Penktadienio horoskopas – gegužės 1 d.

2015-05-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Poilsio kampelis.
Fotolia nuotr. / Poilsio kampelis.

Šis mėnuo prasideda puikiai – laisvadieniu. Tingėjimo plane jau surašėte visas įmanomas veiklas? Dar ne? Tikimės, padės horoskopas.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl bendravimo planetos vietos pokyčių jūs tapsite nepralenkiamais derybose, o jokios naujienos nepraslys pro jūsų ausis. Tačiau šiandien norėsite ne tik pasikalbėti. Turėsite ir kitų planų. Jie bus susiję su jūsų vaikais, romantiškais nuotykiais ir kitomis pramogomis. Jūsų džiaugsmo sąlygos: į ką nors atsiremti, o apie darbą – pamiršti. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Merkurijus, praėjusią naktį palikęs jūsų ženklą, ragins jus vis daugiau galvoti ir kalbėti ne apie savo išvaizdą ar asmenybę, o apie savo vertybes. Ir, savaime aišku, padės efektyviau panaudoti jūsų gabumus materialinei gerovei gerinti. Nors laisvadienis, pareigų nevengsite. Kai jas atliksite namiškių padedami ar dėl šeimos, smagiai leisite laiką.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo nuosavas valdas, t. y. jūsų ženklą pasiekęs Merkurijus, pavers jus nepralenkiamais bendravimo ir mąstymo fronte. Nesiliausite pasakoję apie save, nes nėra geresnio laiko būti išgirstiems. Ir šiandien tai bus dar ne kartą jums patvirtinta. Jums – intriguojančios pažintys, malonūs susitikimai ir gausiais upeliais tekantys žodžiai. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Merkurijaus padėties artimiausiu metu rečiau išsakysite savo nuomonę. Daug intensyvesnis bendravimas vyks jūsų vidiniame pasaulyje, o ne išoriniame. Šiandien, tiesa, jums bus daug pagundų apiberti dovanomis savo tėvus ar šeimos narius. Jūsų dosnumui nebus ribų, bet ir priežasčių elgtis kitaip – taip pat jokių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasikalbėti su draugais ar savo grupės nariais jums bus labai svarbu, nes Merkurijus įsikūrė šioje jūsų srityje. Ir džiugiam bendravimui tiek su jais, tiek su kitais šalia jūsų esančiais skirsite visą šios dienos laiką. Ir, be abejo, visiems nepamiršite priminti apie tai, kad bet kurioje draugijoje ar bet kuriame pokalbyje jūs esate patys svarbiausi.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Merkurijus nuo šios dienos Dvynių ženkle pakvies jus kuo dažniau prabilti apie savo profesinius siekius ir juos savo intelekto dėka realizuoti. Tačiau šią darbo žmonių šventės dieną jūs apie darbą pamiršite. Turbūt susiruošę pildyti savo svajones arba turėdami kilnų tikslą kam nors įtikti ar ką nors pradžiuginti, blaškysitės po parduotuves. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums nebus priežasčių slėpti savo veido ar savo nuomonės. Atsidūrę draugų dėmesio centre, darysite viską, kad vieni kitus kokiu nors būdu pradžiugintumėte. Dėl pakitusios Merkurijaus padėties su jumis kurį laiką niekas nenorės ginčytis, kai jūs dėl kažko būsite užtikrinti. Puiki priežastis kitus įtikinti ir juos kažko išmokyti. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Merkurijaus vietos pokyčiai artimu metu padės jums atskleisti ne vieną paslaptį ir dėl to išgyventi kelias permainas, keičiančias jūsų požiūrį. Iš tiesų, savo nosies šiandien į viešumą aktyviai nekaišiosite. Labiau tikėtina, kad tyliai mėgausitės gaunamu dėmesiu, visaip bandydami apsimesti, kad tai jums nesvarbu.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bendravimo planeta priešingoje Zodiako pusėje įspėja, kad jums paruošta nemažai informacijos, kurią šiandien ar artimiausiu metu išgirsite iš savo partnerių. Beprasmiška ją ignoruoti. Na, o šiandien raškysite saldžius draugystės vaisius. Jie paskaninti optimizmu ir kitais apetitą keliančiais prieskoniais. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Artimiausiu metu dėl pakitusių Merkurijaus įtakų daugės pokalbių su kolegomis, o jūsų nepaliks mintys apie sveikatą ir kaip tinkamiau sutvarkyti savo dienotvarkę. Kol renkatės sau tinkamą gyvenimo būdą, galite tikėtis dovanų iš savo partnerių ar jų dosnumo, apie ką jokias būdais nenutylėsite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums – vien geros žinos. Pirmoji – komunikavimo planeta oro ženkle žada jums lengvą, žaismingą ir nerūpestingą bendravimą ne tik šiandien, bet ir netolimoje ateityje. Antroji – jums paruošta optimizmu ir harmoningu bendravimu paskaninta diena, kai galite būti tikri, jog viskas eisis taip, kaip jūs suplanavote.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo šiol Merkurijus skatins jus dažniau mintimis klaidžioti po praeitį ir iš širdies pasikalbėti su pačiais artimiausiais. Tačiau šiandien turėsite ir kitų planų, kurie kai kam gali atrodyti maži ir nereikšmingi. Nepaisant to, mielai patenkinsite kelias buities ar kūno užgaidas. To jums reikės, kad aplink jus ir jūsų viduje šį vakarą įsivyrautų harmonija. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?