Savaitgalio horoskopas – balandžio 18–19 d.

2015-04-18, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Šokoladinė širdis
„Fotolia“ nuotr. / Šokoladinė širdis

Ką žvaigždės numatė jums šį savaitgalį? Į šį klausimą atsakys dienos horoskopas.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį apvalykite savo mintis ir gyvenimą nuo nereikalingos naštos, nes tai padės tinkamai įvykdyti jaunaties, kuri įvyks tos dienos vakare, užduotis. Tuomet sutelkite dėmesį į savo asmenybę, išvaizdą, jos pokyčius ir atskleidimą. Jei žvelgdami į save žinote, kas čia ne taip ir kaip turi būti, nedelsiant siųskite visatai žinią.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaunatis šį savaitgalį jums primins, ko nepadarėte kitiems ir kokių simbolinių skolų artimiesiems negrąžinote. Į apmąstymus pasinerkite šeštadienį. Kai prieš jus išryškės užduotys, kurias sau nustatysite arba kiti žmonės pasiūlys, nedelsiant imkitės iniciatyvos. Tik tokiu būdu jūsų gyvenime įvyktų pageidaujami pokyčiai.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Regis, jau padėjote pamatus, kurie leidžia santykius su draugais ar kolektyvu paversti ne tik maloniais, bet ir prasmingais. O kai šioje jūsų srityje vyksta jaunatis, jūs galite nusistatyti naujus šviežius tikslus, kurie ims greitai dygti gerai paruoštoje dirvoje. Deja, čia netruks diskusijų ar net ginčų, bet turite ką pasakyti ir žinote, kaip tai daroma.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebūkite kuklūs – dairykitės kuo aukščiau, nes jaunatis šį savaitgalį vyksta jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje. Svarbiausia – žinoti, ko siekiate ir mažiau rūpintis kitų nuomone. Jei esate tvirti dėl pasirinkto ar pasirenkamo kelio, ignoruokite priešiškus komentarus. Pasitikėkite tik tais, kuriuos galite pavadinti savo draugais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Užkariauti kuo platesnes erdves jus pakvies jaunatis, įvyksianti šį savaitgalį. Tačiau ši kova bus be aukų – smagi ir miela, ypač jei rasite vieną tikslą, į kurį nukreipsite savo mintis, žinias ir energiją. Iki tol dar peržiūrėkite savo įsitikinimus ir paleiskite tuos, kurie jums stato bet kokias ribas. O tuomet jau beliks saugoti ir visaip puoselėti tikėjimą savimi ir eiti pasirinkta kryptimi.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažką ištrauksite iš tamsos, nuo kažko nusigręšite ir prie kažko prieisite labai arti dėl šeštadienį įvyksiančios jaunaties. Tokiu būdu sutelkę savo mintis į naujus pasaulius, turėsite paminti senuosius, kuriuose jums jau nebėra vietos. Viskas per daug sudėtinga? Nusistatykite kryptį ir pradėkite veikti. Tuomet išnyks abejonės ir klaustukai, o viskas taps aišku, lyg ant delno.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį jaunatis Avino ženkle – priežastis susitelkti ties santykiais su artimiausiu žmogumi. Patys geriau žinote, kokią misiją turite čia atlikti ir neleiskite kitiems jūsų įmesti į abejonių liūną. Sėdėti sudėjus rankas būtų pati prasčiausia taktika, jei norite rasti antrąją pusę, pereiti į kitą esamų  santykių etapą ar pataisyti kokią jų klibančią detalę.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei esate blaškomi į įvairiais skirtingas puses, liaukitės. Privalote rasti vieną, nes vienu metu bandydami aprėpti kuo daugiau, išsekinsite save. Susitelkite ties tai šeštadienio vakarą. Rastas atspirties taškas užlies jus entuziazmu, išlaisvins ir leis efektyviau atlikti tai, kas jums svarbu. O kūno poreikius ignoruoti būtų tikra nuodėmė.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Esate pasiruošę patirti kuo daugiau nuotykių ir džiaugsmo. O šis savaitgalis bus pats geriausias įrodymas, kad viskas jūsų rankose, jei nedelsite ir nelauksite, kol kiti nuspręs už jus. Niekas kitas, išskyrus jus, negali jums patarti ar nurodyti, kokie keliai jus nuves į šalį, kurioje mėgausitės meile, malonumais, kūrybos džiaugsmu ir atžalų pasiekimais.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vidinis jūsų pasaulis ir privati erdvė dabar jums kaip niekad svarbūs. Šeštadienį skirkite jiems apvalyti, kad jaunatis, kuri įvyks tos dienos vakare, praturtintų ir atneštų kuo daugiau šviežumo bei vilties į jūsų sielą ir į jūsų namus. Tai laikas, kai prasminga susitelkti ties vienu tikslu, kuris įkvėptų jus ir jūsų šeimos narius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aplinkybės ir jūsų norai vers jus kažkur skubėti, tačiau bent šeštadienį stabtelkite ir įsiklausykite, kaip kalasi pumpuras ar skleidžiasi žiedas. Tokiu būdu ims ryškėti tikrieji jūsų poreikiai, kurie formuos tikresnį ir prasmingesnį tikslą, į kurį verta atsigręžti. Be to, tai leis suprasti, ką turite iš tiesų išmokti, ką sužinoti, su kuo susitikti ar pasikalbėti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savivertės tema kaip niekad ryški taps šį savaitgalį dėl jaunaties Avino ženkle. Pirmąją savaitgalio dieną skirkite dėmesio tam, kad suprastumėte, kas jums trukdo. Tuomet vykite šalin abejones. Antraip vėl įlipsite į tą vežimą, kuris jus veža ne pirmyn, o atgal. Vertinga bet kokia jūsų iniciatyva, dėl kurios jūs galite patirti stabilumo jausmą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?