Diskusija dėl Žemaičių Naumiesčio muziejaus pastato

2015-04-24, Šilutės r. savivaldybės informacija

Žemaičių Naumiestyje įvyko diskusija dėl muziejaus pastato patalpų perdavimo kultūros įstaigoms. Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis, Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė, kultūros įstaigų vadovai, Žemaičių Naumiesčio bendruomenės atstovai.

Susitikimo metu Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkė ir Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė pristatė patalpų išdėstymo viziją ir reikalingas lėšas, kurių reikia, kad biblioteka galėtų funkcionuoti. Taip pat buvo diskutuojama dėl patalpų numatymo Žemaičių Naumiesčio bendruomenei ir galimybės jiems nevaržomai įgyvendinti įvairaus pobūdžio veiklas bendruomenės reikmėms.

Susirinkusieji apžiūrėjo visas rekonstruoto pastato patalpas, diskutavo apie planuojamas įgyvendinti veiklas ir šio pastato funkcionalumą. Pastatas buvo pradėtas rekonstruoti 2010 m. ir baigtas 2013 m., numatyta, kad šiame pastate įsikurs muziejus ir kitos kultūros įstaigos.


Straipsnio komentarai

atmintis2015-09-29
Keista, kad diskutuojama. Sveikas protas sako, kad kai muziejus turi tiek eksponatų, turėtų jam būti skirtas visas pastatas. Viso pastato neskyrimas muziejui- panieka B. Orento atminčiai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?