Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 30 d.

2015-04-30, ji24.lt
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Tropiniai drugeliai
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Tropiniai drugeliai

Ką galime įžvelgti astrologijos žemėlapyje? Sužinokime, ko šiandien vengti, o kam ištarti „taip“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią popietę galėsite pasigirti arba pasiguosti dėl nesibaigiančių darbų gausos. Išties plušite lyg bitelės, kurstydami savyje viltį, kad už tai šio to nusipelnėte – bent jau mažos paskatinimo dovanėlės. Kai jausitės pasisotinę ir darbu, ir dovanomis, susirūpinsite savo antrosios pusės poreikiais. Jūsų žinios jam ar jai vakare taps kelrodžiu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien atgaivą jums teiks net ta veikla, kuri paprastai nedžiugina. Ir gavę progą apie tai pakalbėti, būtinai ja pasinaudosite. Iš tiesų, tikėsite tuo, ką kalbate, ir tai darysite kupini žinojimo, kad jūsų žodžiai svarbūs ir reikalingi kitiems. Vakare tinkamai panaudosite gautas lėšas buičiai pagražinti ar sveikatai pagerinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Be profesinių, šiandien turėsite ir kelias svarbias asmenines užduotėles, kurias privalėsite atlikti dėl savo šeimos narių. Regis, dėl akivaizdžių priežasčių apie tai garsiai nekalbėsite. Laimei, dėl visko pavyks susitarti tik jums žinomu būdu. Vakarop su antrąja puse atidžiai ieškokite sprendimų, susijusių su vaikų auklėjimu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ieškosite įvairių būdų ir vietų ryšiams užmegzti ar informacijai gauti. Tačiau tik atidus ir nuoseklus bendravimas su kolegomis ar draugais jums leis manyti, kad viskas vyksta taip, kaip reikia jums. Popietę tapsite uždaresni ir sėslesni. Šeimos židinio kurstymas, atliekant ne vien džiugius darbus, jums bus tiesiog būtinas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite tikslūs ir apskaičiuojantys kiekvieną savo žingsnį, poelgį ar žodį. Tokiu būdu jums pavyks užmegzti pokalbį su tais, kurie jums reikalingi pagerinti savo profesinius reitingus. Vakare nebūsite linkę leistis į per ilgus pokalbius, tačiau dėl geresnių santykių nuolaidžiausite ir eisite į kompromisus su vaikais ar artimu žmogumi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien be vargo patrauksite aplinkinių dėmesį ir nusipelnysite jų pagarbos, nes jūsų poelgiai atitiks jų lūkesčius. Negana to, jūsų žodžiai nuskambės taip, kad niekas neišdrįs su jumis ginčytis ar diskutuoti. Dieną visus dėl visko įtikinę, vakare savo noru užsiversite nelengvą atsakomybės naštą, kurią jums paruoš jūsų šeimos nariai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Patinka jums tai, ką šiandien aplink save regite, ar ne, bet kuriuo atveju, iki vakaro paieškokite sau vietelės, kurioje ne visi galėtų perprasti jūsų norus, baimes ar planus. Davę sau laiko tai subrandinti ir šį tą patiems suprasti, vakare galėsite su kai kuo visa tai rimtai aptarti, nevengiant iniciatyvos ir atsakomybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Netausosite savo jėgų tuomet, kai kas nors iš kolegų, draugų ar bendražygių išreikš savo pageidavimus. Smegenų ir liežuvio galiomis bet kuriuo atveju reikės pasinaudoti po pietų. Dienai baigiantis būsite ne tokie iškalbingi ar ieškantys dėmesio. Tyliai regsite keletą planų, susijusių su jūsų materialine gerove.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums verta bus prisiminti, kad darbas žmogų puošia, ir tuo visaip stengtis tikėti bei kitus įtikinti iki pat darbo dienos pabaigos. Juo labiau, kad jums tam bus suteikta viskas, neišskiriant ir reikšmingų pokalbių su kolegomis. Vakare jūsų tvirta nuomonė ir atsakingi poelgiai bus tikra parama ir paguoda sutrikusiam draugui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jokiais būdais niekam neleisite nei sau, nei kitiems nukrypti nuo pasirinkto tikslo, o savo įsitikinimo, kaip turi būti, nekeisite. Iš tiesų tokiu būdu pamiršite pasidžiaugti, o kai kas apie tai jums šią popietę primins. Vakarėjant jus ir neramins, ir telks papildoma atsakomybė, kurią nieko neprašomi ant savo pečių užsikrausite.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Permainos šiandien jums bus labiau guodžiančios nei trikdančios. Tačiau geriausiai visus labirintus įveiksite, jei su kai kuo iš artimųjų nuoširdžiai pasikalbėsite ir nevengsite pakeisti savo ankstesnių nuostatų. Vakare draugai gali jums tapti patikimu ramsčiu, į kurį nedvejodami galėsite atsiremti. Vienintelė sąlyga – būti lankstiems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Niekas neketins jūsų palikti likimo valiai, nebent jūs patys taip pasirinksite. O tai įmanoma, jei viską bandysite įveikti patys, neieškodami kito, už jus daugiau pakeliančio peties. Popietę įgausite pagreitį, gavę praktišką patarimą. O vakare jums bus būtina padaryti keletą pakeitimų savo profesiniuose tiksluose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?