Trečiadienio horoskopas – balandžio 22 d.

2015-04-22, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Narcizai
Fotolia nuotr. / Narcizai

Savaitė įpusėjo su didžiausiu malonumu. Šilumos ir pavasario linkime iš širdies!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėdami daugiau įgyti dabartyje ir dar daugiau turėti ateityje, šiandien pasinaudokite savo kalbėjimo galiomis. Tinkamai parinkti žodžiai ir taikliai iš jų sudėliotos frazės, lengvai įtikins darbdavius pamatyti, ko esate verti. Tiesa, primygtinai jų nieko nereikalaukite. Vakare, užuodę romantiškus nuotykius, išsiruoškite pasižmonėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kalbėkite apie save, apie tai, kas ir kokie esate. To reikia, kad prasiirtumėte į priekį ir, būdami pirmi, parodytumėte save. O jei kažkam pateiksite kelis nepatogius klausimus, visi manys, kad kišate nosį ne į savo daržą ar perlenkiate lazdą, bet jumis tikės. Beje, mažos dovanėlės praskaidrins vakarą namuose ir sustiprins šeimos ryšius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ne kartą šiandien suprasite, kad jūsų žodžiai nepasiekia adresato, kad ir kaip besistengtumėte. Siekiate ne būti išgirsti, o patys kuo daugiau sužinoti? Tuo atveju, šios dienos nepramiegokite. Paslaptys ims lįsti iš maišo vos jomis susidomėsite. Laimei, žavesio nestokosite ir tokiu būdu sparčiai plėsite pažįstamų žmonių ratą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savo kolektyve šiandien būsite ir gynėjai, ir lyderiai, ir patarėjai. Tačiau sunkiai seksis neperžengti slidžios ribos, už kurios lengva tapti ginčų iniciatoriais ar netgi jų auka. Be to, ne savo šypsena, grožiu ar sąmoju šiandien gerbėjų įgysite, o tinkamai parinkdami dovanas ir laiku pasinaudodami savo gabumais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei kažkurių savo profesinių tikslų dar nepasiekėte, šiandien galite garsiau apie tai prabilti. Jūsų žodžių nebus įmanoma neišgirsti. Priešingai, jie prikaustys visų dėmesį. Beje, savo charizmą naudosite kolektyve ar tarp draugų. Tokiu būdu, savo komandą padidinsite, jos narius motyvuosite arba naujų draugų įgysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasitikėjimo savimi jums šiandien netrūks, kaip ir iškalbos. Jūs žinosite, ne tik kaip nuo pelų atskirti grūdus, bet kaip apie tai visiems reikalingiems asmenims papasakoti ir kaip juos dėl to įtikinti. Gauti pagyrimai iš darbdavių ar kiti įvertinimai – tai ženklas, kad jumis uoliai rūpinasi kažkuris iš angelų sargų arba jūs turite slaptą globėją. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesistengsite būti matomi ir labiau domėsitės tuo, kas nėra akivaizdu. Būsite linkę bristi giliai, kai tik pamatysite priežastį, ką nors jums svarbaus išsiaiškinti. Tada jūsų sustabdyti bus neįmanoma. O jūsų džiaugsmo vieta – tarp draugų ar bendražygių. Jie įkvėps aplankyti vietas, kurias svajojate pamatyti ir suteiks reikalingų žinių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei šiandien norėsite ko nors išmokti iš kitų žmonių, jums tam nebus jokių kliūčių. Vienintelis barjeras, kurį, beje, patys sau galite pastatyti – tai per daug iš kitų reikalauti ar kelti audras stiklinėje, užuot ramiai susitarę. Sėkmingi žingsneliai karjeros laiptais priartins link jūsų geidžiamus pokyčius ar pageidaujamus žmones. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo iškalbos dėka šiandien galite ir įtikinti kolegas, ir juos išbaidyti. Norite pagerinti finansinę padėtį? Rakto tam ieškokite šiandien. Asmeninius santykius prižiūrėkite kaip įnoringą rožę. Norėdami ją palepinti, užmirškite ribas. Rinkitės viską, kas praplečia erdves, užlieja optimizmu, suteikia žinių ir pasitikėjimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši diena jums bus laiminga tiek, kiek laimingi bus jūsų vaikai ir kiek efektyviai išreikšite savo kūrybiškumą. Tam drąsiai naudodami savo iškalbą, nusipelnysite dar daugiau pagarbos. Jaukią aplinką darbe kursite ir sveikata tinkamai pasirūpinsite, jei pasitikėsite kitais žmonėmis ir pasinaudosite jų siūloma parama. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl šeimos šiandien reikės pasistengti tiek žodžiais, tiek veiksmais. Tačiau stebėkite, kad iš praeities išrausta informacija neatsistotų skersai kelio jums ir jūsų artimiesiems. Vienišiams prieš akis ims skraidyti pirmosios jausmų kregždės. Turintiems antrąją pusę, jos dosniai bers susitaikymo, romantikos ir atsinaujinimo pažadus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Per dieną aktyviai reikšitės bendravimo fronte. Mokysitės ir rinksite naujienas, tokiu būdu kiek per giliai įlipdami į kitų žmonių teritoriją. Kad netektų ręsti iš naujo to, kas sugriuvo, būkite aktyvūs klausytojai ir atidūs pašnekovai. Jei dar pavyks iš širdies pasidarbuoti ir pasirūpinti savo buitimi, namuose galiausiai sukursite meilės, grožio ir ramybės oazę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?