenorėjau, dariau viską, stengiausi jį sustabdyti, bet Matteosas, mano vyras daugiau nenorėjo su manimi turėti reikalų. Taigi aš ieškojau būdo ir internete radau stiprų burtininką, kuriam perskaičiau, ką jis gali padaryti su savo magiška galia, negaišdamas laiko greitai susisiekiau su juo, jis man pasakė, ką daryti ir kokios informacijos jam prireiks. nuo manęs pradėti ir patikino, kad po 2 dienų mano vyras daugiau nekalbės apie skyrybas.
Taip mano byla buvo išspręsta padedant šiam vedliui chubygreatsolution@gmail.com.
Galite susisiekti su chubygreat, kad gautumėte pagalbos pateikdami šią informaciją chubygreatsolution@gmail.com, taip pat galite susisiekti su whatsapp +2349056504566, jis visada pasiruošęs numalšinti jūsų skausmą.
Aš atnešu tau ramybę
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Salomėja Vaitkevičienė2021-02-14
Aš buvau per daug galvojusi apie save savo vyrui, kuris mane paliko dėl kitos moters. jie abu keliavo nuo manęs, aš nebegalėjau susisiekti su savo vyru. Taigi viskas, kas jaudino, nebuvo išspręsta mano galvoje. Nes viskas nutiko man. Aš nusprendžiau ieškoti internete, kur radau daug gerų atsiliepimų apie DR Igbinovia. Užmezgiau ryšį su DR Igbinovia ir pasakiau, kas dedasi manyje, jis liepė daugiau neverkti ir nesijaudinti. DR Igbinovia laikė mane savo „Voodoo“ užkeikimu, kuris privertė mano vyrą grįžti pas mane ir prašyti pasigailėjimo, todėl aš dabar vėl esame kartu. Jei turite problemų dėl santuokos ar santykių, patikėkite manimi, DR Igbinovia yra geriausias vyras, su kuriuo reikia susisiekti. WhatsApp +12162022709 Viber: +2349071864129 susisiekite su juo šiandien el. Paštu doctorigbinovia93@gmail.com pasitikėkite manimi tik tris dienas, kai pamatysite rezultatą. ....... Komentaras patinka Komentaras nepatinka