Svarbi informacija iš KAM: netikėkite SMS žinutėmis apie šaukimus

2015-04-17, ELTA
 © Asmeninio archyvo nuotr.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Krašto apsaugos ministerija (KAM), atsižvelgdama į tai, kad nemažai žmonių SMS žinutėmis telefonu gauna fiktyvius pranešimus apie šaukimą atvykti į karo tarnybą, informuoja ir pabrėžia, kad šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą nebus vykdomas siunčiant SMS žinutę, šaukimo nurodymus karo prievolininkai gaus registruotu paštu, informuojama KAM pranešime spaudai.

Nurodymus atvykti į karo prievolę administruojančios institucijos teritorinį padalinį gaus tie karo prievolininkai, kurie pateks į šaukimo sąrašus, kai jie bus sudaryti gegužės 11 dieną. Šie sąrašai per dvi darbo dienas bus viešai paskelbti interneto svetainėse www.kam.lt ir www.karys.lt.

"Bet kuriuo atveju sužinoti, ar esate įtraukti į šaukimo sąrašus, galėsite po gegužės 11 dienos, pasitikrinę internete arba paskambinę į Krašto apsaugos savanorių pajėgų regioninius Karo prievolės ir komplektavimo skyrius arba nemokamu telefonu 8 800 12 340," - sako Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas majoras Žygimantas Adamonis.

Šaukimo sąrašus patekusiems karo prievolininkams, nurodymai bus registruotu paštu išsiųsti per 20 darbo dienų nuo sąrašų paskelbimo dienos. Juose bus nurodytas atvykimo laikas, vieta ir reikalingi pristatyti dokumentai.

Sąrašuose esantys karo prievolininkai, negavę nurodymo per 20 darbo dienų nuo viešo šaukimo sąrašų paskelbimo, turės susisiekti su Krašto apsaugos savanorių pajėgų regioniniais karo prievolės ir komplektavimo skyriais ir pasitikslinti atvykimo laiką ir vietą.

Išsamesnė informacija apie šaukimą į nuolatinę privalomąją karo tarnybą pateikiama interneto svetainėse www.karys.lt ir www.kam.lt, tel. 8 800 12340 ir atvykus arba paskambinus į regioninius karo prievolės centrus.


 


 


Straipsnio komentarai

sms2015-04-17
o kas cia rasys zinute katras valdininkas sauktiniui Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?