Maištininkas žuvo! Šlovė drakonui!

2015-04-29, „Šilokarčemos“ informacija
Į atsilaisvinusią vicemero A. Gečo (kairėje) vietą pasiūlytas V. Pozingis.
Į atsilaisvinusią vicemero A. Gečo (kairėje) vietą pasiūlytas V. Pozingis.

Trečiadienį, balandžio 29 d., po pietų Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai rinkosi į neeilinį Tarybos posėdį. Jame buvo tik vienas klausimas – dėl pasitikėjimo vicemeru Algirdu Geču.

Neeiliniame tarybos posėdyje dalyvavo visi dvidešimt septyni Tarybos nariai. Meras V. Laurinaitis paskelbė, kad 9 Tarybos nariai pasirašė pareiškimą, kuriame buvo siūloma A. Gečą atleisti iš pareigų kaip asmenį, praradusį politinį pasitikėjimą. Kaip interpeliaciją pasirašę Tarybos nariai nesiteikė įvardinti A. Gečo blogo darbo pavyzdžių, taip ir A. Gečas nematė prasmės gintis. „Vis vien Tarybos nariai jau apsisprendė, kaip balsuos“, - teigė A. Gečas. Vienintelis Tarybos politikas panorėjęs pasisakyti buvo liberalas E. Vitkauskas. Jis vicemero interpeliacijai nepritarė.

Nors nepalaikę A. Gečo interpeliacijos Tarybos nariai nedalyvavo balsavime ir išsinešė balsavimo biuletenius, tačiau už vicemero interpeliaciją balsavo 15 Tarybos narių. Taigi A. Gečas savo pareigų neteko. Į atsilaisvinusią vicemero vietą pasiūlytas V. Pozingis.

Plačiau apie tai skaitykis balandžio 30 dienos „Šilokarčemos“ laikraščio numeryje.

 


Straipsnio komentarai

Už Gečą2015-04-30
Pozingis tikrai tas, kuris galės dirbti rajono gyventojų naudai :DDDDD Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2015-04-30
Šaunu, gal iki rinkimų nebebus perversmų ir taryba galės dirbti rajono gyventojų labui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka