Šilutiškio Giedriaus sėkmė „Šilokarčemos“ konkurse

2015-04-22, Gerda BELOKOPYTOVA
Giedrius ir jo augintinis Tigrius džiaugiasi sulaukę tokio gausaus palaikymo konkurse, padėjusio jiems laimėti asmeninę fotosesiją.
Giedrius ir jo augintinis Tigrius džiaugiasi sulaukę tokio gausaus palaikymo konkurse, padėjusio jiems laimėti asmeninę fotosesiją.
„Šilokarčemoje“ skelbėme konkursą „Mano ir mano augintinio asmenukė“. Sulaukėme išties daug mūsų laikraščio draugų nuotraukų, kuriose užfiksuotos pačios įvairiausios akimirkos kartu su savo mylimais augintiniais. Vis dėlto daugiausia jūsų visų palaikymo – net 425 balsus – surinko 17-metis šilutiškis Giedrius Rimkus ir jo katinas Tigrius. Nugalėtojui jau įteikėme ir puikų prizą – www.aifotografija.lt  dviejų valandų asmeninę fotosesiją kartu su augintiniu. Giedrius taip pat maloniai sutiko atsakyti ir į keletą jam pateiktų klausimų.

Papasakok apie save.

- Esu Giedrius iš Šilutės. Man yra 17 metų, mokausi Šilutės pirmojoje gimnazijoje. Laisvalaikiu daug sportuoju kartu su gatvės gimnastikos komanda „Quattro“. Šis sportas taip pat yra ir mano pagrindinis hobis.

Kokios veislės tavo katinas?

- Mano katinas yra neveislinis.

Kiek tavo augintiniui metų?

- Mano augintiniui yra 7 mėnesiai.

Kodėl nusprendei auginti būtent katiną, o ne kokį kitą gyvūną?

- Man asmeniškai katinas yra pats geriausias naminis gyvūnas, todėl esant progai rinktis tarp kitokių gyvūnų nereikėtų net galvoti, katinams visada teikiu pirmenybę. Kačiukai patys šauniausi ir jaukiausi gyvūnai man, kurie visada namuose sukurs daug jaukesnę ir šiltesnę atmosferą.

Kokių išdaigų yra iškrėtęs Tigrius?

- Kol kas apart sudraskytų rankų nieko rimto nėra iškrėtęs. Kaip ir visi jauni kačiukai, laksto po namus kaip patrakęs ir ieško būdų, kaip paerzinti namiškius.

Pažiūrėjus į nuotrauką atrodo, kad Tigrius prieš objektyvą jau ne pirmą kartą. Sakyk, ar dažnai fotografuojatės kartu?

- Ši nuotrauka buvo viena iš tų, kurias fotografavau pajuokaudamas, o pamatęs, kad išėjo visai nebloga ir šmaikšti nuotrauka, nusprendžiau ją paviešinti.

Ar ilgai teko pozuoti, kol pavyko nufotografuoti konkursinę nuotrauką?

- Būtent konkursui atskirai nesifotografavau, šią nuotrauką jau turėjau, kai internete pamačiau skelbiamą konkursą. Tada pagalvojau, o kodėl nesudalyvavus? Ir matomai nesuklydau dalyvaudamas, kadangi sulaukiau tikrai daug palaikymo.

Pabaik sakinį. Mano augintis yra...

- Mano augintinis yra išskirtinis ir pats šauniausias bei gražiausias katinas, kuris padarė mano gyvenimą įdomesnį ir linksmesnį.

Konkurso metu surinkai 425 balsus. Ar tikėjaisi tokio žmonių palaikymo?

- Iš tiesų tokio didelio palaikymo nesitikėjau, galbūt tikėjausi dvigubai mažesnio. Labai džiaugiuosi, kad palaikymas pranoko mano lūkesčius ir mane palaikė netgi labai daug nepažįstamų žmonių, kuriems esu labai dėkingas.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!