Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 23 d.

2015-04-23, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergaitė
Fotolia nuotr. / Mergaitė

Sveiki gyvi! Kaip pradėsime dar vieną dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų pastangos bus skirtos tam, kad jūsų šeimos lizdelis taptų kuo jaukesniu. Dėl namų ir juose gyvenančių visaip stengsitės: nuoširdžiai darbuositės, žvalgysitės po parduotuves ar ieškosite priemonių namiškiams pamaloninti. Vakare nuojauta atskleis gaires, kurios padėtų užpildyti spragas namuose ir šeimos santykiuose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu su kuo daugiau žmonių pasikalbėti ir į kuo daugiau vietų nuvykti. Susitikimų metu savo nuomonės už dantų nelaikysite ir visais įmanomais būdais stengsitės atskleisti save. Pasirūpinkite, kad informacijos ne tik suteiktumėte, bet ir gautumėte. Vakarop, dėl draugų savęs nepatausoję, ir iš jų pagalbos sulauksite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nieko nuostabaus, jei šiandien kiek dažniau nei įprastai pažvelgsite į savo piniginę ar banko sąskaitą. Kad ir ką ten pamatysite, vis tiek apie tai galvosite ir kiekvienu savo dienos poelgiu arbą ją papildysite, arba patuštinsite. Regis, priemonės, kurias pasirinksite, ne visiems bus suprantamos ar akivaizdžiai matomos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dosniai dalinsitės viskuo, kas jums brangu ir savo žmogiška šiluma, siekdami ir sau bent lašelio to paties mainais. Ir dėl to neklysite. Jūsų buvimas šalia guos draugus, o komandos nariai turės į ką atsiremti. Be to, dar vakare būsite kupini didelių vilčių, kurias visaip aplink save spinduliuodami ir save sušildysite, ir kitus įkvėpsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mieliau rinksitės ne dalyvauti pagrindiniuose šios dienos įvykiuose, o juos stebėti. Tai leis išvengti nepatogių situacijų ir susikaupti ties tuo, kas jums aktualu profesiniame kelyje. Pasirinkus tokią taktiką, bus daugiau galimybių pasiekti trokštamo rezultato. Dienos finale būsite įžvalgūs aptardami bendrus finansus ar įmindami intymias mįsles.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viskas labai paprasta – šiandien norėsite būti kuo geresniais draugais ar komandos nariais, kas jums, be jokios abejonės, pavyks. Tam naudosite savo žinias, patirtį ir optimizmą. Galbūt kai kuriuos svarbius sprendimus dėl studijų ar kelionių priimsite. Vakarėjant su meile ir pasitikėjimu žvelgsite į antrąją pusę ar kitą jums svarbų asmenį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visos problemos šiandien bus nieko vertos, kai turėsite tikslą. Be to, į jį eidami būsite jautrūs kitų asmenų poreikiams ir pasiruošę kai ką savo viduje pakeisti (jei aplinkybės to pareikalautų). Su džiaugsmu dalindamiesi, su dėkingumu priimdami ir su meile nešdami savo kasdienybės naštą, pasieksite dienos pabaigą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien pakaks kelių nereikšmingų įrodymų, kad gyvenimas puikus. O visus, kurie tuo abejos, jūs greitai įtikinsite. Savimi nei kiek neabejodami, retkarčiais būkite pasiruošę ir kitų pasiklausyti. Dienai blėstant nesiliausite ieškoję įkvėpimo ir džiaugsmo šaltinio. Jį rasite šalia mylimo žmogaus arba ten, kur krykštauja jūsų atžalos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dramatiškai žvelgsite į kiekvieną net neesminę dienos smulkmeną. Laimei, tai jums padės nenuobodžiauti, užsiimant įgrisusia veikla, ir atneš gaivaus vėjo gūsį į jūsų kolektyvą. Suteikę draugišką pagalbą kolegoms ar jos iš jų sulaukę, patirsite malonų bendradarbiavimo jausmą. Vakare su malonumu šildysitės prie namų židinio. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši diena leis jums patirti, kaip gera turėti šalia žmonių ar vieną žmogų, kuriais ar kuriuo galima visiškai pasikliauti. Jo ar jų dėka kai ką naujo apie save sužinosite ir patirsite susitaikymo su savimi, ne visuomet tobulu, bet siekiančiu tobulėti, jausmą. Kaip tai įmanoma, jums atskleis nuoširdūs pokalbiai dienos pabaigoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėdami jaustis tvirti ir apsaugoti, dangstysitės darbu ir slapstysitės kolegoms už nugarų. Galbūt vienas ar keli iš jų jums laikinai taps ramsčiu. Tiesa, ir savo šeimai turėkite ką pasiūlyti, antraip, dienos pabaigoje jausitės taip, lyg patys nepasisotinote ir šeimos narius palikote alkanus. Būkite jiems ne tik atidūs, rūpestingi, bet ir dosnūs.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiandien bus lengva jaustis reikalingiems, o kiekvienas dėkingas asmuo jums padės patirti begalinį džiaugsmą. Nelaikykite jo savyje – kai juo pasidalinsite (o tai įmanoma visomis žodinėmis priemonėmis), jis taps dar didesnis. Vakare jūsų galios dar labiau prasiplės. Tačiau, ar užsimiršę, neužstrigsite ties savimi?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?