Vagys įžūlėja – negąsdina nei vieša vieta, nei šviesus paros metas

2015-04-25, Tauragės AVPK informacija
DELFI.lt nuotrauka
DELFI.lt nuotrauka
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gautą informaciją apie vagystes, operatyviai išaiškino nusikalstamas veikas įvykdžiusius asmenis.

Vakar, balandžio 22-ąją, dienos metu apie 12 val. prie pastato, esančio Šilutėje, Tilžės g. nepilnametis vaikinas, gim. 1999 m., mėgino iš 46-erių metų moters pavogti rankinę. Nors rankinėje ir buvo vertingų daiktų – 100 eurų vertės mobiliojo ryšio telefonas bei 1 000 eurų, tačiau nepilnamečiui nepavyko įgyvendinti savo užmojų. Pareigūnai operatyviai sureagavo į iškvietimą ir vaikiną sulaikė. Jaunuoliui už pasikėsinimą viešoje vietoje pavogti svetimą turtą gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki 6 metų. 
Tą pačią dieną buvo registruota dar viena vagystė, įvykusi balandžio 20 d. Pirmadienį, apie 17 val. iš vyro, gim. 1986 m., bendrabučio, esančio Šilutėje, Cintjoniškių g., laiptinėje kitas 23 metų vaikinas iš nukentėjusiojo rankų atėmė mobiliojo ryšio telefoną „Nokia C3“. Nors įtariamojo sulaikyti nepavyko, jis pareigūnams yra žinomas, todėl tikėtina, kad greitu metu jam teks atsakyti už įvykdytą nusikalstamą veiką pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., kur numatyta, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų. 
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais ir pastebėjus panašaus ar kitokio pobūdžio nusikalstamas veikas apie tai pranešti: 
Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270 
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952 
Bendruoju pagalbos telefonu 112


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?