Kultūros darbuotojos pasidovanojo sau šventę

2015-04-21, „Šilokarčemos“ informacija
Pagėgių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojos įsiamžino kartu su Savivaldybės vadovais.
Pagėgių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojos įsiamžino kartu su Savivaldybės vadovais.
Balandžio 15-ąją yra minima Tarptautinė kultūros diena. Pagėgių kultūros centro darbuotojai minėti savo profesinę šventę pradėjo jau balandžio 9 dieną, išvykdami į seminarą „Edukacinės programos gimimas“, vykusį Kultūros ministerijoje. Po seminaro pagėgiškiai vyko į Trakų istorijos muziejų, o grįždami užsuko į Jurbarko rajono lankytinas vietas.

Pagėgių krašte kultūros įstaigų nėra daug, tačiau tos, kurios yra, dirba tikrai sumaniai,  atsakingai, garsėja gražiais renginiais, lankytojų gausa bei išradinga veikla. Taip teigė ir kultūros darbuotojus aplankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė.

Balandžio 15-ąją kultūros darbuotojai šventinę nuotaiką sukūrė ne tik sau, bet ir lankytojams. Nuo pat ryto Kultūros centro vestibiulyje veikė arbatinė „Mūzų glėbyje“, kurioje buvo galima išgerti šokio globėjos, muzikos, dainos ir teatro mūzos arbatų, pasivaišinti firminiais Kultūros centro darbuotojų pagamintais saldainiais.

Kultūros ir bibliotekos darbuotojos tądien svečius pakvietė prie bendro stalo. Sveikino artimiausi kaimynai, dirbantys tame pačiame pastate, Metrikacijos skyriaus vedėja Elena Komskienė, jaunimo reikalų koordinatorė Irena Jurgutienė, taip pat Pagėgių policijos komisariato pareigūnai, Stoniškių, Šilgalių ir Pagėgių bendruomenių pirmininkai Gražina Stanšaitienė, Kristina Dvarvytienė, Edmundas Incius, senjorų klubo „Vaivorykštė“ atstovės, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė bei pavaduotoja Lina Ambarcumian, nuolatinė Kultūros centro renginių rėmėja, verslininkė Irena Jurkūnienė.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?