Pirmadienio horoskopas – balandžio 27 d.

2015-04-27, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Laiškai
Fotolia nuotr. / Laiškai

Pradedame naują savaitę. Kokios nuotaikos sklandys aplink mus?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus lengva sukurti kokią nors dramą ir įtraukti į ją kitus žmones. Tai ne tik teiks jums malonumą, bet darys jus žavesniais ir padės siekti geresnių kūrybinių rezultatų. Tačiau bus lengva peržengti ribą, už kurios malonumai apkars, nes taps per brangūs. Susitarti bus sunku su savimi ar tais, kuriuos mylite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien rūpinsitės tuo, kad niekas neperžengtų jūsų asmeninės erdvės ribos ir nemindžiotų jos nešvariais batais. Visaip gindami savo privatų gyvenimą ir savo vidų nuo tikrų ar menamų priešų, savo netikusių poelgių ar beprasmių kalbų neįvertinsite. Nieko nuostabaus, jei kažką jūsų šeimos nariai ar jūsų vidus ignoruos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus sunkus jus suturėti ir jūsų žodžių srautą sulaikyti. Visi šie veiksmai bus skirti tam, kad jūs sau įrodytumėte, jog niekas neturi tiesės būti už jus greitesni ar iškalbingesni. Viena bėda, kad būtent čia slepiasi didžioji kliūtis – jūsų nevertins kaip gerų pašnekovų, ir gana. Jei vis dėlto nenorite pasiduoti, pirmiausia sulėtinkite tempą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasistengsite būti susitelkę, nepaisydami visokių jums nepalankių požiūrių, ypač iš kolektyvo narių ar draugų. Jūsų poelgiai ir žodžiai vienaip ar kitaip menkins jūsų savivertę, trukdys išreikšti savo gebėjimus ir sklandžiai žygiuoti materialinės gerovės kryptimi. Neskubinkite išvadų, nes tik laikas atskirs pelus nuo grūdų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būti geriausiai matomais ir nusipelnyti pirmosios vietos – šią dieną yra jūsų teisė. Tačiau tik vienoje jūsų kelio atkarpoje bus ištiesti raudoni kilimai. Šiai atkarpai pasibaigus, kad ir kaip dairysitės jo tęsinio, nerasite. Tačiau jūs galite patys sukurti tai, ko jums reikia, jei leisite kai kam darbo vietoje išsakyti savo nuomonę, ne visiškai parankią jums.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Visai normalu, jei šiandien visi jūsų pageidavimai atsitrenks į nebylią abejingumo sieną. Dėl to būtų kvaila nerimauti ar širsti ant netinkamai besielgiančiųjų. Dar blogiau, jei savo gražiai supakuotą nuomonę ir įsitikinimus bruksite į rankas kiekvienam sutiktam. Verčiau raskite veiklos, kuri padėtų pamatus vėlesnėms jūsų pergalėms. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien svarbiausias jūsų siekis bus užkariauti savo komandos narių pasitikėjimą. Jums nebūtų jokių kliūčių pasiekti šį tikslą, jei patys peržengtumėte pasitikėjimo barjerą. O gavę tokią užduotį, pakliūsite į abejonių sumaištį. Joje jums gali tekti prieš savo valią atsisakyti senų įpročių ir gilintis į kitų žmonių paslaptis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Už savo darbus norėsite gauti aukščiausias įvertinimus, tačiau jūsų norai bus sau, o gyvenimas viską sudėlios sava tvarka. Čia daug įtakos padarys kažkoks jums svarbus žmogus, su kuriuo nepavyks iš karto susitarti. Spragas užlyginsite būdami pastovūs, nuoseklūs ir neprarandantys ryšio su konkrečiais dalykais. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pakili nuotaika ir optimizmas šildys jus ir tuos, kurie prie jūsų prisiartins. Tačiau kolegoms tai gali būti nė motais. Kai kurie iš jūsų nenorės klausytis jūsų didžiulių polėkių, tokiu būdu apkarpydami jūsų plačiai išskleistus sparnus. Užuot ginčijęsi ar kaip nors jiems bandydami įrodyti, kad jūs tiesūs, atlikite tai, ko prašomi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kažkas išties vyks ne pagal jūsų planą, o norėdami rasti paguodą ir ramybę, ieškosite jos kuo arčiau kitų žmonių. Ir jie jums noriai ties pagalbos ranką, kupiną materialinių ar dvasinių gėrybių. Deja, jums bus neįmanoma tuo pasinaudoti, dėl nuolat kylančių abejonių. Sustokite ir įsiklausykite – patarimai, kaip elgtis, tvyros ore. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ieškosite žmogaus, į kurį galima atsiremti ir kuriuo galima besąlygiškai žavėtis. Tačiau vien tuo užsiimti jums trukdys neramumai namuose. Kol slapstysitės kam nors už nugaros – jie niekur nedings. Išnyks tik tuomet, kai paieškosite neramumų priežasčių ir, atmesdami savo išankstinį nusistatymą, išklausysite šeimos narių nuomonę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien darbas jums teiks pakankamai džiaugsmo, nes bus galimybių jam skirti visą savo kūrybiškumą ir atsidavimą. Tačiau dėl išorinių aplinkybių ši rami ir kūrybiška jūsų būsena amžinai nesitęs. Kai kas atskubės su prašymais, kurie jums neparankūs, kiti kalbės per garsiai, o treti – nesuprantamai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?