Sveiki atvykę į futbolą!

2015-04-30, „Šilokarčemos“ informacija
Komandų rikiuotė.
FK „Šilutė“ sezono atidarymo proga sirgaliams dovanojo puikią pergalę.

Šeštadienį Šilutės miesto stadione vyko futbolo šventė -  čia prasidėjo Lietuvos Futbolo Federacijos I lygos V turo varžybos ir pirmosios FK „Šilutės” rungtynės savo stadione.  Tądien į stadioną susirinkusius nudžiugino ne tik puikus oras, bet ir  I lygos dvikova tarp Šilutės „Šilutės“ ir lyderiais laikomų Kėdainių „Nevėžio“. Susitikimas baigėsi netikėta šilutiškių pergale, kurie namuose rezultatu 2:0 (0:0) įveikė varžovus.

Sveikinimai

Kaip dera didelėms šventėms, į jas renkasi garbingi svečiai.  Pasveikinti ir palinkėti puikaus bei rezultatyvaus futbolo sezono atvyko VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius bei Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Tiesa, garbingi svečiai nepasiliko stebėti rungtynių – išvyko į tuo pačiu metu vykusią kitą sporto šventę  – Šilutės rajono krepšinio pirmenybių „Usėnų dieduko“ taurei laimėti finalą.

FK „Šilutė“  žvaigždė – legionierius baltarusis M. Lukashevich

Nuo pirmųjų kėlinio minučių komandos demonstravo atkaklų žaidimą. Svečiai pirmosiomis minutėmis „užgulė“ pamariškių vartus, susikūrė kelias puikias progas įvarčiams, tačiau ilgametis „Šilutės“ „vartų sargas“, veteranas  Liudvikas Valius savo teritorijoje apsigynė. Po pražiopsotų dengiamų žaidėjų ir vos  dovanų negautų įvarčių „Šilutė“  daugiau dėmesio sutelkė į gynybą, tačiau  buvo matyti ekipos užsidegimas kovojant su kol kas lygoje  lyderiaujančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.  Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, antrasis atrodė bus kovingas.

Antrajame kėlinyje abi ekipos aktyviai rezgė atakas, tačiau šeimininkams pasisekė labiau. Tiesa, pirmoji proga, kurią turėjo šilutiškis Simonas Babilius (Nr. 10) smūgiuodamas iš vartininko aikštelės, liko nerezultatyvi. Nuaidėjus atodūsių bangai sirgalių tribūnuose išpuolį į varžovų baudos aikštelę surengė legionierius iš Baltarusijos Maksim Lukashevich (Nr. 26). Futbolininkas 50-ąją rungtynių minutę iš oro kamuolį pasiuntė į kėdainiečių vartus. „Šilutės“ komandos gerbėjai galingomis ovacijomis, džiaugsmingais ir garsiais šūkiais pažadino miestą. Viskas buvo šiek tiek kitaip, nors tądien žiūrovų „jaukiame“ mūsų stadione išties buvo nemažai, gal apie 200. Po pelnyto įvarčio užsidegimo bei azarto  pilni  šilutiškiai nenustojo pulti ir toliau susikūrė ne vieną progą įvarčiui. O štai „Nevėžio“ futbolininkai lyderių nepriminė. Puikiai gynyboje žaidusi „Šilutė“ vilčių „Nevėžiui“ nesuteikė. Atvirkščiai, druskos ant žaizdos 85 minutę darkart užbėrė M. Lukashevich, rezultatą padvigubinęs 2:0. Likęs rungtynių laikas svečių negelbėjo, jų atakos buvo nerezultatyvios. Tiesa, viena proga įvarčiui buvo, tačiau vartininkui L. Valiui tai pasirodė lengvas riešutėlis.  Pasibaigus antrajam kėliniui buvo užfiksuota  „Šilutės“ pergalė namuose prieš lyderiaujantį „Nevėžį“ rezultatu – 2:0!

FK „Šilutė“ po šios pergalės pakilo į šeštą vietą – 8 tšk. Gegužės 1 d. FK „Šilutė“ rungtyniaus namuose su Alytaus „Auska“. Rungtynių pradžia 15 valandą.

Rungtynių statistika

Įvarčiai:  50 min. Maksim Lukashevich (1:0), min. 85 min. Maksim Lukashevich (2:0).

Įspėjimai: 33 min. Tadas Markevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 86 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“).

Foto galerija

Pertraukos metu vyko „ufonautų“ futbolas.Komandų rikiuotė.Du įvarčius realizavęs baltarusis Maksim Lukashevich (Nr. 9).