Pirmadienio horoskopas – balandžio 20 d.

2015-04-20, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Orchidėja
„Fotolia“ nuotr. / Orchidėja

Pasitikite naują savaitę su dienos prognozėmis. Darbingo ir nuotaikingo pirmadienio!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visaip stabdysite save, nes sieksite įgauti daugiau stabilumo, stiprindami materialinę padėtį ir savo vertybių sistemą. Tik tai jums šiandien ir artimiausiu metu geriausiai pavyks vadovaujantis nuostata „skubėk lėtai“. O šios dienos pirkiniai keistu būdu neras vietos jūsų namuose, širdyje arba jų kokybė neatitiks jūsų lūkesčių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų asmenybei išsiskleisti kartu su pavasario žiedais atsiras visos sąlygos. Tai jums visos privilegijos ir visas dėmesys. Tai jums visi žiedai, ir ne tik dėl to, kad Saulei perėjus į jūsų ženklą, dalis jūsų jau švęs gimtadienį. Deja, šiandien čia pat klaidžioja ir pavojus neįvertinti esminių dalykų atsidūrus naujose ar ekstremaliose situacijose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jaučiatės išmesti iš žaidimo? Nei vieniems, nei komandoje nepavyksta pasiekti reikiamo rezultato? Nurimkite, tai normali būsena iki tol, kol Saulė nepereis į jūsų ženklą. O kol kas (tam turite keturias savaites) kaupkite jėgas, išvalykite savo kūną, sielą ir mintis nuo visko, kas riboja jūsų asmenines galias.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tapsite vis labiau gerbiami draugų ir kolegų – vesite juos paskui save ir įkvėpsite naujiems žygiams. Tai ne tik galimybė save išreikšti būnant grupės lyderiais, bet ir išmokti būti komandos nariais ir kartu su ja siekti bendrų tikslų. Tačiau šiandien būkite atidesni imdamiesi naujos veiklos grupėje ar bendraudami su draugais – čia galimi keisti nesusipratimai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Saulė pradeda kelionę Jaučio ženklu, o jums tai priežastis susitelkti į savo profesinius tikslus. Lengvos pergalės dabar ne jums ir jums to nereikia, nes žinote, ko norite ir to siekiate. Gerai pasistengę įrodysite reikalingiems asmenims, iš kokio molio esate drėbti. Beje, šiandien įnikę į naują veiklą nesistebėkite, jei viskas išbyrės pro pirštus it koks smėlis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aplinkybės nuo šios dienos keturias savaites skatins jus stiprinti savo žinojimą, tikėjimą ir skleisti savo įsitikinimus. Kai kurie tai patirs keliaudami ar bendraudami su užsieniečiais, kiti – studijuodami, o treti – žvelgdami į besikalančius pumpurus. Tačiau savo žiniomis pasikliaudami šiandien lengvai neperžengsite naujų slenksčių.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl dabartinės Saulės padėties vis daugiau tabu teks įveikti ir kuo arčiau į savo gyvenimą įsileisti kitus žmones bei prie jų patiems prisiartinti. Jau šiandien galėsite atlikti pirmuosius bandymus šioje srityje. Būkite atidūs tuomet, kai žengsite pirmuosius žingsnius kuria nors kryptimi – ne viskas, ką reikės matyti, bus regima.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulė jūsų partnerystės srityje, primenanti jums, kad geriausia savo asmenybę atskleisite tuomet, kai šalia bus kitas jums svarbus žmogus. Kai kurie turės užleisti lyderių pozicijas savo antrosioms pusėms, kiti – mėgausis aktyviu visuomeniniu gyvenimu, o treti širs, kad ne jų, o kitų asmenų dėka jūsų gyvenime vyksta svarbūs dalykai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daug darbų ir nemažai dėmesio savo sveikatai – štai kas taps jums svarbu, kol Saulė viešės Jaučio ženkle. Visos žemiškos priemonės ir lėtas tempas – raktas, padedantis jaustis sveikesniems ir leidžiantis efektyviau dirbti. Tačiau šiandien venkite šviežių užduočių, o rinkitės tai, kas pradėta, įprasta, laiko patikrinta ar keliskart išbandyta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Džiaugsmo ir malonumų laikas prasideda, nes Saulė pereina į Jaučio ženklą. Šiandien čia dar ir Mėnulis, stiprindamas jūsų galias kūrybinėje veikloje, saviraiškoje ir padidindamas poreikį daugiau investuoti į savo atžalų juoką. Pastarieji šiandien gali jums iškrėsti ne vieną pokštą, patys nesuprasdami, kodėl taip elgiasi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Namai taps jūsų užuovėja, jūsų tvirtove ir jūsų saviraiškos vieta, kol Saulė keliaus Jaučio žvaigždynu. Gerindami savo kaip šeimos nario savybes, nepamiršite ir kitų sričių, tačiau kiekviena jų jums bus svarbi tik tiek, kiek ji padeda kurti jūsų šeimos gerovę. Deja, ši diena naujoms iniciatyvoms namuose nelabai tiks.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums nėra nieko svarbiau už galimybę pasikalbėti ir nieko čia negalima pakeisti. Kuo daugiau sužinokite, su kuo daugiau žmonių susitikite ir kuo daugiau pažinčių užmegzkite. Turite dar mėnesį tam, kad pagerintumėte savo bendravimo įgūdžius. O šiandien galite būti pernelyg išsiblaškę, todėl atsargiau žadėkite ir atidžiau žvalgykitės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?