Antradienio horoskopas – balandžio 28 d.

2015-04-28, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Žydėjimas
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Žydėjimas

Viskas sužaliavo, pražydo ir kasdien vis labiau džiugina akį? O gal ir astrologinės prognozės pridės jums nuotaikos?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje susidursite su iššūkiais, kai jūsų žinios ir požiūris nesutaps su jums skirtomis darbo užduotimis. Vėliau suprasite, kad gilūs apmąstymai ar diskusijos šiandien mažiau veiksminga ir naudinga nei konkretus laiku atliktas darbas. Nors darbo rezultatai džiugins, tačiau visiškai nesutaps su jūsų įsivaizdavimais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą, nešini savo kūrybinėmis idėjomis, atsitrenksite į tuos, kurie neketina jums padėti, t. y. nesuteikia lėšų ar dvasinės paramos. Vėliau suimsite save į rankas, nes suprasite, kad nuo jūsų priklauso daugiau, nei jūs iki tol manėte. Vakare draugai jums turės pasakiškų pasiūlymų, kuriais tikėti, regis, neverta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte praradę ryšį su kolega ar partneriu, nesiskubinkite daryti jus liūdinančių išvadų. Patys žinote savo šios dienos prioritetus ir jų laikykitės. O tiesa ta, kad asmeninis gyvenimas jums šiandien daug svarbesnis už visuomeninį, ir gana. Todėl ir liūdesiui dėl neišsipildžiusių profesinių vilčių vakare vietos jūsų mintyse neturėtų likti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Daug susiplanuosite ir daug per dieną įvykdysite, ypač ryte, atlaikydami spaudimą tų, kurie noriai gadina jums nuotaiką, kažko iš jūsų reikalaudami. Sėkmingai organizuotas darbas grupėje (nesvarbu, ar imsitės jai vadovauti, ar tapsite jos nariu) bus jums to įrodymas. Dienai baigiantis leisite sau pasvajoti apie būsimas atostogas ar studijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Stengsitės kiek išmanydami dėl savo materialinės gerovės. Tačiau ryte jums bus priminta, kad per daug rizikuojate, todėl neleista per toli įsibėgėti. Šis trumpalaikis šaltas dušas grąžins jus į realybę, kurioje vėliau išminsite takus į profesinę sėkmę ir geidžiamą atlygį. Vakare pasikliaukite tuo, ką patys turite, o ne tais, kurie staiga tapo labai dosnūs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite tikri, kad jūs šiandien galite tapti kelrodžiais, tačiau ryte jumis tikinčių netgi savo namuose nerasite. Laimei, įvykiai pakryps jums palankia kryptimi, ir jūs galėsite būti tikri, kad dienos vairą laikote jūs, o ne kas nors kitas. Tiesa, vakare bus pagundų perleisti jį savo partneriams. Prieš tai darydami, įsitikinkite, ar jie išmano šį darbą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Labiausiai norėsite susikurti sau tokią aplinką, kurioje būtų galima išlikti šiek tiek nematomiems. Deja, ryte tai bus neįmanoma dėl būtinybės bendrauti ar ieškoti jums reikalingos informacijos. Dieną pasitikėjimu grįskite kiekvieną savo sprendimą, o vakare atidžiai stebėkite, ką dedate ir pilate į burną.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte vis kažko trūks, kad komandinis darbas įgytų pagreitį. Vėliau, regis, suprasite, kad reikalingų priemonių ieškote ne ten, kur jos yra. Ir tuomet jas jums pateiks kažkas iš kolegų ar partnerių. Vakare tapsite pernelyg patikliais tėvais, kuriuos atžalos vynioja aplink pirštą, ar visiškai neišrankiais romantikos fronte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte būsite tokie suinteresuoti dėl gerai atliekamo darbo, kad visi, kurie su jumis susidurs, jausis įvaryti į kampą. Laimėsite supratę, kad pastabos ir kritika neveikia, o geriausiai sekasi tuomet, kai viskas daroma nuosekliai, atidžiai ir kruopščiai. Ko vakare tikėsitės iš šeimos narių, nežinos niekas, netgi jūs patys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje paskui jus vilksis kažkoks iš praeities išniręs šleifas, kurio niekaip negalėsite atsikratyti. Laimei, vėliau susigrąžinsite gerą nuotaiką ir būtiną optimizmą, o pasitikėjimas savimi pažadins jūsų kūrybines galias. Dienos pabaigoje būsite linkę ieškoti atsipalaidavimo klausydamiesi išgalvotų istorijų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą bus sunku suderinti dvasines ar materialines vertybes kolektyve ar tarp draugų. Dėl to per aukštomis sienomis neapsitverkite, o ieškokite patvirtinimo kitur, pavyzdžiui, namuose. Pasiruoškite bent vieną slenkstį šioje vietoje peržengti. Vakare ginkite toliau visus, kurie prašys jiems pinigų paskolinti ar ką nors dėl jų padaryti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų vadovai šį rytą turės vienokią viziją, o jūs – kitokią. Ir, matyt, šiek tiek užtruksite, kol susitarsite. Net jei tai jums nepavyktų, vėliau rasite žmogų ar jų grupę, iš kurių galima gauti reikalingos informacijos ar tiesiog turiningai pasikalbėti. Vakare meskite šalin savo vizijas, kurios jums trukdo gerai sutarti su antrąja puse.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?