Šilutiškiai boksininkai E. Skurdelis ir E. Petrauskas tapo šalies bokso čempionais

2015-04-21, „Šilokarčemos“ informacija
Evaldas Petrauskas finalinėje kovoje atėmė Lietuvos čempiono titulą iš Deivydo Kliučako.
Evaldas Petrauskas finalinėje kovoje atėmė Lietuvos čempiono titulą iš Deivydo Kliučako.

Kėdainiuose antrus metus iš eilės vykusiame Lietuvos bokso čempionate išdalinta 14 medalių komplektų – 9 vyrų ir 5 moterų svorio kategorijose. Tarp čempionų ir du šilutiškiai - E. Skurdelis ir E. Petrauskas.

Lengviausiose svorio kategorijose Lietuvos vyrų čempionai apgynė titulus. Svorio kategorijoje iki 52 kg Marius Vyšniauskas kaip ir pernai įveikė Kirilą Golubevą.

Svorio kategorijoje iki 56 kg čempiono titulą apgynė Kėdainių arenoje emocingo palaikymo sulaukęs kėdainietis Mindaugas Bankauskas. Svorio kategorijoje iki 60 kg vėl triumfavo šilutiškis Edgaras Skurdelis.

Eidamas link čempiono titulo Londono olimpiados prizininkas  E. Petrauskas kelią į finalą skynėsi įspūdingomis pergalėmis.  Kaip ir ketvirtfinalyje, pusfinalio kovoje E. Petrauskui užteko mažiau nei vieno raundo. Per 2 minutes ir 40 sekundžių jis aiškia persvara nugalėjo Aleksandrą Mironovą. „Varžovas dar jaunas, dar neturi patirties ir prieš kovą labai jaudinosi. Psichologinė įtampa ir patirties stoka jam sutrukdė pasirodyti pagal galimybes“, – varžovo nenuvertino E. Petrauskas.

Finalinėje kovoje  šilutiškis boksininkas (64 kg svorio kategorijoje) atėmė Lietuvos čempiono titulą iš Deivydo Kliučako. Dar iki finalinių kovų Evaldo bokso ringo varžovas Deividas Kliučaka sakė: „Varžovai tarsi sustingsta prieš E. Petrauską. Jis pataiko gerą smūgį ir teisėjas skaičiuoja nokdauną. Po to varžovas bijo dar kartą praleisti smūgį ir patirti antrą nokdauną. Manęs visiškai neslegia E. Petrausko autoritetas, man į ringą netgi lengviau eiti, kai žinau, kad varžovas yra tituluotesnis. Visi laukia gerų rezultatų iš jo, o ne iš manęs. Man tikrai nestinga drąsos, ko neparodė iki šiol buvę jo varžovai. Deja, finalinėje kovoje E. Petrauskas varžovą vėl nokautavo jau pirmame raunde. Sportininkas įrodė, kad šiuo metu yra puikios sportinės formos prieš  artėjančias svarbiausias kovas dėl kelialapio į Rio De Žaneiro olimpines žaidynes.

Po Lietuvos čempionato treneriai išsirinko geriausius šalies boksininkus, kurie dalyvaus pirmą kartą rengiamose Europos žaidynėse. Į Baku vykstančias žaidynes vyks  šeši Lietuvos boksininkai ir viena boksininkė.

 


Foto galerija

Londono Olimpiados prizininkas E. Petrauskas pasiruošęs  kovoms dėl kelialapio į Rio De Žaneiro Olimpines žaidynes .Evaldas Petrauskas finalinėje kovoje atėmė Lietuvos čempiono titulą iš Deivydo Kliučako.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?