Pirmadienio horoskopas – gegužės 4 d.

2015-05-04, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos

Pasitikite naują savaitę su dienos horoskopu!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien pūsite iš musės dramblį tuomet, kai kas nors jums ko nors pagailės. Tačiau kai kiti bus nepasotinami – jus tai stebins ir erzins. Iš tiesų, jums būtų sveika pamiršti tai, kas vien jūsų, o pasirūpinti dalykais, kurie priklauso kitiems. Tokiu būdu, stebuklingai visi pasijus sotūs, o jūs už tai galėsite save pagirti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būkite atidūs girdėdami dalykinių partnerių pastabas dėl jūsų nuostatų ar elgesio (busite pernelyg subjektyvūs ir asmeniški), tačiau neleiskite, kad jie subjaurotų vos prasidėjusios jūsų savaitės padangę. Išgirdę, kas jums sakoma, raskite priežasčių išsivaduoti nuo to, kas jums trukdo ir puoselėti tai, kas jums padeda.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ir darbą gerai atlikti, ir visur suspėti, ir nepasotinamą bendravimo poreikį patenkinti šiandien gali būti nepaprastai sunku. Be to, vėliau nepadėkosite sau, jei šiandien nejučiomis išplepėsite kažką asmeniška. Sau tam tikras ribas nustatyti bus lengviau, jei kuo labiau įniksite į savo pareigas ir atsižvelgsite  į kolegų pastabas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visaip sieksite atskleisti savo talentus ar dosniai atverti savo piniginę. Tai darysite tam, kad įtiktumėte savo draugams komandos nariams ir įrodytumėte jiems, kokie kūrybiški esate. Deja, kuo daugiau į tai investuosite, tuo mažiau naudos turėsite. Tiesa ta, kad jūsų kūrybiškumo galios dabar atsiskleis labai natūraliais būdais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atidžiai peržiūrėję, kas vyksta jūsų privačiame pasaulyje, galite manyti, kad šiek tiek gero padarėte dėl savo karjeros. Tačiau jūsų „aš“ tegul netampa pernelyg dideliu, nes tokiu būdu jis užstos dalykus, kuriuos jūs privalote matyti. Sau gerą darbą padarysite ir įvykius tinkamai pakreipsite, atsižvelgdami į tai, ką girdite iš artimųjų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėsite savų priežasčių kai kam įtikti, todėl tyliai sutiksite su viskuo, kas jums sakoma, nors viduje ir jausite pasipriešinimą. Nebūkite abejingi, nes šios dienos pokalbiai ir susitikimai jums gali kažką svarbaus atskleisti ir paraginti būtiniems pokyčiams. O geri darbai, kuriuos norite neafišuodami savęs atlikti, tėra bandymai nuo kažko pasislėpti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų komandoje atsiras žmonių, kuriems visko reikės labiau nei jums ar dar kažkam. Tačiau kažin ar su tuo kovosite. Panašu, jog stengsitės padaryti taip, kad visi liktų patenkinti, tačiau nepamirškite, kad tokiu būdu kai ko būsite priversti atsisakyti. Rinkitės tai, kas jus stiprina, o ne tai, kas, iškeldamas aukščiau kitus ir kitų vertybes, sumenkina jūsiškes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien bus priežasčių pasistengti dėl savo partnerių asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime. Kiek pokyčių savyje ketinate įvykdyti, tokios kokybės santykiais galėsite pasigirti ateityje. Tačiau, šiukštu, to nedarykite dabar. Ir nemeluokite sau, kad yra svarbesnių dalykų už sklandžius ir prasmingus santykius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų vidus prašys jūsų ramybės ir atokvėpio, tačiau išorinės aplinkybės jums teiks priešingą tiesą. Neva, jums gyvybiškai būtina kuo daugiau atlikti, kuo didesnei žmonių auditorijai įtikti ir kuo plačiau savo darbais užsimoti. Kiek tai įmanoma, parodys laikas, tačiau neriboti užmojai gali pakenkti jūsų gerai savijautai. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Keistokai vyks komandinis darbas prasidėjus šiai savaitei ir jums bus sunku kažkaip kitaip pakreipti šiuos įvykius. Dėsite viltis, kad patirsite bendrumo jausmą, išgausite atsakymus į neįmintas mįsles ar kažkokiu būdu visus sutelksite. Šioje vietoje stabtelkite ir, tinkamai paskirstę komandos narių pajėgas, sukurkite ką nors gražaus ir prasmingo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nepainiokite savo asmeninių prisirišimų su darbo reikalais, nes tokiu būdu visiškai susipainiosite. Raskite naujų būdų, kurie jums padėtų kopti karjeros laiptais ar siekti reikalingo visuomeninio statuso, neperduodami visų įgaliojimų kažkokiam kitam asmeniui. Tokiu būdu ir sau, ir šeimai paslaugą padarysite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien savo vidumi norėsite kažko neįprasto, bet dėl tik jums žinomų priežasčių įniksite į darbą ir nieko aplink nematysite. Manydami, kad tokiu būdu save geriau atskleisite ir praturtinsite, vis dėlto sulauksite priešingo rezultato. Pasinaudokite galimybe į save atkreipti dėmesį ne dėl mažų įveiktų užduočių, o dėl savo erudicijos ar požiūrio.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?