Savaitės horoskopas – gegužės 4–10 d.

2015-05-03, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Klausyk savo širdies.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Klausyk savo širdies.

Kaip klostysis savaitė? Orientyrai – horoskope visiems dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje tapę pernelyg išlaidūs dėl tų, kuriuos mylite, ar dėl to, kas džiugina jūsų širdį, vėliau susigriebsite. Jums iškelti tikslai darbo vietoje ir pokyčiai, kuriuos dėl jų turėsite įgyvendinti, padės jums mesti šalin menamus brangiai kainuojančius malonumus ir užsiimti ne kuo kitu, o savo pajamų didinimu.

Savaitei persiritus į antrą pusę, Veneros Vėžio ženkle dėka jūsų širdį pavergs ir paskui uoliai prie namų židinio šildys šeimos nariai. Jums ir čia marios darbo, jei norite kurti ir puoselėti grožį. Savaitgalį klystkelių neišvengs jūsų nuojautos. Vos apie jas kam nors prasižosite, būsite kaip mat sukritikuoti – loginiai argumentai teigs visiškai priešingą tiesą. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje taip pasitikėsite savo šeimos nariais, kad apie save beveik pamiršite. Nagi, argi viskas neturėtų būti priešingai? Apie tai susiprasite savaitės viduryje, kai jūsų dėmesį patrauks kažkokie mokymai, toli gyvenantis asmuo ar pažadas apie tolimas keliones. Neužtenka tik plėsti savo akiratį. Reikia jį ir gerokai pakoreguoti, kad jūsų asmenybė užliptų ant aukštesnės pakopos.

Tačiau ne tik tolimi toliai jums bus aktualūs. Iš tiesų, dar nepriartėjus savaitgaliui, jūsų širdelę šildys bendravimas su tais, kurie šalia. Regis, turite progą su kai kuo susipažinti ar bent skambtelėti tiems, kurie jums brangūs. Deja, savaitgalį įsitrauksite į sugedusio telefono žaidimą su draugais. Įsitikinkite, kad niekas nieko tokiu būdu nepraras.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje savo tikrus norus pamiršite ir darysite tai, ko iš jūsų prašo jūsų artima aplinka. Kažkam visaip pataikausite, daug laiko jiems skirdami, tokiu būdu save be reikalo išsekindami ar net išduodami. Tačiau savaitei įpusėjus palinksite ton pusėn, kuri padės jums atskirti pelus nuo grūdų ir pastebėti, kas jums reikalinga, o kas ne.

Iki šiol atlikę asmeninės charizmos stiprinimo ir įvaizdžio gerinimo misiją, dabar imsitės kitos, labiau materialios. Kai malonumų, meilės ir finansų reikalus prižiūrinti planeta paliks jūsų ženklą, jūsų jausmų objektu taps pinigai ir viskas, ką galima už juos įsigyti. Šis mažų dovanėlių laikas bus kiek sujauktas savaitgalį, kai jūsų mintis apniks abejonės dėl jūsų gyvenimo tikslų. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje savo draugams ar komandos nariams noriai atrieksite kuo didesnę torto dalį, daug mažiau pasilikdami sau. Ir jie žinos, kaip pasinaudoti jūsų gerumu. Jei ko nors neteksite, būsite jau apsipratę su permainomis, kurių savaitės viduryje paprašys vienas svarbus asmuo. Kai ką kitaip perdėliodami savo santykiuose su žmonėmis, naujai pažvelgsite į save, kaip svarbų grupės narį.

Ketvirtadienis išauš žadėdamas jums daugiau privilegijų, nei turėjote iki šiol, nes Venera kelioms savaitėms apsistos jūsų ženkle. Jūsų pastangos meilę išreikšti nuoširdžiu rūpinimusi jūsų brangiaisiais bus įvertintas. Vis dažniau žvelgsite į veidrodį, klausdami savęs, ką padaryti, kad būtumėte labiau mylimi. Kuo toliau norėsite ištrūkti savaitgalį, tuo giliau klimpsite į nesusipratimus, kurie galbūt tėra jūsų vaizduotės padariniai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų ambicijos pasieks apogėjų. Deja, ne viskas pagal planą ir ne viskas taip, kaip norėtų jūs ego. Mažiau jam pataikaukite, o daugiau – savo profesiniams tikslams. Tada visi pasijus sotūs ir laimingi. Norėdami, kad rezultatas būtų tobulas, vėliau turėsite atlikti kelias pertvarkas savo dienotvarkėje. O tada ir tikslai taps aiškesni, ir link jų eiti bus gera.

Tiesa, romantikos darže viskas prastai dygsta ir tikrai dar nesiruošia žydėti. Turėsite kelias savaitėles palaukti, gal kelias žaizdeles išsilaižyti ar tyliai svajonėse pabūti, kol galiausiai būsite kažkuo jausmus šildančiu apdovanoti. Savaitgalį jūsų planai su draugais, parodys savo tamsiąją pusę, apie kurią net nemanėte egzistuojant. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitei prasidėjus būkite pasiruošę plačiai atmerkti akis. Jums atrodys, kad jūsų žinios, jūsų galimybės ir, galų gale, jūsų optimizmas kažkam laba reikalingas ir skubėsite tai kairėn, tai dešinėn, kad visus juo apdalintumėte. Kai pasijusite šiek tiek išnaudojami, grįžkite į pradinį tašką, kuriame jums bus aišku, ką turite padaryti, kad džiaugsmas lietųsi per kraštus.

Per save perlipę, būsite laimingi. Bet ne tik dėl to. Smagu bus leisti laiką su draugais, kurie nuo ketvirtadienio apdovanos jus savo „laikais“ ar kitomis palaikančiomis dovanėlėmis. Savaitgalį diskutuosite su antrąja puse, bet niekaip nesuderinsite požiūrio į darbą ar į jūsų bendrą ateitį.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai savaitės pradžioje jums nebus aišku, kaip viską suvaldyti, norėsite kam nors įsiteikti, manydami, kad tokiu būdu jie išgelbės jus nuo jūsų pačių pasirinkimų. Ir tokių žmonių jūs ieškosite tarp kolegų ar draugų. Greit suprasite, kad tokie jūsų sprendimai niekam laimės neatneša, imsitės pertvarkų savo namuose, kas jums teiks paguodą ir stiprybę.

Artėjant savaitgaliui širdies reikalai laikinai atsidurs lentynoje. Tačiau jūs nukreipsite savo žavesį į savo kolegas ar net vadovus. Kas žino, galbūt būtent dabar sulauksite būtent to profesinio pasiūlymo, kurio kaip tik laukėte. Paskutinėmis savaitės dienomis buityje įsivyraus chaosas, kuris turės neigiamos įtakos jūsų savijautai ir nustums jus į abejones. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors visi ženklai bylos, kad jums reikia pasirūpinti savo santykiais, tačiau ženklus ignoruodami, kopsite į savo karjeros viršukalnes. Kai jos, vos pasiekiamos ranka, ims tolti, o jūsų artimas žmogus pakvies jus pokalbiui, jūs suprasite, kas jums svarbiau. Iš tiesų savaitės viduryje tikrai galite kai ką reikšmingo sužinoti ir dėl kai ko susitarti.

Venera prieš pat savaitgalį įplauks į vandens stichijos ženklą Vėžį, dėl ko jus užlies nedidelė optimizmo banga. Jausmai bus priežastis daugiau pažinti ir labiau savimi pasitikėti. Savaitei baigiantis neaukokite nieko, ypač to, kas jus patiems nepriklauso, dėl abejotinų pramogų ar netikro džiaugsmo.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Užuot išsišlavę tai, kas jums po nosimi, kelsite savaitės pradžioje galvą ar net savo sparnus kuo aukščiau. Viskas grįš į savo vietas, kai suprasite, kad nieko aiškaus nematote, o chaosas aplinkoje jus ima erzinti. O štai tada išsiaiškinsite (tai gali nutikti savaitės viduryje), ką galite padaryti, ko atsisakyti, kad jūsų dienos taptų ir harmoningesnės, ir sotesnės.

Daugiau intymių patirčių jums žada pasikeitusi Veneros padėtis. Gali būti, kad po tam tikro laiko jūsų santykiai su svarbiu žmogumi jau nebus tokie, kokie buvo iki šiol. Šie pokyčiai nebūtinai bus akivaizdūs, tačiau naujų patirčių intymiame gyvenime pradėkite lūkuriuoti. Savaitgalį jūsų ir gyvenimo draugo požiūris į šeimos problemas skirsis.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje dėl kažkokių tik jums žinomų priežasčių perleisite savo vairą kitiems, pamiršę, kiek daug patys galite nuveikti savo kūrybiškumu ir sugebėjimais. Savimi abejoti nėra priežasties, ir tai jūs suprasite šios savaitės viduryje. Tam, kad rezultatas būtų nepriekaištingas, kažką savo išorėje ar elgesyje turėsite pakoreguoti.

Gerų pamokų jausmų pasaulyje laikas prasideda Veneros priešingoje Zodiako pusėje dėka. Jums reikės kito žmogaus, kad suprastumėte savo jausmus. Jo neturite? Metas išsiruošti į jo ar jos paieškas. Savaitei baigiantis viskas ne taip, kaip planuota. O kaip rasti siūlo galą ir kaip iš jo nunerti tobulą savaitgalį, niekas aiškiai negalės pasakyti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitė prasidės tikint kitu žmogumi labiau nei savimi. Dėl jo ar jos aukosite kažką jums asmeniška ir labai brangaus, kol suprasite, kad jūsų pastangos visiškai nevertos gaunamo atlygio. Savaitės viduryje prisiminsite kai ką, kas jums padės pakeisti savo kryptį. Šios permainos vyks už uždarų durų, ir apie jas net neužsiminsite savo dienoraštyje, tačiau jos turės takos jūsų šeimos gyvenimui.

Jausmų ir grožio deivės klajonės po jūsų darbo kabinetą ir jos rekomendacijos dėl jūsų dienotvarkės gali jus veikti prieštaringai. Bet kuriuo atveju, tai kelių savaičių periodo, kai darbas jums ims teikti daugiau malonumo, pradžia. Tiesa, savaitgalį kažkuriam mylimam žmogučiui paaukosite kiek daugiau nei galite sau leisti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Taip giliai savaitės pradžioje įklimpsite į darbą, kad pamiršite tuos, kuriems pažadėjote paskambinti ar aplankyti. Galiausiai mesitės į kitą pusę, bet ir tokiu būdu pasitenkinimo nepatirsite. Viskas taps daug aiškiau, kai pasitarsite su draugu, kolega ar visa krūva savo komandos narių savaitės viduryje. Jų įtaka gali iš esmės ar iš dalies kai ką teisingiau perdėlioti jūsų kasdieniuose ryšiuose.   

Džiugesnės naujienos pasiilgusiems romantikos. Čia plačiai jums nusišypsos meilės deivė ir leis jums pasirinkti kuo minkštesnį guolį ir kuo didesnį saldainį. Kad nebūtų per saldu, savaitgalį patys kažką sugadinsite, kai sėsitės prie derybų stalo su savo šeimos nariais. Kai niekaip nesusikalbėsite, įsitikinkite, kad kalbate skirtingomis kalbomis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?