Trečiadienio horoskopas – balandžio 29 d.

2015-04-29, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Katinas krepšyje.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Katinas krepšyje.

Kokiomis nuotaikomis gyvensime šią dieną? Užteks mažiau nei pusės minutės, kad sužinotumėte.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien teiksite pirmenybę gerai atliktam darbui. Dažniausiai būdami kiek per kritiški kolegoms ir netgi sau, vis dėlto atsižvelgsite į vadovų norus. Tokiu būdu žygiuosite būtent ten, kur numatėte, – link savo materialinės gerovės. Į šį tašką patekti jums pavyks, jei mažiau kalbėsite, o daugiau darysite, beje, neignoruodami ir savo svajonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši diena jums patiks dėl daugybės priežasčių: jums netrūks žinių, pasitikėjimo savimi, jūsų nuomonė bus vertinama, maži dalykai teiks džiaugsmo, o jūsų pastangos džiugins  kitus. Be to, gebėsite kitus inicijuoti veiklai ir žinosite, ką padaryti, kad jūsų komandos nariai pasijustų pakylėti. O visa kita – menkniekiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien vis atsiras asmeninių reikalų, kurie svarbesni už tiesiogines jūsų pareigas. Dėl to nesikrimsite, nes rasite būdų ne tik šeima pasirūpinti, bet ir savo vadovus pamaloninti. Nors tai, ką darysite, kol kas žinosite tik jūs, – visas kortas kitiems atskleisite tik tuomet, kai būsite užtikrinti dėl savo gerai atlikto darbo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų stiprybė šiandien – bendravimas, todėl šio kelrodžio iki vakaro iš akių nepameskite. Tiesa, kai kam ryte turėsite paklusti, tačiau tai tik palengvins jūsų dalią, kai privalėsite dėl kai ko apsispręsti. Vakare jūsų pastangos dėl draugų ar veiksmai kartu su grupe įprasmins jūsų dieną. Negana to, tokiu būdu padėsite pamatus savo svajonės išpildymui. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien uoliai rūpinsitės tuo, kad jūsų kišenėse nešvilpautų vėjai. Tam darbo vietoje ryte teks atremti kolegų pastabas arba jas draugiškai priėmus pritaikyti darbe. Vakare paaiškės, ar deramai pasistengėte. Be to, jei šiandien imsitės su labdara susijusių projektų, rėmėjų netrūks, o jūs tam panaudosite savo įdirbį ir gerą vardą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte norėdami kam nors ką nors įrodyti, turėsite žvelgti kuo giliau, o tai nukreips jūsų mintis nuo beprasmių smulkmenų ir pažadins jumyse snaudžiantį kūrybiškumą. Kai suprasite, jog tinkamas tonas pasirinktas, jūsų veiksmai įgaus aiškumo, o jūs – tinkamą pagreitį. Be to, kažkoks žmogus atskleis jums savo troškimą, kurį jums bus paprasta įgyvendinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien save ir kitus įtikinsite, kad jums reikia bent kiek ramybės. Laimei, ne visi jumis patikės, ypač namuose. Tokiu būdu šį tą prasmingo dėl kitų atliksite, kas jus įkvėps dar rimtesniems tolimesniems žygdarbiams. Pavyzdžiui, kūrybiškai panaudosite gautas lėšas ar parekomenduosite kam nors paprastą, bet efektyvų gydymosi būdą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Viskas, ką ryte diskutuosite, turės įtakos jūsų komandos darbo rezultatams. Tiesą sakant, būtent grupės veikloje matysite šios dienos prasmę, kur kiekvieno žmogaus indėlis ir šildo, ir palaiko. Iš tiesų, darbe partneriai padės realizuoti kūrybinius užmojus, o namuose – sukurti romantišką aplinką arba paskatinti vaikų juoką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite geri darbuotojai, kurie žino, ką daryti, kad jokia klaidelė nepraslystų pro akis. Tokiu būdu ryte atskleisite vieną pamirštą savo talentą, kuriam vis nerasdavote tinkamų aplinkybių, o vėliau visiems įrodysite, kad darbas, o ne tuščios kalbos žmogų puošia. Be to, surasite praktišką būdą padaryti laimingais savo šeimos narius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte sunku bus jums prieštarauti – būsite pasiruošę viską laikyti savo kumštyje. Tačiau vėliau kiek atsileisite, nes pajusite, kad ir be to viskas gerai klojasi. Iš tiesų jums pakaks žinių ir pasitikėjimo reikiamu metu panaudoti reikalingas priemones. Vakarą praskaidrins laikas, praleistas mėgaujantis meno kūriniais ar juos patiems kuriant. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite linkę kuo nors pridengti tai, ką darote. Arba neišsiduosite, ką ketinate daryti, kol iki galo viską atliksite. Galbūt kai kas to nesupras, tačiau kažkokiu būdu visus įtikinsite, kad turi būti taip ir ne kitaip, tuo netgi pamalonindami savo šeimos narius. Taip pat jiems įtiksite ir kažką mielo jiems ar namams nupirkdami.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien ne kartą pajusite malonų pasitikėjimo kitu žmogumi jausmą. Jo vaidmenį per dieną gali atlikti įvairūs žmonės: ryte – jūsų draugas, kolega ar bendražygis, o vakare – giminaitis ar kaimynystėje gyvenantis asmuo. Tačiau besimėgaudami kitų asmenų buvimu šalia, atraskite savyje kai ką unikalaus, ką dabar galite duoti kitiems.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?