Į Pagėgius iš Kauno atvažiuoja viešasis tualetas

2014-10-07, Stasys BIELSKIS
Į prie Pagėgių autobusų stotelės esantį tualetą baisu užeiti...
Į prie Pagėgių autobusų stotelės esantį tualetą baisu užeiti...

Viešojo tualeto pastatymu Pagėgių mieste bus užbaigtas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas Pušyno gatvės sutvarkymo ir sporto aikštyno įrengimo projektas. Šio projekto vadovas, Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Petras Kuzmarskis vakar „Šilokarčemai“ sakė, kad šiandien, spalio 7-ąją, iš Kauno bus atvežtas viešasis tualetas.


Pamatai tualetui buvo įrengti iš anksto. Jis stovės aikštelėje, iš centrinės miesto gatvės pasukus „Litorinos“ parduotuvės link.
 Pasak P. Kuzmarskio, šis viešasis tualetas bus dviejų dalių – vyrams ir moterims. Toje vietoje yra kanalizacijos šulinys, tad problemų dėl fekalijų pašalinimo nebus. Iš kitos upelio pusės bus atvesta elektra. Tualetas Pagėgiuose bus nemokamas, ne taip, kaip Klaipėdoje, į kurį norint patekti pirmiau reikia į skylutę duryse įmesti vieną litą.
 
Tualeto kaina - 50 tūkst. litų europinių pinigų, iš kurių 7,5 proc. turės prisidėti Pagėgių savivaldybė.
 
Tokios „įstaigos“, į kurią karaliai ir kunigaikščiai pėsti vaikšto, Pagėgiuose jau seniai reikėjo. Tiesa, vienas viešasis tualetas yra prie autobusų stotelės, bet jis taip apleistas, kad ten baisu įeiti, kartais nėra kur koją pastatyti.
 
Belieka retoriškai paklausti: kodėl pirmiau buvo sutvarkytos Pagėgių gatvės, šaligatviai, net fontaną pirmiau pradėta įrengti, nei statyti viešąjį tualetą? Argi tokia būdelė Pagėgiuose nėra labai svarbi?


Straipsnio komentarai

del kainos.....2014-12-01
kokia ,,kibernetika,, sumontuota sitoje budeleje, kad kaina prilygsta naujo vidutinio automobilio kainai??? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
timpa2014-10-24
jeigu kas turi nuotrauku apie tualeta siuskit i strasbura kaip isisavinami europos pinigai nenusiminkit pagegisgiai jusu turto verte pakilo jeigu lauko tualetas kainuoja 50 tuks/ tai vieno kambario butas maziausia bus ivertinta 150tuks. tai pagegiu buhalteriu paskaiciavimais su pagarba linkejimai is skotijos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?