Laučiuose sudegė ūkinis pastatas ir šuo

2014-10-10, „Šilokarčemos“ informacija

Spalio 8 d., apie 20 val. 20 min., bendruoju pagalbos telefonu buvo gautas pranešimas apie tai, kad Laučių kaime (Žemaičių Naumiesčio sen.), Plento g., atvira liepsna dega ūkinis pastatas.
 
Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dega aštuonioms šeimoms priklausantis ūkinis pastatas. Įtariamas padegimas.
 
Viena iš ūkinio pastato savininkių pasakojo, kad tvartą esą padegė paaugliai. Pasak jos, trečiadienio dieną ji su jais susipyko ir šie neva nusprendė atkeršyti. Moteris sielojosi, kad sudegė ir jos mylimas šunelis, ir žiemą kūrenimui paruoštos malkos.
 
Kita kaimynė pridūrė, kad jau kelias dienas paaugliai girtavo prie ūkinio pastato. Žilstelėjusi moteris sakė, jog jau tą pačią dieną kvietė policiją, kad jaunuolius sutramdytų, nes šie „kabinėjosi“ ir kitaip provokavo konfliktą su daugiabučio namo gyventojais.
 
Dėl šio įvykio buvo sulaikyti du neblaivūs nepilnamečiai. Vienas jų 1999 m. gimimo, jam nustatytas lengvas, 1,06 prom., girtumas, kitas – 1998 m. gimimo. Pastarajam nustatytas vidutinis, 1,83 prom., girtumas.
 
Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.
 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?