Savaitgalio horoskopas – gegužės 2–3 d.

2015-05-02, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Arbata.
Shutterstock nuotr. / Arbata.

Koks pirmasis ir šventinis gegužės savaitgalis sudėliotas mums žvaigždžių žemėlapyje? Kaip turėtume praleisti šeštadienį ir sekmadienį, kad į darbus grįžtume kupini jėgų bei idėjų?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį manysite, jog turite priežasčių nusivilti tais, kuriuos laikėte savo autoritetais. Išvadų daryti neskubėkite. Kai artėja pilnatis, kur kas sunkiau kontroliuoti tai, kas vyksta, net jei jums tai svarbiau nei bet kada. Savo įžvalgumą naudokite tuomet, kai jūsų mylimieji ar vaikai prašys jus pamaloninti per brangiomis pramogomis ar dovanomis. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį verčiau pasidėkite kuo toliau savo viltis apie konkrečias dovanas – verčiau nustebti nei nusivilti, išvydus supakuotą ne tą daiktą, kurio tikitės. Be to, būsite taip susirūpinę, kad įtiktumėte savo šeimai, jog jūsų antroji pusė pasijus nustumta į antrą planą. Kita vertus, iš esmės keisti savo planų dėl kelių kritiškų pastabų, taip pat neverta. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį gali nutikti keistas dalykas – jūsų antroji pusė nustos jus girdėjusi. Kad ir kokius triukus naudosite, jausitės, lyg jie staiga neteko klausos. Laimei, bus kitų norinčių su jumis pasikalbėti. Tačiau įsipainioję į bendravimo voratinklį, pamiršite apie tai, ką turite atlikti ir kokią informaciją pasilaikyti sau.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį pareigų gausa ar sveikatos sutrikimai primins, kad jums nevalia ilgai užsibūti tarp sapnų ar svajonių, kas jums, be abejo, bus ne itin maloni žinia. Kita, taip pat nei šiokia nei tokia, bus susijusi su jūsų romantiniais bei kūrybiniais polėkiais arba vaikais. Klaidingai manysite, kad turite brangiai sumokėti už mylimų asmenų juoką.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų vaikų norai ar jūsų pačių romantiški polėkiai trukdys skirti draugams pakankamai laiko. Tačiau daugiausia savo širdies atiduosite namams ir šeimai. Viską, ką savyje turite geriausio, jiems aukosite, vis dėlto save šiek tiek per ryškioje šviesoje pamatysite. Lauksite už tai pagyrimo ar dėkingumo, tačiau nesulauksite.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį namuose bus mažoka jus suprantančiųjų. Neradę užtarimo tarp artimiausiųjų, pernelyg daug vilčių nedėkite ir į visus kitus, su kuriais kalbėsitės ar susitiksite. Kai pokalbių temos jums nepatiks, kai kurie iš jūsų užsikiš ausis ir pasiners į savo svajonių pasaulį, o kiti – visaip aukosis ir pataikaus, be reikalo bandydami įtikti. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Regis, kažkas savaitgalį jūsų mintims ir idėjoms pastatys sienas ar suręs narvelį. Veltui bandysite iš jo ištrūkti, pasitelkdami savo išmintį. Be to, verta įsigilinti į aplinkybes, kurios trukdo jums turėti tai, ko trokštate. Tiesa, norėdami įtikti kai kam iš draugų, pamiršite apie ribas, kurias nustatėte sau pastarąjį kartą peržiūrėdami mėnesio išlaidas. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį bus nepaprasta susitarti su partneriais dėl pirkinių ar kitų išlaidų. Kas jiems atrodys vertinga, jums bus nieko verta, ir atvirkščiai. Be to, bus priežasčių ieškoti aukso vidurio tarp jūsų ir jūsų artimo žmogaus. Bet kokie pasiteisinimai tėra tik bandymas išvengti būtinybės keistis dėl geresnių santykių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį būsite abejingi visiems pasiūlymams, kuriuos išgirsite iš artimo žmogaus. Tokiu būdu, jį ar ją visaip gesindami, patys sau sparnus apkarpysite. O jei nerasite šias dienas sau patogios vietelės, nemeluokite, kad ji yra kažkur toli. Verčiau susiraskite ją kuo toliau nuo irzlios žmonių minios. Tokiu būdu savo kūnui ir sielai paslaugą padarysite. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalis būtų smagus, jei išvytumėte visas netikusias mintis, kurias jums galvon atgins praeities nuoskaudos. Tiesa, jūsų draugų sąraše kažkas prašyte prašysis išbraukiamas dėl savo trikdančių  komentarų arba kažkas ims ir pasibels su prašymu jus patvirtinti kaip savo draugą. Tačiau, pravartu jums priminti, kad veltui tikitės iš to naudos. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, kas trauks jūsų žvilgsnį ir šildys jūsų sielą, kai kam iš draugų atrodys tik romantiški muilo burbulai, kuriais jūs be pagrindo įtikėjote. Dėl to draugų prarasti neverta. Verčiau stebėkite, kokią įtaką jūsų profesiniai siekiai ar visuomeninė veikla turi jūsų šeimai. Galbūt artimiausius paliksite už borto, kai pernelyg susitelksite į aktyvų socialinį gyvenimą?  

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galvoti vien apie nerūpestingą bendravimą savaitgalį nebus galima. Jus pasiviję nebaigti profesiniai įsipareigojimai primins apie savo egzistavimą. Tačiau negalite vien dirbti ir vien buitimi rūpintis dabar, kai jūsų sielai reikia naujų patirčių. Užsivertę buities, sveikatos ir kitais rūpestėliais, šio to svarbaus nepatirtumėte.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?