Senolis sumuštas Šilutės ligoninėje

2015-04-21, Stasys BIELSKIS
genremovie.info nuotrauka
genremovie.info nuotrauka

Šilutės rajono policijos komisariate registruotas vyro, gimusio 1928 metais, pareiškimas, kad balandžio 12-ąją, apie 21 val. 30 min., jį Šilutės ligoninėje sumušė jaunesnis vyras, gimęs 1952-aisiais. Pastarasis 86-erių metų amžiaus senoliui  sudavė smūgius į įvairias kūno vietas. Nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus „Šilokarčemai“ sakė, kad abu vyriškiai gulėjo toje pačioje palatoje ir dėl kažko susiginčijo. Abu neva jaučiasi nukentėjusiais, apie įvykį aiškina skirtingai.

Praėjusį savaitgalį būta ir daugiau muštynių. Balandžio 17-osios vakarą Juknaičiuose neblaivus vyras, gimęs 1973 m., naudojo fizinį smurtą prieš aštuoneriais metais už jį vyresnę seserį. Jis viena ranka sugriebė jai už gerklės, o kita trenkė į veidą, taip sukeldamas nukentėjusiajai fizinį skausmą. Vyriškis sulaikytas.

Balandžio 19-ąją, apie 13 valandą, vyras, gimęs 1982 metais, namuose, esančiuose Juknaičių seniūnijos Pašyšių kaime, naudojo smurtą artimoje aplinkoje prieš savo tėvą, gimusį 1952-aisiais. Jis du kartus tėvui trenkė kumščiu į veidą. Nukentėjusysis gindamasis metaliniu strypu sudavė sūnui per galvą. Sūnus sulaikytas.

Tą pačią dieną, apie 23 valandą, neblaivus, Gardame gyvenantis vyras, gimęs 1971 metais, naudojo smurtą artimoje aplinkoje prieš savo žmoną, gimusią 1969-aisiais. Jis spyrė į kairės kojos šlaunį ir taip sukėlė moteriai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas.

Policija registravo ir keletą vagysčių. Balandžio 17-osios naktį, laikotarpyje nuo 2 val. 10 min. iki 2 val. 40 min., Usėnų kaime, kur vyksta paruošiamieji darbai vėjo jėgainėms statyti, iš sargo, gimusio 1965 metais, naktį saugotoje neaptvertoje teritorijoje įvykdyta vagystė. Iš ten stovėjusių trijų KAMAZ krovininių automobilių degalų bakų buvo pavogtas dyzelinas. Nuostolis nustatinėjamas.

Balandžio 17-ąją, apie 8 val. 15 min., buvo pastebėta, kad iš statybvietėje, esančioje Rusnės miestelio Lakštingalų gatvėje, stovėjusio vagonėlio buvo pavogti suvirinimo kabeliai, suvirinimo generatorius, grąžtas, elektrinis rankinis pjūklas, vibrokoja. Taip pat sugadinus ekskavatoriaus „CAT 213“ degalų bako užraktą pavogta 60 litrų dyzelino, sugadinta ekskavatoriaus „Komatsu“ degalų bako spyna. Nuostolis – 3 390 eurų.

Praėjusį šeštadienį, apie 7 val. 30 min., moteris, gimusi 1981 metais, pastebėjo, kad buvo apvogtas jos butas, esantis Šilutėje, Liepų gatvėje. Pavogti auksiniai ir sidabriniai papuošalai. Nuostolis – 1 425 eurai.

Ir – vienas įvykis, kuris jokiais pinigais neišmatuojamas. Balandžio 17-ąją, apie 16 val. 30 min., namuose, esančiuose Jonikų kaime, Piliakalnio gatvėje, rastas vyro, gimusio 1956 metais, kūnas smaugvirvės kilpoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?