Savaitgalio horoskopas – balandžio 25–26 d.

2015-04-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Arbata su sausainiais
Fotolia nuotr. / Arbata su sausainiais

Džiaugsmingų ir pakylėtų poilsio dienų!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dalį šeštadienio turėsite skirti namas, neinicijuodami naujos veiklos. Vakare gausite reikalingų rekomendacijų iš užsienio ar autoritetingo asmens. Sekmadienį jūsų veide atsiras šypsena, žvelgiant į vaikų išdaigas ir klausantis jų juoko. Be to, būsite žavūs ir provokuojantys tuomet, kai susipažinsite ar susitiksite su jums simpatišku žmogumi

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ramybė, kurios jums bus nepagailėta šeštadienį, padės atgauti per savaitę išeikvotas jėgas. Vakarop gausite palaikymą, kuris leis sudėlioti į vietas kažkokius namų reikaliukus. Sekmadienį rasite daugybę priežasčių pasidžiaugti savo namais ir šeima. O šią paskutinę savaitės dieną išsiruošę į parduotuves, įsigysite šį tą gražaus ir originalaus. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį rūpinsitės, kad nei jūs, nei jūsų šeimos nariai nieko nestokotų. Lepinsite juos dėmesiu, dovanomis ir skaniu maistu. Vakare – susitikimų metas, kai galite įgyti patikimų partnerių. Sekmadienį gavę pagyrimą, kad esate iškalbingi ir judrūs, versitės per galvą, kad jumis nenusiviltų. Savo žavesiu pavyks pakerėti kai ką iš bičiulių. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį visaip stengsitės pagerinti savo gerą vardą ir pagražinti savo išvaizdą. Vėliau įsigysite reikalingų priemonių savo sveikatai pagerinti ar buičiai patobulinti. Sekmadienį būsite dosnūs kitiems, bet ir patys dovanų tikėsitės. Be to, labai gali būti, kad kažkur svajonių kampelyje įsirangys vienas jums patrauklus asmuo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šeštadienį iki popietės norėsite nuo visko pabėgti, tikėdamiesi pasvajoti ar tiesiog pailsėti, šis jūsų pasirinkimas bus pats tinkamiausias. Atgavę jėgas ir taip sustiprėję, vėliau turėsite imtis visos atsakomybės tiek už savo, tiek už aplinkinių pramogas ir gerą laiką. Sekmadienį būsite mylimi ir gerbiami, o nei vienas jūsų poelgis neliks nepastebėtas.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki šeštadienio popietės kai ką norėsite atlikti dėl draugų ar kartu su bendraminčiais. Vakarėjant atsiras mielų pareigų namuose, kurioms atlikti kliūčių nebus, tereikės jūsų noro ir gerų ketinimų. Net jei už tai niekas jūsų padėkomis neapibers, sekmadienį mielai atliksite kam nors dar vieną paslaugą, kas tyliai paglostys jums savimeilę.  

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai kam šeštadienį niekaip nepavyks pamiršti darbo savaitės rūpesčių, kai kas net išskubės užbaigti nebaigtų darbų. Vėliau maloniau pasijusite draugų kompanijoje, kurioje kažkas paprašys jūsų patarimo. Sekmadienį nersitės iš kailio, kad įtiktumėte draugams. Už tai ir jums dėkingumo bus nepagailėta, o antroji pusė jus savaip nustebins.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį, kad ir kas benutiktų, tikėsite, kad viskas yra ir bus gerai. Tokį požiūrį išlaikydami, vakarop dar labiau sustiprinsite savo tikėjimą. Ypač, jei pavyks sėkmingai suderinti savo norus ir galimybes su būtinais pirkiniais. Sekmadienį nebūsite kuklūs, kai kalba pakryps apie jūsų darbą ir nesivaržydami plėsite savo įtakos sferas.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki popietės įmintos mįslės jums vakarop suteiks reikalingo aiškumo ir optimizmo. Ką su tuo daryti geriausiai žinosite jūs. Tačiau neatbaidykite kitų dėl savo per rimto požiūrio. O štai sekmadienį būsite visų sričių žinovai ir visų žmonių, kuriems bent kiek trūksta pasitikėjimo, įkvėpėjai. Jausmų fronte suksis galva, – argi ne tai vadinama pavasariu?

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki šeštadienio popietės jūsų visatos centru taps vienas žmogus. Vėliau jam reikės dalintis jūsų dėmesiu ir jį visaip atitraukti į save įvairiomis priemonėmis. Sekmadienį turėsite išlaikyti nedidelį pasitikėjimo kitais žmonėmis egzaminą, už kurį galite gauti tikrai aukštą įvertinimą. Be to, visai tinkama diena inicijuoti ar priimti pasiūlytas permainas namuose. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai ką tvarkingai sudėlioti į lentynėles privalėsite iki šeštadienio popietės ir pasirūpinti, kad visi būtų sotūs ir atsipalaidavę. Vėliau įtraukti į draugų pasiūlytą veiklą, nepasigailėsite. Sekmadienį būsite džiugūs galėdami mėgautis antrosios pusės draugija. Esate vieni? Intriguojančios pažintys sklando ore. Nepatingėkite jų sugauti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį vaikams ar mylimam asmeniui jūsų dėmesio vis nepakaks. Vakarop sugalvosite sau kelias užduotis ar prisiminsite apie nebaigtus per savaitės darbus. Sekmadienį tinkamai pasirūpinsite savo ar šeimos narių gera savijauta, dėl ko save tyliai pagirsite. Na, o galiausiai širdies kampelyje gims pageidavimas kai ką gražaus namams įsigyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?