Antradienio horoskopas – balandžio 21 d.

2015-04-21, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Žydinčios vyšnios
Fotolia nuotr. / Žydinčios vyšnios

Sveiki gyvi! Gražios dienos ir saulėtos nuotaikos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pavasariški vėjai lengvai nupūs nesmagumus, kurie ryte jus pasieks iš toli. Vėliau jus užklups keistos aplinkybės, kurių metu kažkas sieks jumis pasinaudoti, kai tuo tarpu jūsų vidinis balsas bylos ne visą tiesą. Laimei, visa tai neapribos jūsų galių įsitvirtinant darbe ir nesutrukdys dienai gęstant iš širdies pasišnekučiuoti su artimu žmogumi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte turbūt tyliai širsite, kai jums bus kažko pagailėta. Na, o vėliau nuspręsite, kad patys visko galite pasiekti, ir būsite teisūs. Pasitikėjimas savimi šoktels ligi dangaus. Tik štai komandos nariai savo pažadus vangiai pildys. Vakare užsigeisite įteikti kažkam dovaną arba save kaip nors apdovanoti. Ką gi, turite visas teises taip pasielgti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsisukę į dienos įvykius, kurių metu užimsite svarbų vaidmenį, greit pamiršite ryte regėtą niūrų antrosios pusės veidą ar griežtas pastabas. Turėsite visą glėbį nerealių su darbu susijusių vilčių, kurias per dieną nešite, aktyviai bendraudami. Vakare staipysitės prieš veidrodį ar jums patinkantį asmenį žinodami, kad esate išties žavūs. Ir tai yra tiesa.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte beveik patikėję, kad ne ta koja išlipote iš lovos, vėliau galite dieną tęsti šia niūria gaida arba persigalvoti. Kas nelabai tikėtina, nes visaip vengdami realybės, jos keistu būdu išvengsite. Tačiau kol kai kurie guos save pasakomis ir tyliai galvos apie savo svajonių objektus, kiti suburs komandą, kuriai nėra (ir būti negali) lygių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte jūsų draugiškus santykius ir kolektyvo dvasią gesins džiaugsmo stoka, o įdienojus – aplink sukiosis visas pažadukų būrys. Norite tikėkite jais, norite ne, bet vis tiek galiausiai viską turėsite atlikti patys. Įvairiausius įbrėžimus vakare užlygins žodžiai, kuriuos pakiliai išsakysite savo kolegoms, draugams ar bendražygiams. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbas per dieną neperduos estafetės kitiems, ne mažiau jums svarbiems dalykams. Turbūt jis net taps jums savotiška apsauga, nuo visokių nesmagumų. Todėl ryte seksis atremti namiškių pastabas apie tai, kas neatlikta, dieną ignoruoti nerealius antrosios pusės lūkesčius, o vakarop pasimėgauti vadovybės pagyrimais už gerus darbo rezultatus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite būti užtikrinti dėl to, ką darote, tačiau ne visada pavyks. Ryte ne visi sutiks su jūsų nuomone ir nenorės jums suteikti reikalingos informacijos. Vėliau kolegas užvaldys abejonės, kurias turėsite kaipmat išvaikyti, patys jomis neužsikrėsdami. Visa tai bus kompensuota vakare, kai vienas asmuo ar jų grupė negalės nuo jūsų akių atitraukti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien atidžiai apsidairykite ir nuoširdžiai paieškokite partnerių. Jie jums suteiks žinių, kurių jums reikia ir jėgos, kurios pastaruoju metu stokojate. Visa kita, kaip pabodusiame filme – finansiniai apribojimai, vaikų išdaigos, neįvykdomi kūrybiniai sumanymai. Tai lengva pamiršti gavus dovanų ar prisiglaudus prie artimo žmogaus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vieniems neverta veltis į jokius šios dienos žaidimus, kaip, beje, ir į darbus. Ryte, tiesa, galite išgąsdinti savo pastabomis vieną svarbų asmenį,  o pavakarę pakliūti į šeimos narių paruoštas pinkles, kurių ketinimai patys šviesiausi, bet visa kita – nei šiaip, nei taip. Dienos finalas jums be jokių apribojimų parodys visą jausmų galią.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei pasiruošę daug ir su meile darbuotis, kovodami už kiekvieną savo džiaugsmo lopinėlį – jums ši diena tobulai tiks ir patiks. Tiesa, be tam tikrų slenksčių neapsieisite. Juos įveiksite ryte labai giliai neanalizuodami sapnų ar senų nuoskaudų, o dieną netikėdami kiekviena jums pasekta pasaka. Dienai baigiantis rasite patikimą būdą gerais jaustis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Net jei diena prasidės ne taip pakiliai, kaip norėtųsi dėl kolegų ar bičiulių abejingumo, tai nebus joks blogą dieną lemiantis ženklas. O jei dar išvengsite išlaidų abejotino smagumo pramogoms ar skolų, neketinantiems jų grąžinti, su palengvėjimu atsikvėpsite. Priežastis? Jums prieš akis atsivers šilti ir jaukūs išsipildymai romantikos fronte.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Namuose ar kitoje jums gerai pažįstamoje erdvėje bus jauku, jei kiek įmanoma pasistengsite ją sumažinti. Ypač aktualu tai jums bus ryte, supratus, kad niekaip nepavyksta įtikti vadovybei. Vėliau versitės kūlversčiais ar net darysite salto, kad jumis įtikėtų, bet patys savimi tokiu būdu nusivilsite. Paguodos ir užuovėjos šaltiniu vakare taps jūsų šeimos nariai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?